CZY SŁAWOMIR NOWAK UNIKNIE ODPOWIEDZIALNOŚCI? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KDFLaQQKI7cNajlepsze komentarze:

-Ti spa... Pan Red. Biedroń jest znawcą od Nowaka , Putina !
Krzyszt... Giertych tak to wymyśli że Nowak nie jest złodziejem tylko kleptomanem. I sąd rejonowy dla Warszawy nakarze leczenie w Monte Carlo. Czarnecki już się tam leczy.?????‍♂️
Maria X... OCZYWISCIE ZE NOWAK UNIKNIE ODPOWIEDZIALNOSCI PRZECIEZ TE 4 MILIONY W WORKU TO SPRAWA POLITYCZNA. POLACY MACIE DOBRY PRZYKLAD JAK COKOLWIEK ZROBICIE CZY MORDERSTWO CZY
PODPALENIE CZY KRADZIEZ IDZCIE DO. DONANSKIEJ TZN DO SEDZINY. ONA WAS. WYZWOLI OD. KARY BO PODEPNIE SPRAWE POD PARAGRAF POLITYCZNY. ALE JAJA!
Marek... ?Skoro nawet zwykli opozycjonisci , którzy nawet nie ukradli 1 rubla byli ekterminowani poza granicami CCCP, to złodziej który okradł złodzieja wywinie się? Gdziekolwiek by się "zaszył", to towarzysze z GRU zawsze go znajdą. Można w tym momencie pogratulować tej "sędzi", która go uwolniła. Tak jakoś dziwnie poszło to płynnie ?A sam zainteresowany jakoś nie płakał z radości, że odzyskał wolność. Wyglądał raczej na ciężko przestraszonego.
Gdx Gdx... Ziobro jeszcze nie postawił zarzutów ?
Janusz ... Już sam tytuł pokazuje co to jest PiS, tzw. polska telewizja i ci wszyscy którzy potpisują sie popierającymi opiniami pod tym filmem.
Czy ciemnoto PiS-owska, bo tak tylko można powiedzieć, nie słyszałaś jednej z fundamentalnych zasad prawa rzymskiego i prawa nowożytnego, które opira sie na nim.
Otóż przypominam, ciemny ludku. Dopóki jakiekolwiek przestepstwo nie zostanie udowodnione człowiek uznawany jest za niewinnego. I wasze, "wydaje mi się", "jestem przekonany/na", nie mają tu żadnego znaczenia, a jedynie wpisują się w sowieckie rozumienie prawa: "pokażcie mi człowieka, a wina sie znajdzie". Ciemnota PiS-owska!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hetman ... Za co Nowak jest odpowiedzialny skoro Ziobro przez 8 miesiecy nie sporzadzil aktu oskarzenia? NIE RÓBCIE Z LUDZI IDIOTÓW!
Weles W... Czyżby prokuratura z Ziobrą i opasłym sapaczem Świątkowskim nie miała dowodów na Nowaka? Czyżby Ziobro kłamał? Ale jak tam złodzieje i burdelarze z PiSu? Jak tam Obajtus, burdelarz i kryminalista Banaś?
blackwa... Stara zasada: połowę z tego co ukradniesz, przeznacz na adwokatów.
JÓRAND... Po tym co ta zbzikowana sędzina zrobiła uwalniając nowaka, to uważam że podczas rozprawy ta sama bziknięta czy inna tego samego pokroju sędzina nowaka uniewinni i jeszcze w nagrodę przyzna mu odszkodowanie, tak pi razy drzwi okrąglutkiego miliona...
Daniel ... Pewnie ze uniknie odpowiedzialności. Mało tego wystartuje w wyborach do EP i zostanie wybrany.
Jjooi J... Pisowscy propagandysci grzeja temat.
Andy Ke... chodzą plotki że Slawomir N to potomek ważnego dygnitarza z ważnej instytucji radzieckiej. Podobno był tej samej rangi co ojciec Kwasniewskiego i prowadził podobną działalność, mocno związaną z branżą pogrzebową xD A więc jeżeli to prawda to odpowiedź na tytułowe pytanie jest oczywista :)
Bogdan ... Czy Szydlo uniknie wiezienia za lamanie prawa?
Bogdan ... Czy PKW i pchla szachrajka Witek i Duda unikna wiezienia za lamanie prawa wyborczego?
Bogdan ... Czy polski przestepca Duda uniknie wiezienia za lamanie prawa?
Bogdan ... Czy falszywe polskie sw... z PiS unikna obozu koncentracyjnego za podrzeganie do wojny przeciwko Niemcom?
C - 0,1... do kiedy beda Lewackie & Anty Polskie sady to nikt nie bedzie siedzial od PO & Lewactwa . te SQ.........tylko zeruja na Panstwie Polskim i zyja z pracy Polaköw .
Danuta ... A Gawlowski, siedzi?Nie? To i ten nie bedzie siedzial. Obym sie mylila.
Teresa ... Jak opozycja wejdzie do rządu to Nowak niewinny na 100 procent