Włącz Filmy na pełnym ekranie

MOJE ZUŻYCIA WŁOSOWE! BANFI BOSPHAERA ANWEN GOSH // Włosomaniaczka testuje WWWLOSY.PL


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=loNhm2CHwawNajlepsze komentarze:

Paulina... Zapach wanilii z klasą??
Katarzy... A czy poleciłabys jakieś wcierki przy łuszczycy skóry głowy? Wszelkie rozgrzewające odpadają, bo powodują u mnie błyskawiczne nasilenie objawów, mam wrażenie że poprawienie krążenia skóry głowy niestety działa negatywnie w moim przypadku, bo kortykosteroidy które stosuje mają działanie odwrotne czyli obkurczajace naczynia.. I tu pytanie czy wcierki, bez takiego typowego dzialania pobudzjacego ukrwienie mają sens? Marzą mi się takie baby hair jak u Ciebie :)
Asia X... Mam pytanie związane z henną :) Naturalnie mam włosy w kolorze ciemny blond, ale przez długi czas rozjaśniałam - nie były nie wiadomo jak jasne, ostatnie rozjaśnianie zrobiłam z pół roku temu). Potem, około miesiąc temu, pofarbowałam chemicznie na kolor zbliżony do naturalnego. Niedawno jednak zachciało mi się spróbować rudego i pofarbowałam włosy ponownie farbą z drogerii, która oczywiście złapała nierozjaśnianą część o wiele bardziej, niż tą po przejściach. Czy jest teraz sens zacząć przygodę z henną, czy przy tylu wariacjach ona nie wyjdzie korzystnie? :( A jeśli warto spróbować, to która część włosów wyjdzie intensywniej - naturalna czy rozjaśniona? Dzięki z góry za odpowiedzi!
Jowita ... Ciekawe czy ten kokos z gosha nie zrobiłby mi puchu bo zauważyłam że moje włosy średnio reagują na kokos . Za to zapach uwielbiam i dlatego szukam jakiejś fajnej z którą moje włosy by się polubiły
Monika ... Aga a co myślisz o wcierce na wypadanie z korzenia łopianu tataraku i brzozy ? Ja to wszystko mieszam i wcieram ?
Czekola... Hejka mam pytanie :) Czy używanie papilotów niszczy włosy? Jeśli nie, to czy próbowałaś kiedyś takich gumowych papilotów? Pełno jest takich na allegro i zastanawiam się, czy nie kupić.
Sara Ka... Agnieszko, a może mogłabyś się zastanowić nad takimi produktami HTC, które mają jakieś wady fabryczne na opakowaniu, a produkt jest w porządku to może po jakiejś niższej cenie ??
Wampane... Zastanawiałam się kiedyś nad Bezbarwną Henną. Tylko takie ziołowe farbowanie daje tylko efekty jak się to regularnie stosuje?
Ma Ga... też czekam na wcierki. trzeba będzie uzupełnić zapasy ? żebym tylko wszystko dostała ??
Zosia O... Na pewno kupię twoją wcierkę!
Ewi Mon... Ah te bejbiki ?
Zastanawiam się, czy dobrym pomysłem jest dodanie kilku kropli hydrolizowanej keratyny do porcji Banfi, czynie zmieni to ani nie osłabi właściwości jednego albo drugiego?
Marta G... ❤️
Sludge ... Aga mówiąca o zużyciach podczas gdy robię włosing to raj ?
Arek Ar... 01:11 polecam zawsze sprawdzać cenę za litr. Też myślałem, że większe opakowania wychodzą taniej, a od kiedy sprawdzam cenę za kg/litr okazuje się, że niekoniecznie jest to prawda.
Zofia W... Czy będzie recenzja kosmetyków onlybio hair balance?
clara... Z takich dziwnych fantazji to potrzebujemy vloga w którym pokazujesz nieumytą grzywkę ?
eyeofth... Kiedy wcierki bo już się doczekać nie mogę <3
N3TI... Hej jak jest z przesyłkami do Niemiec ?
Magdale... Nie mogę się doczekać Twoich wcierek! ??
cistecz... Kto wytłumaczy jak stosuje się odżywkę z gosh? Na długości czy na skore głowy?