Włącz Filmy na pełnym ekranie

WG MA GO GDZIEŚ WORLD OF TANKS DED87


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=RAxIUH7p6jsNajlepsze komentarze:

Games20... Jeżeli by to kogoś interesowało, natrafiłem na niezwykle wiarygodne informacje, że WOT CLASSIC 07.0/0.7.1 prawie na pewno wystartuje pod koniec kwietnia lub na jego przełomie z majem (24, 26, 28, 29, 30 kwietnia lub najpóźniej 1, 3 maja), oczywiście na podstawie informacji, które udało mi się uzyskać. Są one jednak najwiarygodniejsze z nielicznych w roku 2021, ale poparte solidnymi argumentami.
Zultar ... 16:24
bo ktoś w końcu za niego zapłacił i podniósłby się krzyk!! :D
dzięki za materiał :)
Paciat... Premki VIII tierowe to ostatnia rzecz którą bym ruszał.
Jakub C... Ja myślę, że w kwestii buffów Cedeceka można iść w dwie strony:
1. Działo nie musiałoby mieć zmienionego DMG lub lekko zmniejszony na np. 230/220 ale np. drastycznie ulepszyć czas celowania z 2 sekund na np. 1,4 i celność z 0,34 na 0,25 oraz czas przeładowania zmienić na ok. 3,5 sekundy bazowo, dzięki czemu Cedecek byłby takim snajperskim spamerem
Albo druga bardziej OP opcja : zmienić penetrację z 212 na 230, DMG z 240 na 290 lub 280 czas przeładowania zostawić bez zmian, celność zostawić bez zmian, mocno polepszyć stabilizację i czas celowania na 1,5 i HP magazynu amunicyjnego.
Ta zmiana sprawiłaby, że CDC stałby się mobilnym papierowym drzewkowym kurwowronem lub premkowym patriotem bez pancerza i świetną mobilnością.
W obydwu przypadkach uważam, że CDC zdecydowanie by odżył i więcej znaczyłby na polach bitew. Pozdrawiam widzów i Deda

Ps. Mam podejrzenia, że CeDeCe pojawi się kiedyś w sklepie za obligacje i dlatego od WG żadnych informacji o zmianach tego pojazdu
Kobra 7... Pamiętam jak ludzie byli zafascynowani jak ten pojazd wszedł do gry .
Drukark... ?
Kriger ... Poka bitwe ze strima na hehełkach :D
rene... Miałem okazje tym zagrać ok 50 bitew i potwierdzam jedyny plus tego czołgu to ten na akumulatorze. Płyta karton gips w pionie ustawiona łyka jak Janusz browara. A celowanie trzeba zacząć dwa dni wcześniej przy pełnym słońcu.
Games20... "WG ma go gdzieś" tak jak i dobro gry, graczy, a o dziwo nawet własne, co pokazali już swoją dezintegracyjną działalnością od poczatku 2014 roku :(
Marcin ... „Nie odbija nawet promieni słonecznych” ??? za sam ten tekst należy się łapa w górę ?
Stary W... Tak dla zasięgu wpis. A jak już to chętnie bym widział buff na Revalorise w postaci pancerza jak na shermanie jumbo lub mobilności większej... Tak sobie bym móc chcieć bym chciał. Pozdrawiam.
Dzidek ... co raz to mniej zielonego kabelka :) :) hahahhahaha , pozdro DEDU
?ukasz ... jak grac t-62a
Axel fe... :)
Rafa? R... zaczynalem grac w WoT'a, jakies 7 lat temu, CeDeCeka balem sie bardzo; teraz sie nie boje ?
BOCHEN ... Ten czołg jest tak rzadki na randomach, że może WG zapomniało, że taki czołg istnieje :D
Pozdro.
nico PL... ja cdc widziałem ostatni raz ze dwa lata temu
Damian ... Też mam ten czołg od lat w garażu i przy kupnie to była moja maszynka do zarabiania, ale z biegiem czasu te jego kalafiory tak mnie irytowały (mimo dobrej celności na papierze) że CDC stoi i się kurzy. Buffy jakie wg mnie są mu potrzebne to do celności, czasu celowania i ładowania, aby to był spamerski snajper.

PS. tekst że CDC nie odbija nawet promieni słonecznych - mistrzostwo świata ?
Kuba__4... Teraz dawaj e 75
Artur E... Śmigło mu dać, to by z górek hop hop sfruwał jak motylek