Włącz Filmy na pełnym ekranie

Pięć lat 500 Plus. Ponad 141 mld zł trafiło do polskich rodzin TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qBYxZtz7yHsNajlepsze komentarze:

Mariola... tvp-SZCZUJNIA to jest pisowska IDEOLOGIA BOLSZEWI kaczyńskiego. A my ZA.IE.DA.AJ.Y. Na NIEROBÓW i sasinów morawieckich szumowskich obajtków i całą niekończąca się resztę TRUTNI.
N o r B... A co z dziećmi które wypadają z okna co chwilę albo pobitymi na śmierć przez rodziców. 500+ im pomogło ?
KIBIC U... Co za propaganda hahahaha
Wojtek ... A tak pamiętam , dzietność miała się zwiększyć i co?? Tak jak wszystko szlag trafił. To jest program do kupowania głosów tak na prawdę te 500 zł dziś a w 2015 przez wasze podwyżki i spadek wartości złotówki są na 4 wyjścia do sklepu.
Wyslann... Program 500+ wyweulowal w 500- (Depopulacja)
KIBIC U... Najpierw zabrali z portfela potem dali pieniądze obywateli bo rząd pieniędzy żadnych nie ma więc nic nie mogli dać pasożyty i nieroby.
Max Max... A jaka tam liczba na licznika długu jest ?
Suse Je... To prawdziwy sukces rządu ?
Szkoda tylko że kosztem podatków i wzrostu cen efekt na minus i to spory ??
Marcel ... 141 miliardów przepieprzonych na socjalizm, zezwierzęcenie i odebranie godności.
Grazyna... SUPER BARDZO SIĘ CIESZĘ SAMA WIDZALA PRZED ZARAZĄ JAK DZIECI NAGLE MIELI WIĘCEJ PIENIĘDZY BY SE KUPIĆ JAKIEŚ SOCKI NIE SOCKI SUPER PO PROSTU ŻE DZIECI NIE MUSZĄ ZBIERAC JAGODY PRZEZ TO ŻE IM DANE SA PIENIĄDZE OD PANSTWA NAUCZA SIĘ JESZCZE SZACUNEK DO PIENIĄDZA LEPIEJ NIŻ JAKBY SAMI ZBIERALI JAGODY I JE SPRZEDAWALI DUŻO MAM ZNAJOMYCH W BYTOMIU KTÓRZY BIORĄ 500 PLUS POZDRAWIAM
Arek K... Na czas pandemi powinni to wtrzymać.
zxcvbnm... 700 Minus.
! BOX... Zmarnowane pieniądze, lepiej dać wędkę a nie rybę. Dać na szkolenia dla rodziców żeby mieli dobrze płatny zawód
jaros?a... Sprawiedliwy postępuje zgodnie ze swą rzetelnością, szczęśliwi są synowie, którzy pozostali po nim.
dzikika... Popieram ten rząd! Teraz potrzebujemy solidarności, to czas próby ile jesteśmy warci, ile jest narodu w społeczeństwie. Mamy najlepszy, bo jedyny patriotyczny, z możliwych obecnie kombinacji, rząd, mamy kompetentnego premiera, nie mędrkujmy, tylko popierajmy ten rząd, on nie potrzebuje naszych rad, tym bardziej krytyki, tym bardziej publicznej, ale naszego poparcia, a będzie dobrze. Nie schrzańmy tego, bo lewactwo już jest w blokach i tylko czeka na możliwość urządzenia naszej ukochanej Polski po swojemu, a to będzie oznaczać wiele zła, w tym deprawację dzieci i zwielokrotnienie aborcji, być może całkowite wymazanie Polski z mapy świata.
Dlaczego powinniśmy być wyrozumiali dla tego rządu? Bo u nas, moim zdaniem, nie ma patriotycznej opozycji, u nas jest do wyboru albo niedoskonały, ale patriotyczny PiS albo egoistyczny i nieudolny AntyPiS. To wybór jak między niebem a piekłem, nie ma opcji pośrednich. Na Zachodzie zmiana opcji rządzącej niewiele zmienia w sytuacji państwa, bo główne opcje konkurencyjne są na tyle do siebie podobne, że nawet czasem tworzą razem rząd czyli będąc antagonistyczne kierują się jednak racją stanu swego państwa, a my nie mamy tego luksusu, bo pozostałe opcje są delikatnie mówiąc polskosceptyczne mniej lub bardziej.
Wojtek ... Chwila moment , ten program miał zwiększyć dzietność i populację Polski i obejrzałem cały materiał od A do Z i było wszystko - naczelny kartofel , sprzedajne prostytutki z tvp , podstawieni aktorzy ale nie było ani słowa o ile % zwiększyła się ta dzietność , więc pytam O ILE???? A fakt iż wiele Polskich rodzin stało się zakładnikami marnej jałmużny bo kaczka wpadł na genialny pomysł jak wiemy z książki do WOSU co pokazał poseł św pamięci Rafał Wójcikowski jest uwłaczający ale powoli się ludzie budzą bo widzą że to 500 na dzień dzisiejszy to nic.
https://www.youtube.com/watch?v=YyS_p2SPN-A&ab_channel=OnetNews - oto jak genialny wódz narodu wpadł z dobroci serca na program 500+
Acha i dodam tylko że owy poseł zginał w bardzo dziwnych okolicznościach a po obejrzeniu raczej nie ma wątpliwości co było jego "grzechem".
Kasia O... Ten, kto daje pieniądze (nie swoje), za nic, -postępuje niemoralnie! Ten, który bierze, -też! Istnieją inne formy pomocy państwa, dla rodzin z dziećmi!
Sebasti... A ile to będzie trzeba spłacać oooo matko boska..
Wojtek ... 0:31 oj tvp nie dobrze tam na drugim planie idzie matka z dziećmi BEZ MASECZKI!!!!! Ja bym jej te 500 zabrał od razu widać że tvn ogląda i wierzy w szatana :D a wy nawet po policję nie zadzwoniliście , wstydźcie się :D