BMW G 310 R 2021: nowy, inny, czy lepszy? | Jednoślad.pl Jednoślad.pl: Testy i Motovlog


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=K13G6FZa8v8Najlepsze komentarze:

Adam Ad... Szkoda, że BMW nie robi motocykli o pojemności 600 czy 750 :/
MK ?abo... Z tym zawieszeniem to Cię poniosły subiektywne odczucia :) ponieważ nie różni się ono niczym od poprzednika :).
tomasz8... Dostałem ten motocykl jako zastępczy na czas serwisu i powiem jedno - w mieście byłem szybszy niż na moim dużym. Moc jest bardzo fajna - cały czas lecisz na odkręconej manecie ale w odróżnieniu od skuterów - na tym sprzęcie dzięki temu jesteś w ruchu pierwszy. Mały, zwinny, lekki, przeciśnie się przez każdą szparę w korku - do miasta jest super. Nic więcej nie trzeba.
Red Spi... Fajny ten chiński motocykl :)
Hamowni... bardzo dobry sprzet tylko silnik nie grzeszy moca jak pod kat a2 .,choc troche sytuacje ratuje niska masa .... troche bo do czołówki w klasie brakuje .,z400 ma 48 koni i wazy 170 kg tu jest 34 konie przy 160 kg z 50 do 100 g310 ma z 4,5 sek a z400 z 3,3 sek i to czuc oczywiscie wyraznie podczas jazdy jadac szybciej.
Projekt... W Polsce kupowanie motocykla przez pryzmat „środka transportu”, którym mamy się poruszać do pracy jest jakąś mityczną utopią. Aktualnie mamy koniec kwietnia a temperatura w nocy i nad ranem potrafi spaść później zera. Realnie przyjmując podróżowanie z jakimś sensownym komfortem(w końcu ma to być zamiennik dla samochodu), okazuje się, ze mamy może 4 miesiące w roku gdzie rzeczywiście temperatury z rana są w miarę sensowne. Do tego trzeba odjąć dni w które pada i za chwile okaże się, ze 80% czasu i tak będziemy dojeżdżać do pracy samochodem. No niestety, Polska to nie południowa część Hiszpanii czy Włoch, gdzie rzeczywiście można poruszać się motocyklem przez większość roku. U nas spełnia raczej funkcje fajnej zabawki i ewentualnie doraźnie środka transportu.
worldga... woww ?
A K... Motocykl ładny (tylko tłumik paskudny) ale trochę słaby silnik. Żeby to chociaż 400ccm było i ok 45-50 koni miało. Też w zeszłym roku rozważałem zakup tego BMW ale w końcu wygrał KTM Duke 390 bo jednak 10 koni więcej.
Dudek D... ?‍♂️?
Mirek D... Dzięki za film! Pytanie mam: czy zawieszenie nie jest takie samo jak w poprzednim modelu?