Włącz Filmy na pełnym ekranie

Nieobliczalny Putin A. Macierewicz | Pilnujmy Polski Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=GOqoLdPaZ3ANajlepsze komentarze:

Marcin ... Nie głupim jesteś człowiekiem ale widocznie gorzki jest twój los i nie czyste sumieniem
Stał się pan dlamnie symbolem GPU parti i władzy Symbolem SFINKSA i tego Sfinksa zapytuje Sfinksie kim jesteś ?
TheAand... Macierewicz jest niewiarygodny jako dzialacz KOR. To nie Polak .
Robert ... Dzisia SzAkaszwili jutro bedzie jadl krawat Zelenski....
Robert ... Antoni jak zwykle silny ,zwarty i gotowy i jak bedzie potrzeba gotowy do ucieczki ......Biden zadzwonil do znienwidzonego Putina proszac o spotkanie na neutralnym gruncie.Ukraina nigdy nie zostanie czlonliem NATO a Antoni bredzi i jak zwykle opowiada banialuki jak na komisji smolenskiej.
Tel Awi... Nareszcie nowojorscy marsjanie z wallstreet wykonają zalecenia doktryny Brzezińskiego, która mówi "ZNISZCZYĆ UKRAINĘ" bez Ukrainy Rosja nie jest zagrożeniem dla Wall Street. Gdyby jeszcze zniszczyć Ukrainę przy pomocy Rosji to już jak perpetum mobile. Dwa ptaszki przy pomocy jednego kamienia. Victoria Nulland raz raportując fundacjom Rockefellera i innym frankfurdzkim koszernym fundacjom jak wydała 5 miliardów USD wKijowie przyznała że tyle w 2014 kosztowało zmobilizowanie neofaszystów. W 2021 to będzie kosztować więcej, ale dziś USA nie wie co robić z nowowydrukowanymi dolarami. Wojenka to piękny cel.
Marcin ... Wspaniali ludzie, Pan Antoni jak i prowadzący, pozdrawiam serdecznie !
Joanna ... Tacy ludzie jak Pan A . Macierewicz oraz Pan J.Kaczyński dąza do wojny z Rosji i nie ma to nic wspólnego z Ukraina. Ale chodzi o Smoleńsk... a to jest płytkie ponieważ ta tragedia nie powinna być polityczna. !!!
Zdzisla... Panie ministrze dziękujemy za wszystko co dla naszej ukochanej Polski Pan dokonuje broniąc prawdy o katastrofie smoleńskiej. Jest Pan wielkim patriotą i autorytetem dla całej Polski. Oby więcej takich ludzi jak Pan Polska miała.Życzę panu ministrowi i calej pana rodzinie dużo zdrowia i wytrwałości w tych trudnych chwilach przy tej Pandemi.
Mariola... generał WOJNY jak zwykle gotowy do ataku. Ty GŁĄBIE SMOLEŃSK jesteś niebezpieczny dla OTOCZENIA.
Jerzy H... NIEPOWAZNY --BAJKO- "pisarz ", w swoim : ZYWIOLE ! Ten to "MA " fantazje !!! tow. Kaczynski , to chyba : PO-PUSZCZA w pory ze smiechu . A swoja droga , to trzeba miec : KONSKIE zdrowie , do takich : BREDNI . Fachowiec od "SIEDMIU BOLESCI "!
Teresa ... Rosją była i jest agresywna i wszystko możliwe, że mogą zaatakować w każdej chwili
Rafa? T... Jeszcze Macierewicza do czubków nie wsadzili?
conradG... Tak ppilnowłeś pajacu że rozkradli cały majątek Polaków !!!!
K R... Antoni - wøjcio-wariatuńczo
kangaro... Ale jaja Ani mru mru o filmie sci-fi dla zartu nazywanego filmem z "raportu" - Antoni Swirdum-Dyrdum wie ze dal doopy - A nie mowilem ze zadnego Raportu nie bedzie ?? A teraz wychodzi jeszcze ze do badan we wloskim laboratorium gdzie rzekomo znaleziono hexogen wyslano zapasowe fotele ..... No i jak tu nie kochac Antosia Swirdum Dyrdum?? Film odgrzany bo latal juz wszedzie tyle ze nazywany byl inaczej Piekna proba
Darek F... tylko bron nuklearna moze odstraszyc Putina.... na co czekasz Polsko?
Grzesie... Ale łeb
Grzesie... A co z Armią Polski ? . kiedy będziecie modernizować sprzęt z muzeum wojska Polskiego ? Panie Macierewicz .we Wrocławiu są dwie sztuki t 34 jak coś :D
Lester ... 13 kwietnia 2021 14:50 Politico

We wtorek USA i NATO potwierdziły swoje poparcie dla Ukrainy w obliczu rozbudowy rosyjskiej armii wzdłuż jej granicy, ale podczas serii spotkań w Brukseli najwyższy dyplomata Ukrainy dał do zrozumienia, że ​​jego kraj szuka czegoś więcej niż słów.

Minister spraw zagranicznych Ukrainy Dmytro Kuleba przedstawił swoją sprawę zarówno sekretarzowi generalnemu NATO Jensowi Stoltenbergowi, jak i sekretarzowi stanu USA Anthony'emu Blinkenowi podczas osobistych spotkań. W uwagach dla prasy obaj przywódcy użyli mocnego języka, aby opisać swoją lojalność wobec Ukrainy.

„Niezłomny” - powiedział Stolenberg o poparciu sojuszu wojskowego dla Kijowa.


„Stany Zjednoczone zdecydowanie opowiadają się za suwerennością i integralnością terytorialną Ukrainy”, powtórzył Blinken w dalszej części dnia.

Żaden z przywódców nie poparł jednak konkretnych apeli Kuleby o podjęcie kroków takich jak sankcje lub dodatkowe wsparcie wojskowe.

Później Kuleba oparł się na USA, mówiąc, że jest „pewien”, że to, co zostało powiedziane publicznie, „zostanie poparte działaniami, które pokażą Rosji bardzo jasno, że cena jej agresji na Ukrainę będzie zbyt wysoka, aby mogła znieść. ”

Oba spotkania stanowią znaczący dyplomatyczny nacisk ze strony Ukrainy na wywarcie nacisku na sojuszników. Ale pokazuje też, jak szybko Rosja znalazła się na szczycie listy priorytetów USA i NATO - przedstawiając wczesny test dla nowej administracji Bidena, a także dla istniejącego od dziesięcioleci sojuszu wojskowego, który rozważa przyjęcie Ukrainy. Złożone sprawy: zachodni sojusznicy są już pod presją konfrontacji z Kremlem w związku z uwięzieniem dysydenta Aleksieja Nawalnego i trwającymi wysiłkami na rzecz podzielenia Europy.

Stawka, powiedział Kuleba, jest wysoka.

„Ta rosyjska rozbudowa ma miejsce nie tylko wzdłuż granicy Ukrainy, ale wzdłuż granicy demokratycznego świata” - powiedział przed spotkaniem z Blinkenem. „To jest walka, która toczy się między demokracjami a autorytaryzmem”. W ostatnich dniach temat doszedł do sedna, kiedy członkowie NATO i G7 wyrazili obawy dotyczące nasilających się rosyjskich ruchów wojskowych wzdłuż wschodniej granicy Ukrainy i na Krym, który Moskwa zaanektowała z Ukrainy w 2014 roku. Siły zbrojne Moskwy są największe w regionie od tego czasu. aneksji, co rodzi pytania o to, czy Kreml planuje kolejną inwazję.

Blinken nazwał to zachowanie „bardzo prowokacyjnym” i „budzącym głębokie zaniepokojenie”.

Stoltenberg użył prawie identycznego języka, opisując sytuację jako „głęboko niepokojącą” i „nieuzasadnioną”. Zażądał od Moskwy „zaprzestania prowokacji” i deeskalacji sytuacji.

Uwaga skupiła się na wschodnich rejonach Doniecka i Ługańska we wschodniej Ukrainie, które prorosyjscy separatyści zajęli w kwietniu 2014 r. Wtedy, powiedział Kuleba, nie było wykluczone, że sama Rosja pójdzie tak daleko, a teraz: „Mogę”. niczego nie wykluczać. ”

Kuleba nalegał na szybką reakcję, aby zażegnać takie możliwości.

„Lepiej jest teraz działać, aby zapobiec dalszej eskalacji sytuacji przez Rosję” - powiedział, podkreślając, że Ukraina nie chce wojny.

„Wierzę, że mamy wszystkie dostępne narzędzia, nie tylko po to, by uniemożliwić Rosji zrobienie jednego kroku naprzód, ale także aby zmusić ją do wycofania się z okupowanych terytoriów Ukrainy” - dodał.

Jednak we wtorek Kuleba nie dostał wszystkich mocnych zobowiązań, jakich chciał.

Blinken powiedział tylko, że „będzie konsultował się w nadchodzących dniach z naszymi bliskimi sojusznikami i partnerami NATO w sprawie sytuacji”.

Takie oświadczenia mogą być podstawą do działania - powiedział Steve Pifer, były ambasador USA na Ukrainie. Pifer zauważył, że uwagi są poczynione równolegle z ożywieniem zachodniego gromadzenia danych wywiadowczych wokół Ukrainy, a także z przemieszczaniem amerykańskich okrętów wojennych na Morze Czarne.

W ostatnich latach Stany Zjednoczone sprzedały również pociski przeciwpancerne Ukraina Javelin i wyrzutnie, wzmacniając wojskowe zdolności odstraszania Kijowa. Siły ukraińskie są teraz lepiej wyszkolone niż podczas aneksji Krymu w 2014 r., Nawet jeśli Rosja zachowa przewagę militarną.

„Kreml musi sobie zadać pytanie - zajęcie Krymu w ciągu tygodniowej bezkrwawej kampanii było bardzo popularne, ale znacznie dłuższa, bardziej krwawa wojna, w której żołnierze rosyjscy wracają w workach na zwłoki?” - zapytał Pifer, który obecnie nie jest rezydentem w Brookings Institution. „Nie jestem pewien, czy będzie to bardzo popularne wśród opinii publicznej Putina”.


Pifer widział, jak USA i NATO dostarczą Ukrainie więcej broni. A Waszyngton może cofać potencjalne sankcje wobec Moskwy, próbując odeprzeć Kreml, krok Pifer argumentował, że „może mieć jakąś wartość, aby odwieść ich od rozważenia ataku”.

Wtorkowe spotkania były tylko pierwszym etapem ataku dyplomatycznego Ukrainy w tym tygodniu, gdy Ukraina stara się zdobyć poparcie dla swojej pozycji. Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski ma spotkać się w piątek w Paryżu z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem. Minister spraw zagranicznych Litwy Gabrielius Landsbergis pojedzie do Kijowa jeszcze w tym tygodniu, a prawdopodobnie dołączą do niego jego estońscy i łotewscy odpowiednicy.