KRZYSZTOF KRAWCZYK. CZYM JEST ŚMIERĆ DLA KATOLIKA? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PYO8G60tTCwNajlepsze komentarze:

Aldona ... * P E R P E T U U M . M O B I L E.
Zmuszanie do zatykania dróg oddechowych różnymi szmatami, powoduje tragiczne skutki, gdyż przez
wdychanie zużytego powietrza, wytwarza się w płucach skondensowana para. Ta skroplona woda
osadza się w płucach, powstaje pleśń i jest to idealna posiewka, podłoże dla rozwoju bakterii i wirusów
takich jak m.in​. covid. I stąd pochodzi "jasnowidztwo" rządowych zbrodniarzy o nadchodzących falach,
zachorowań, bo z każdym tygodniem płuca będą coraz mniej wydolne i ...wcześniej czy póżniej, stadionowe
szpitale, zgodnie z planem będą się zapełniać i zamieniać w prosektoria, bo spod respiratorów, na 10 chorych,
najwyżej 2-ch uchodzi z życiem. Natomiast zaszczepieni będą dodatkowymi rozsiewaczami wirusów,
stając się ogromnym zagrożeniem dla otoczenia i w taki to sposób, tanim kosztem, a wielkim zyskiem
dla ludobójców, odbywać się będzie depopulacja. Chcecie tego? Jeżeli nie, to przestańcie nosić
namordniki.
Urszula... Cywilizacja istnieje, dopóki opiera się na czytelnych zasadach moralnych wynikających z religii. Wszelkie próby odejścia od dekalogu i nauki płynącej z Biblii kończyły się w świecie zachodnim falami zbrodni i ograniczeniem wolności .Dobrze że K. Krawczyk przypominał o istnieniu Pana Boga .Odpoczywaj Krzysiu w pokoju wiecznym .
oswieca... Od piramid religia zawsze żerowały na ciemnej stronie mózgu. Nie biblijne bajki i kościół w naszej części świata zawsze będą robić kasę na ciemnym ludzie tak samo jak w islamie i starożytnym Egipcie. Zabrać tym chamom w czarnych sukienkach pogrzeby połowa kasy poszła kaput dla tych szamanów. Idiotyczna pani z głupawym klechą o jakimś panie Bogu i Jezusie którym jako katolicy nie mają pojęcia. To samo jest w Turcji i Arabii Saudyjskiej fake news religijny i nie religijny dla ciemnego ludu
Przemo ... Jest świetnym przykładem jaką lipą są szczepienia na covid!zachorował mimo tego i na pewno nie pomogło to jego zdrowiu.Spoczywaj w spokoju!
Maciej ... Śmierć dla katolika ??? Spytajcie Kaczyńskiego Morawieckiego czy jeszcze innego zbrodniarza i może Nycza Glodzia !!! To kościół katalicki błogosławił Hitlerowi i SS mana mordowanie katolików teraz kościół błogosławi takim zbrodniarzom jak Kaczyński który swoimi rozkazami zamordował tysiące Polaków odmawiając im leczenia w szpitalach! ! Ten zbrodniarz Kaczyński wpuszxzany jest przez naszych ""pasterzy """do kościoła i ""księża pasterze "" nie są zainteresowani jego zbrodnicza działalnością i udają że nic nie wiedzą że to on nakazał mordowanie swoich bliźnich !!! Kościół katolicki ??? Nie zabijaj ???? Boże co za hipokryzja! !! Błogosławiom morderców i nazywają siebie pasterzami !!!
Teresa ... Śmierć dla Katolika jest przejsciem w nowe życie lepsze życie K Krawczyk Śp w pokoju Wielka i niespodziewana strata dla fanów, dziękujemy Ci za piękna Muzykę i za Twój talent
snp213... Kiedy zaczniecie rozliczac pedofilie w swoich szeregach?
Charles... 0:28
vom.today