Włącz Filmy na pełnym ekranie

Suma Dnia 31.03.2021 Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=yhYibScbxyoNajlepsze komentarze:

Hanna B... WESOLEGO ALELUJA SMACZNEGO JAJKA i MOKREGO DYNGUSU ZYCZE DLA CAJEJ TV REPUBLIKA....
A GDZIE... PISUARY CZAS PAKOWAĆ WALIZY 2050 TO PRZYSZŁOŚĆ POLSKI
Andrzej... A gdzie chorzy kturzy maja przewlekle choroby inne choroby kture przez wirus byly zaniedbane co z tymi pacjentami i dalej sa opuszczeni nie mogę spotkac sie z lekarzem na wizyte planowe
Maria C... Biedny Wieslaw Budka widac zazdrosci wyje jak mysz po szczepionce Astro Zeneka
Izabela... BUDKA a zamknij dziub asz masz tyle dO powiedzenia jak Dziecko z przedszkola , jestes Jelopem PO i Lewicy , jestes Marionetka niczym wiencej !!!!!!!
Stefan ... Zacznij dawac rady kopertowy zlodzieju lysemu palantowi obok. Nowa partia jest w interesie Polski. A wy lewackie PO myje dalej plujcie na Polske to zostaniecie z poparciem mniejszym od 5% i nie wejdziecie do sejmu i o to chodzi dosc zdrajcow w Polsce i Brukseli. ???????
Stefan ... W tym przypadku konfederacja ma racje. Brawo konfederacja brawo reprezentacja chociaz przegrali.
Wlodek ... Obajtek ujawnił, że ma 38 nieruchomości, a były marszałek Karczewski go pochwalił, że wzmacnia polskie zasoby i kapitał, bo nie inwestuje we Włoszech ani na Chorwacji.
Hanna B... Dzieki za Wazne Wiadomosci z Kraju i ze Swiata ! Pozdrawiam Serdecznie.
Stefan ... Nitras jak mozesz byc niewinny jak na filmie widac zreszta wiekszosc twojej parti to przestepcy niektorzy sie wykpili i wiadomo o kogo chodzilo bo spotykali sie na cmentarzu. Szereg afer i komisje sladcze czesc juz siedzi areszta bedzie siedziec z rudym wlacznie chyba ze zrzeknie sie obywatelstwa. ???
krzyszt... A pan Pupka znowu pierdzi, Ma namornik więc uszami i w duecie z Marszałkiem. Łajzą. Ciekaw czy ten nuż rzyga gdy patrzy w lustro.
Wlodek ... Watykan ukarał polskich biskupów za tuszowanie pedofilii. Mają wpłacić dowolną kwotę na fundację. Ciekawe ile wpłaci arcybiskup Głódź, mając 17 tys. generalskiej emerytury?
Elzbiet... Targowica polskojęzyczna i Szwabski interes narodowy ,niech BUDA i ŁAPOWNIK zamknę g,,,,,,,,,,,,,,,,, i nie wypowiadają się jako POLACY tylko za tych co im bliżej mentalnie i narodowo choć nie wielu ich zostało ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,i urodziło się w tym a nie innym kraju ,powinni paszporty Polskich obywateli oddać i zadbać o interes tych co im serce bije ,,,,,,,,,,,,,,,,i powtarza NN
Zenek K... Rząd postępuje tak jak trzeba.