Włącz Filmy na pełnym ekranie

Ile to kosztuje? Pierwszy serwis po zakupie używanego motocykla wycena, robocizna, części Motosapiens.pl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fJqPLepxFoENajlepsze komentarze:

Darek S... Elegancko wyszło, i tak był w dobrym stanie to łatwo poszło, wyjątkowo dobry warsztat i bardzo dokładny! Zasługuje na reklamę :) pozdrawiam.
Szymon... Pytanko za 100 punktów :) Czym taki smar z opony zmyć? :D
Pro Gar... Ja bym tu widział jeszcze pryszczatego 16-latka który kupił swoją 600-tke namawiajac rodziców za 3 tyś i serwisujacy z swoimi kolegami sylikonem koniecznie kilogramami i jeżdżącym na oleju Kujawskim ??? niedawno takiego miałem na garażu u syna znajomego,boże ta korozja i gluty co tam były masakra ??
ry0ka... ciekawy bylem takiego zestawienia, gdzie moj liter? czas start
Motosap... Jeśli podoba Wam się ten film i chcecie więcej takich materiałów, wesprzyjcie nas na Patronite! https://patronite.pl/MotoSapiens. Dzięki każdej złotówce od fanów jesteśmy i możemy nadal być niezależni!:) Dziękujemy!
Robert ... Super że policzyli Was taniej.. cieszę się. Spodziewałem się rabatu dla widzów;)
Nikolaj... Muza ze wstępu idealna do samotnej nocnej jazdy samochodem poza miastem !!!
ZWIREKi... Jeśli nie jestem w stanie czegoś zrobić sam to właśnie od tego są serwisy aby pomóc. Cena serwisu i tak wyszła niska bo w dzisiejszych czasach wiedza kosztuje... a ta nie została wliczona :)
Moto Ja... No i wszystko jasno i wyraźnie powiedziane. Ja będąc mało skromnym powiem że udało mi się dość dużo zaoszczędzić bo większość tych zabiegów zrobiłem SAM???. Jedynie synchronizacja nie wpadła ponieważ nie mam odpowiednich instrumentów do tego. Życzę bezproblemowej jazdy. ??
NoiseHu... Wygląda na to że oszczędzam średnio rocznie 1000 zł. Film dobry jak zwykle, przyjemnie się ogląda. Pozdrowienia z zimnego południa Polski 2st i deszcz.