Włącz Filmy na pełnym ekranie

Kogo wybierasz? HatiTheManagarmr


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=hwrjkQCF9sANajlepsze komentarze:

Phantom... Ragnusiu Ty mój Kochany, umiłowany Przyjacielu, Niech ja twoje łyse czoło aż ucałuje za taki prezent w tak chu#@$#@ czasie. Mroczny Chór tylko i wyłącznie no ewentualnie Vodyanowie, te frakcje mają unikalne mechaniki gry, kreując dodatkowe wyzwania czy ciekawszą rozrywkę.
GIENIO ... Chętnie obejrzał bym serię z Zjednoczonego Imperium lecz nie ważne co wygra i tak na pewno z przyjemnością będzie się to oglądało u cb Ragnar pozdro ;)
Maskaav... Polecam wyłączyć DLC Awakening, choć szkoda grywalnej rasy z owego dodatku to samo DLC psuje balans, dodaje beznadziejne mechaniki i sprawia, że gra zamiast być przyjemnym wyzwaniem, to jest irytująca, niewdzięczna i płaska. DLC Penumbra jest kwestą gustu. Ja lubię mechanikę hakowania, ktoś inny niekoniecznie. Reszta DLC cud, miód i orzeszki. Czuj się ostrzeżony i życzę udanej zabawy.
Kacper ... mroczny chór wydaje się najciekawszy
Hu Cz... 8
ginse... Ale jak nie, to podziemni.
Zigus 8... Mroczny Chór i Żarłacy wydają się kozaccy ale wybrałem Mroczny Chór
ginse... Proponuje pograć wszystkimi frakcjami.
Czyli seria długoterminowa.
hiashi... no w końcu się doczekałem :D <3
?ukasz ... Zrób Imperium Ragnaroku jako Zjednoczone Imperium
Ksi??ki... Ja bym chętnie zobaczył jak Ragnar gra rasą maszyn nastawionych na eksterminację wszystkich obiektów organicznych które wyewulowały do poziomu imperium gwiezdnego ;)
Anstori... 1
MONYHOR... 9
Cz?owie... 1
Diablo ... Numer.4 ponieważ oni wiedzą co to chwała i honor.
Kowalec... ❤ dla Żarłaków ❤
Hetman... SsethTzeentach zrobił świetną recenzję o endless space polecam każdemu
Ignacy ... Ale lubię tę grę. Najważniejsze to mieć szybko planetę do kolonizacji oraz dostać administratorów jako dowódców dla planet inaczej nie da się wygrać przeciw komputerom :(
Piotr... 1
Tymoteu... niewązne kogo byle nie PiS lol