Włącz Filmy na pełnym ekranie

Kobieta mówi tobie że się śpieszy ? myszka.tv


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=XKrGivuCkwINajlepsze komentarze:

Rekin M... ja po prostu w takim wypadku jedna reka lapie za tylek, jedna za cycka i mowie 'niunia, jesli przepuscisz taka okazje to bedziesz sucha az do nastepnego deszczu.. wiec lepiej daj sobie pare sekund na zastanowienie zanim ruszysz dalej'. tak to sie robi, na bed boja
Robert ... Facet ma doswiadczenie, cale zycie w branzy jako praktyk, rady wziate z codziennego dzialania a nie jak jak reszta yt teoretyków cwaniaków mitomanow, którzy zagadali pewnie w życiu 5 10 lasek i myślą ze są treneramo uwodzenia :D
kupa smiechu, myszka to istna klasa a przy tym skuteczny ekspert do sparw kobiet.
Robert ... Dobrze gada polać mu ??
Kamil K... Powiem wam ze myślałem ze w czasach plandemii będzie ciężko z uwodzeniem,
ale jednak w tym roku mój skill wskoczył na przyzwoity poziom
teraz roo/cham 2 mężatki (28, 31 lat ) - zycie jest cudowne czujesz ze mozesz wszystko
Visio M... Dobry tekst zeby wyrwac sie z imprezy: Chodzmy natrzepac gruszek....
Grzegor... W mieście jest 99% sztucznych kobiet.
Aaron W... Wirus tak śmiertelny, że muszą cię przetestować, aby sprawdzić, czy go masz, i szczepionkę tak bezpieczną, że muszą cię zmusić do jej przyjęcia.

Kto zaszczepi sie dla satysfakcji Niedzielskiego?
Krzyszt... I że cię nigdy nie dopuszczę aż do śmierci
Szósty... Witam was serdecznie, Mam dla was wyjątkową niespodziankę, 25 lat mojej pracy i wiedzy możecie kupić już teraz napisałem pięknego ebooka dla was z panią doktor prawdopodobnie to będzie pierwszy e-book taki w Polsce Kup go teraz.
Janusz ... To się też tyczy innych sfer życia, nie można po prostu rezygnować z celu po napotkaniu oporu bo tym sposobem nic byśmy nigdy nie osiągnęli. Jeżeli ktoś rezygnuje po jakimś tam "śpieszę się" to jestem ciekaw jak sobie z innymi rzeczami radzi w życiu. Walczymy do końca. Śpieszy się? Zagrodź drogę. Krzyczy "odejdź", złap za usta. A jak się wyrywa i wzywa policję? Chusteczka i chloroform i VAN zaparkowany niedaleko.