DLACZEGO UNIA NIE POTRAFI POWSTRZYMAĆ PUTINA? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dcUDvYmxbbsNajlepsze komentarze:

Józef ... To unie NATO i USA należy postawić do pionu za wtrącanie się wwewnętrzne sprawy narodów
Teresa ... Uniia to udają że chcą go karać , a tak naprawdę to bronią Putina prowadzą z nim interesy i to się dla nich liczy, OBRZYDLIWIE POSTĘPOWANIE
Teresa ... Unia to już bagno !!!A zwłaszcza PO i Lewic !!!
Teresa ... Dalej brońcie Ukrainy(faszystowskij), 7 lat walczą z Rosją ,a armii rosyjskiej nikt nie widział, to Ukraińcy rosyjsko języcznik toczą boje z armią ukraińską , która bomardowała domy mieszkańców Donbasu i zabiła ponad 550 dzieci niewinnych , czy ktoś o tym wsomniał?..Putin jest „winny” bo płaci emerytury, renty ludziom Donbasu a Ukraina się ich wyżekła chociaż płacili składki wUkrainie .Pomyślcie my wspieramy ludność polsko języczną na Litwie , Białorusi i mamy do tego prawo ? A Rosja nie ! Czy to nie dziwny sposób myślenia?
Ludwik ... W Unii decydują Niemcy które robią duże interesy z Rosją.Putin z Mutti już podzielili Ukrainę.
Zenon B... Kto zrobił Majdan ? Dlaczego Ukraińcy doprowadzili do wojny bratobójczej .Główny agresor ? YouTube Massacre in Odessa /Ukraine Krieg in Donbass /Ukraine Maski Rewolucji /itd. Dość ZAKLAMYWANIA
quna28... Jak można powstrzymać TOWARZYSZA ? Unia jest tak lewacka że aż ... Najpierw islam teraz komuna ! gdzie zmierza ten świat !!
Krystyn... UNIA , jest Słaba...nie Chce...Nie ma ..INTERESU..........Smutne ???
Gdx Gdx... Fajne ciuchy , czy to z PCK ?
Joan Sc... zakładając że by chciała to i tak ma chybotliwe nogi
Andrzej... A co UE może w konfratacji z mocarstwem atomowym, UE nie może sobie poradzić z Kaczyńskim i Orbanen dwoma dyktatorami bankrutujących krajów a co dopiero z Rosją.
Danuta ... Unia jest silna wrzaskiem naszej targowicy latajacej do uni ze skarga na wlasny kraj
Stanisl... NIE MOZE POWSTRZYMAC bo maja wspolne interesy osobiste ,handlowe I polityczne !!! Dawna ideja,, Ponad wszystko " jest realizowana .Mowienie dla tuszowania sprawy ktora chce sie zrealizowac jest powoli REALIZOWANE przez tych ktorzy kreuja POLITYKE U.E.
Bog Kow... Haha NATO ONZ to pralnia brudnych pieniędzy miliardy idą na to dziadostwo biurokratów po prostu Żywot braiana
Sylwest... Unia to Goliat z waty......
-Ti spa... Na Wirtualnej Polsce twierdzą że są print screen'y łamania procedur ! Odwołując się od bomby ! Kiedy ja to słyszałem :D
Karolin... Unia nie chce powstrzymać A nie nie potrafi .Niby to dla formalności potepiaja ale ten niedźwiedź i tak robi co chce.Teraz gromadzi siły przy Ukrainie A uderzyć może gdzie indziej .No nie jest wesoło.
Janusz ... Jakaś niemoc intelektualna. Żeby znaleźć odpowiedź szukają wsparcia u innych.
Liderem głównym UE są Niemcy najbogatszy i najbardziej rozwinięty kraj w UE. To jest Unia Germańska a nie UE.W Niemczech liczy się gospodarka, a nie gierki polityczne.
Mariola... tvp-SZCZUJNIA UE skierowała całe siły na WALKĘ z kolegą kępy OBATELEM czarneckim. Strasznie OSZUKUJE na razie 100 000€ a dalsze sprawy w toku. kępa ty też wyprowadziłaś parę dobrych milionów złotych z Polski pod ochroną Czerwonego krzyża co I....KO TĘPA???
snp213... Beatka Kempa z PiS? Ta od zbiorki plecakow dla dzieci w Syrii i okradania kontenerow PCK?
Czy ktos w tym PiSie jest normalny?