Zagrajmy w Neverwinter Nights Starożytni part 32 - HatiTheManagarmr


#NeverwinterNights #RPG #Dungeons&Dragons #HatiTheManagarmr Subskrybuj kanał: Wesprzyj mnie Patronite: Facebook: Dotacje: Zasady: baw się dobrze, nie obrażaj innych, nie twórz spamu i prywatnej reklamy nie publikuj treści rasistowskich
Najlepsze komentarze do filmu "Zagrajmy w Neverwinter Nights Starożytni part 32":

super saiyan: Te 2 pierścienie nie kumulują się, możesz się lepiej ubrać
A odbicie to ochrona przed atakami wręcz i dystansowymi i dotykowymi, nie zalicza się do KP
Wooki Czubaka: Płaszczyk jak dla paladyna jest teraz tylko daj poziom w paladyna i będzie komplet.
Pawe? Kami?ski: Super seria :)
Artur: Z przedmiotów bonusy do KP otrzymujesz od odbicia (pierścienie, płaszcze, bronie, hełmy), KP naturalne ( amulety), za zbroję (zbroja, bransolety, rękawice itp), od tarcz, za uniki. Bonusy do kp kumulują się tylko z KP naturalnego i chyba z uników. PS może nie być cała bo już w w nwn nie grałem.
StormDragon: Skoro jesteś w gospodzie to weź questa od Kendrica(?). Co do kumulowania się to jest z tym trochę zabawy. Jeśli chodzi o rzuty obronne, to wiem że się stakują, co możesz nawet sprawdzić. Jeśli chodzi o odporności na żywioły i magię to już pisałem wcześniej, że się nie stakuje, tylko liczy się najwyższa wartość. Dodam tylko że wyjątek stanowią atuty. Natomiast co do pancerza, to istnieją różne typy bonusu. Masz za zbroje, tarcze, odbicie, uniki, naturalny i reszta. Ogólnie zasada brzmi że premie z ròżnych typów się stakują, ale tego samego typu już nie(wyjątek stanowią uniki i zbroje czyba też). Czyli jeśli masz 2 przedmioty co dają premie do odbicia, to będzie się liczyła tylko ta która jest wyższa. Mam nadzieję że pomogłem.

Ps. Znalazłeś księgi w jaskini trollów. Jedna jezt przedmiotem questowym dla towarzysza(elfki).
Steallar - Sesje RPG, Dubbing, Gry: Ten Czarownik absolutnie z tego jak gadał o swojej wyższości przypomina rasistowskiego elfa, którego wprowadziłem na jednej ze swoich sesji RPG. Ogólne "nie zrozumiesz tego...". :D.
gilgon1000: Hati zrob cala sage z D&D wilczek prosi :)
1997Kojek: Tak w ogóle nie wiem po co ty nosisz te 2 pierścienie na Wytrwałość, one dają ci łącznie jakieś +2 do rzutu na wytrwałość (co nie jest wytrzymałością), poza tym masz znacznie lepszy pierścień który absorbuje ci obrażenia od żywiołów.
1997Kojek: 30:27 Ta gra pokazuje które przedmioty są do zadań bo... nie możesz ich sprzedać - to oznacza że przedmiot jest związany z jakimś zadaniem.
Seigo Nakano: Z ciekawości romans z Aribeth rozwijasz?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=JgSB0AzIAi8