Włącz Filmy na pełnym ekranie

CZY BORYS BUDKA JEST BEZRADNY? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Xbs2PWvSE7wNajlepsze komentarze:

Ryszard... Całe Poko jest w swojej wsciekliznie i nienawiści bezsilne i bezradne. Od fazy buty i pychy przeszli do fazy ośmieszania się, to ostatni fragment upadku na zdradzieckie mordy w szlam ścieku buraczanego. Już się nie podniosą, na to nie pozwoli naród.
Robert ... B.B w krajowej POlityce to Brigitte Bardot artystka.
Aldona ... N I E . S Z C Z E P I M Y . S I Ę. Trzeba być psychopatą żeby preparat wyciągnięty z kapelusza nazywać szczepionką!https://www.cda.pl/video/6226361c0
To nie są szczepionki uzdrawiające, ani uodporniające na covid, ale jest
to produkt inżynierii genetycznej, oparty o modyfikowane w laboratorium
instrukcje genomu sars-cov2 i do tego bardzo toksyczny.
Andrzej... Nie maja programu ani pomysłu na Polskę . Ludzie z P.O. to zbiorowisko cwaniaków z poważnym defektem intelektualnym który nie pozwala im tworzyć czegokolwiek .
Mirosla... Skonczcie z ty "kolokwialnie".Wszyscy jak papugi . Bardzo modne jest "jakby" w sprawach oczywistych .
Cinka D... Cała Platforma jest bezradna. Nic nie pomoże - Giertych, sok z buraka, kłamstwa, manipulacje - to nie jest uczciwa walka o poparcie. To oszustwo Platformy, które odsłania się coraz bardziej.
Danuta ... Latają w panice po szpitalach robią z siebie jeszcze większych id......
Slawek ... CAŁY TEN ERZAC RUDEGO GLAULAITERA JEST BEZRADNY GDYŻ NIE MA CZYM OTUMANIC^ POLAKÓW A PIENIĄDZE SĄ POTRZEBNE UNIA KULEJE ANGELA TEŻ NIE MA JEDYNA NADZIEJA JAK RAFAŁ SZAMBOLAN OTWORZY METRO TO PIENIĄDZE WEJDĄ DO RATUSZA I MOŻE COŚ SIĘ ZACZNIE Z ROZRUCHAMI ?
waldema... Same bzury.