Czego bał i wstydził się Adolf Hitler? Poznajemy prawdziwe oblicze dyktatora Superstacja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=L9arqW5UI94Najlepsze komentarze:

Krystyn... Po co pokazywać wizerunek hitlera ,, wystarczy nazwisko i zbrodnie wojenne tego !!! super opowiadanie historii ,,, pozdrawiam serdecznie ?
Johny W... Super odcinek, i jak zwykle świetnie opowiedziana historia przez Pana Łukasza ??
Krzyszt... Badacze życia Hitlera dowiedli że jego wegetarianizm i abstynencja to taka sama część wizerunku jak fotografowanie się z wilczurem. Chodziło o danie przykładu Niemcom, żeby nie żarli mięsa, potrzebnego dla żołnierzy na froncie. W rzeczywistości wegetarianinem był przy oficjalnych okazjach, mięsa nie jadł za wiele, ale lubił wątróbkę z cebulką, klopsiki z kluskami oraz kotlety cielęce. Pił też mało, najczęściej kufel piwa, czasem coś z win mozelskich/słodkich/, ale zawsze w zaciszu domowym, nigdy oficjalnie.
Szymon ... Witam , jestem zadowolony że poruszono temat Hitlera . Serdecznie dziękuję panu Łukaszowi za jego wkład w inicjatywę programu .
Halina ... Dawka super ciekawej historii, czekam na nowe odcinki, pozdrawiam, zdrowia
Patrick... Kto by pomyślał że Hitler nie pił arkoholu nie palił i nie jadł mięsa. Normalnie moje uosobienie ??
Krystyn... Fanatyk, szaleniec i wszystko co złe. Światu przyniósł nieszczęście i skończył , tak jak skończył. Jak tchórz.
Adam Ha... Panie Łukaszu zdrowia życzę ale powtórzę się czy tak nie można by było wykładać historia w szkołach ? Zacne to co pan robi i mówi polecam każdemu
norbert... Super
Stanisl... Pi
Tomek M... Porządna dawka historii ?