Zagrajmy w Hollow Knight ZADANIE OD ŻAŁOBNICY 37 Demonidias


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=OMru8_d6L_sNajlepsze komentarze:

dragoma... kwiat musisz zanieść do lokacji w której jeszcze nie byłeś a jak dostaniesz obrażenia możesz do niej wrócić po kolejny
__________________________
Jak znasz ścieżkę i masz pootwierane przejścia to najtrudniejszym etapem jest przejście przez rozdroża
Kovex P... O załobnicy Ci inni pisali więc się nie powtarzam
Dziwna mini porada na jednego bossa, która tak naprawde nie jest wymagana ale pomoże: nie atakuj w momencie gdy przeciwnik się kłania. Gracze hollow knighta lubią wtedy nawet samemu się ukłonić patrząc w dół postacią ( mam nadzieję że dobrze wyjaśniłem. Trudno to trochę opisać )
dragoma... 24:39 byłoby zbyt łatwo
Zero To... Siema Demo widziales Returnal ? Może byś zagrał fajna gierka. To ten Run xd.
Peter... Do trudniejszej części 3 próby nawet nie doszedłeś. A tak ogólnie będziesz miał znacznie trudniejsze challenge jak chcesz 112 procent zrobić
Adrian ... Pamiętaj o tym łapaczu snów
Emilia ... 17:45 Zmartwie cię, w tym pomieszczeniu, na górze jest posążek z duszą xd. Niepotrzebnie biegałeś tak daleko.
Kwiatka i tak nie zaniesiesz, Żałobnica cię prosi byś go dostarczył do Ogrodów Królowej, a tej lokacji nie odkryłeś. Polecam te zadanie zostawić sobie na koniec gry, nagroda i tak ci się nie przyda do tego momentu. A trasę to sobie możesz sprawdzić na necie, jest taka ładna grafika dostępna :v
Szara Żałobnica, a właściwie Ze'mer to właśnie jedna z Wielkiej Piątki Rycerzy. Swoją historię ci już opowiedziała więc nie mam już nic do dodania :v
To co, może teraz Hornet? Będzie big lore.
Pawe? T... A kwiatu teraz nie dostarczysz... Nie chcę za dużo mówić... Powiem tyle, że ŹLE myślisz z tym zielonym szlakiem... Ale możesz iść w tamte okolice ?
Została Ci przynajmniej jedna ścieżka.
Darkeat... Polecam ci pokonać hornet bo otworzy ci to możliwość zdobycia umiejętności bardzo pomocnej w walce :)
Pawe? T... Jak zniszczysz kwiat to żałobnica da Ci kolejny. Do skutku. Całe szczęście ?
Adanson... to zadanie od żałobnicy i tak jest na razie dla ciebie niedostępne, nie byłeś w lokacji do której trzeba ten kwiatek zanieść, i nie przejmuj się jeżeli go zniszczysz, można jeszcze raz wziąć i jeszcze raz spróbować
gwhinwo... Obecny
Pawe? T... Warto teraz wykupić wszystko co Sly ma w asortymencie. Tak tylko mówię ;-)
Adanson... 3 trial jest trudny, ale bez przesady, poza tym jeżeli go nie przejdziesz to ja nie wiem co się będzie działo z tobą później, jak ulepszysz naila na maksa to powinieneś się za to zabrać, bo będzie po prostu prościej
Julian ... Ja stawiam like pod prawie każdym twoim filmem i przy kilku innych. I to na obu youtubowych kontach
ixirafa... Zobacz sobie na youtube jak ten kwiatek najłatwiej zanieść. Szkoda, że nie masz 1800 esencji było by ci łatwiej wrócić do żałobnicy ponownie po kwiatek ;) Nagroda jest warta zachodu, a całą trasę powtarzałem może max 4 razy :)

Druga sprawa: Koloseum to małe piwo w porównaniu z Panteonem. Ciekawe czy jak je odkryjesz, to pokusisz się o walczenie na nim na streamach ;) Przejście wszystkich Panteonów jak dla mnie to większe wyzwanie niż Dark Soulsy na Sl 1 :)
Palek... Jesli chodzi o koloseum, to byles w polowie.
Jesli chodzi o kwiatek, to ona mowila, ze podroz na grzbiecie bestii zniszczy kwiat, ale zupelnie sie tym nie przejmuj. Jezeli zawiedziesz, bedziesz mogl wziac od niej kolejny i sprobowac ponownie. Jeszcze cie nie bylo w lokacji, do ktorej musisz go dostarczyc. Nie wiem czy dasz rade tam teraz w ogole dotrzec.
txqpr... Ty się nasłuchasz jej ględzenia, jak już na serio się weźmiesz za tego questa z kwiatem XD
Do ulepszenia miecza potrzebujesz 3 Bladych Kruszców i 4000 Geo, o lokalizacji kolejnego Kruszcu pisałam pod poprzednim odcinkiem.
Z dodatkowym gniazdem na amulety możesz na spokojnie używać proponowanego przez Xacha zestawu Znak Dumy + Szybkie Cięcie + Kamień Szamana + Kompas.
Gall An... Nie zrobisz na razie tego zadania z żałobnicą. Lokacja do której masz się udać nie została przez ciebie jeszcze odkryta. Nie martw się jednak. Jeśli kwiat ten się zniszczy możesz pójść ponownie do niej, aby go otrzymać ( jednak nie taki jedyny w swoim rodzaju). Gdy już zlokalizujesz grób ukochanej to mam parę porad: niektórzy przeciwnicy nie odradzają się dopuki nie usiądziesz na ławeczce, a więc możesz zawczasu w znacznym stopniu wyczyścić drogę, nie siadaj przy ławczekach, w razie porażki wylogujesz się i odrodzisz dokładnie przy żałobnicy, uważaj na kolce, one są najgorsze w tym zadaniu.
Ciacho ... ??