"Pancerne" Etui z ciekawymi funkcjami do mojego telefonu Realme 7 Pro rooshken


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=gkQ9dtx1B28Najlepsze komentarze:

rooshke... Mój nowy telefon Realme 7 Pro Vs poprzedni telefon Doogee S60 https://youtu.be/WcXwqkkdzEQ
Ghost R... Mam to etui, wziąłem ze względu na magnez do samochodu. No sam magnez się przetarł i wygląda brzydko, a po bokach się odczepiają boki. Ta "rączka" Strasznie się poluzowała a telefon bo upadku jest w stanie się rodbic. Może nie jakoś wyjątkowo mocno, ale została rysa na szerokość telefonu która czuć
Montu... Miałem podobne etui, ten magnesik i pierścień szybko się dosyć wytarły i nie wyglądały zbyt elegancko, podobnie jak krawędzie samego etui również zaczęły się wycierać, a do tego przy upadku plastik na krawędziach pękał. Spełnia swoją funkcję ochronną ale nie trzeba długo czekać, żeby przestał już efektownie wyglądać.
Bartosz... Cześć Marcin elegancko niech się nosi.Ja również przed świetami zakupiłem nowego fona Poco x3 pro i wczoraj przyszło do mnie też etui.Też póki co jestem zadowolony z telefonu.Pozdraiwam Cię?
Strupar... Kupiłem takie same etui do swojego Mi 9t, w zestawie z hartowanym szkłem i uchwytem do auta za ok 40 zł. Spasowanie obiektywu, przycisków funkcyjnych, gniazd USB i Jack jak i wysuwanego przedniego aparatu- rewelacja. Nic nie przysłania ani nie zawadza.Etui z wyglądu pancerne, w praktyce bywa różnie, bo jak plastik może być pancerny. Fakt, że lepsze takie wzmocnienie niż żadne. Kilka razy upadł, gdzieś obil się kantem i szkło hartowane popękało. Lepiej szkło, niż ekran.Jak za takie pieniądze, nie spodziewajcie się ludzie towaru z najwyższej półki. Stosunek ceny do towaru wg mnie 8/10. Bardzo cenię sobie uchwyt do samochodu, magnes w etui świetnie trzyma. Ani razu nie odczepił się przy gwałtownych skrętach i nie mam żadnych badziewnych uchwytów na szybie w samochodzie. Wielki plus.
Depp... Fajne, jak ktoś potrzebuje takiej ochrony
Robert... A pro po dokładania szkła hartowanego na fabryczne.W zeszłym roku jadąc rowerkiem i odbierając połączenie,droga boczna i mało uczęszczana spoko,odkładając smartfon za pazuchę bluzy telefon wypadł mu z ręki.Redmi Note 5.Etui z klapką na magnes.Niestety smartfon upadł na asfalt z odsłoniętą klapką stoi na płasko ekranem.Spadł na mikroskooujny kamyczek i powstała piękna siateczka popękanego ekranu?A nie.Bo akurat szkło hartowane naklejone na ekran przejęło na siebie kontakt z kamyczkiem(naprawdę mały kamyczek?).Ekran właściwy ocalał.Dokladnie takie jest przeznaczenie i sens naklejania dodatkowego szkła na ekran.
Oskarro... Marcin, kiedy zagramy w Fortnite?
AjroQs... eee 4 dychy, ja kupiłem takie za 2 dychy OSZUKALI CIE !!!!
Mnich... Rooshken oj bo się pogniewamy. Co ty masz do silikonowych plecków ja lubię silikonowe plecki.
Frynio... niestety nie mam realme 7 ale i tak obejrzę recenzję
Artur b... Jestem posiadaczem owego etui od niecałego roku i jestem niezadowolony. Po kilkunastu upadkach, nie jakiś mocnych, zaczęły odklejać się przeróżne części. Co gorsze z czasem ten "Holder" wyrobił się i latał jak chciał. Nie polecam.
murkrow... Mam identyczne etui dla realme x3 super zoom