Włącz Filmy na pełnym ekranie

Leave no trace zabieraj tylko wspomnienia, zostawiaj tylko ślady stóp. Ekwipunek Dźwigany Codziennie


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=t3k62PMPxF8Najlepsze komentarze:

Adamos ... Yo ??‍♂️ trzeba o tym mowic duzo, moze w koncu zaczna sie rodzic ludzie z taka kulturą juz w genach. LNT. Pozdro ??
Ender... Czy mogę sypnąć fusy po kawie czy też zabrać ze sobą? ?
Tomasz ... z Waszych filmów wioskuję, że zdarza Wam się palić ogniska na swoich wypadach na nielegalu. Jak jest z kuchenkami turystycznymi w lasach? Chyba też są kwalifikowane jako otwarty ogineń i to też nielegal... Leave no trace to jedno, a polskie przepisy to drugie. Wydaje się, że najbardziej zdroworozsądkowym podejściem byłoby trzymać się zasad LNT i unikać leśników ;) Pozdrawiam i czekam na więcej materiałów.
Tomasz ... ...kiedy ta broda tak posiwiała...
Micha?... Bardzo wartościowi i niestety jednocześnie bardzo potrzebny odcinek. Kwestia poruszane są właściwie zdroworozsądkowe i super by było, gdyby ludzie naturalnie wychodzili z podobnych założeń. Obyśmy doczekali takich czasów :) pozdrawiam
4194sni... Zasada jest prosta. Zbierać śmieci po sobie i innych! Jak rozbijam gdzieś obóz i widzę tam np. puszkę po piwie, to zabieram ją ze swoimi śmieciami. Sama się nie podniesie, a może dzięki tysiącom osób które tak robią lasy będą czystsze
Schabom... Dawniej kultury uczyli rodzice, a dziś trzeba do tego organizacji :P No ale to Amerykanie, a Polacy łykną każdą bzdurę, byle miała nazwę po angielsku :)
Aleksan... KURŁA Mariusz co to za country macie w intro bo fajny kawałek???!!! ?Zdrówka. ????
Adam Sz... A propos zasad bytowania w lesie, to LP powinny więcej wymagać od swoich pracowników zajmujących się wycinką. Tną na potęgę i śmieci po sobie zostawiają mnóstwo. Puszki po piwie, butelki szklane i plastikowe, folie i papiery po kanapkach, to niektóre "pamiątki" zostawiane przez drwali. Jestem dość często w lesie i za każdym razem to samo - gdzie wycinka, tam śmieci.
Lucjan ... Witam na czasie materiał, pozdrawiam ???
Marek Q... Marecki. W punkt!? Dobry materiał. Dzięki w imieniu miłośników przyrody.
Jacek J... Mądre zasady ale też nie zawsze udaje mi się do nich stosować.
RejverP... Morał z tego filmu jest taki, że będąc w lesie wystarczy myśleć co się robi :)
S?awek ... Marku doskonale opisane zasady . Trzeba o tym mówić . Niestety ludzie nie chcą stosować się do tych zasad albo mają je gdzieś
Mariusz... Panie Marku, dziekuje za dzisiejszy wyklad. Madrego zawsze warto posluchac. Pozdrawiam i zdrowia zycze.
Krzyszt... Przepraszam wszystkich ale za palenie ognisk w lasach to bym pazurki przy zadkach poobcinal. Bo mam dość gaszenia pożarów lasów spowodowanych przez cymbałów bez wyobraźni. Bez urazy ludkowie ale to co wyprawiają w tym temacie niektórzy domorosli "charcerze " przekracza ludzkie pojmowanie podstaw bezpieczeństwa obchodzenia się z ogniem. Już widziałem ogniska od 3 do 4 metrów średnicy i ogromny stos pozostałości po nich. Ludzie ogień w dziewiczym lesie latem to naprawdę wielkie ryzyko pożarów, wystarczy iskra i olejki eteryczne+susza i możesz skończyć na grillu jako trup.
marcin ... Odcinek super ale mnie ciekawi co za PISIOR daje łapkę w dół
Chloe P... 0:44
vas.gen.in
Leszek ... Bardzo dobrze powiedziane i opowiedziane zasady. Wszystko w naszych rękach i wszystko jasne jak się zachowywac.
Tostero... Bardzo Cicho!