Pierwsza Miłość "Czy ty jesteś zazdrosny?" Pierwsza Miłość


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=v2pbxQvnT8kNajlepsze komentarze:

Dawid P... w końcu jakiś zwiastun ileż można czekać ????
Kasia P... Zdrowy? Gratuluje;) dziękujemy za powrót:)
Angelik... Co to za piosenka ??
Lubelsk... Ale serrio panowie który z was by wolał zdradzać młodą piękną kobietę taka jak Marysia, dla starszej kobiety co nawet małolat ją przeleciał ?bo ja napewno nie...ale ta nauczycielka miała lepszy wypadek niż Hanka Mostowiak w kartony?tu nie powiem reżyser się postarał ?
AgatAtk... W końcu zwiastuny! ❤ Będzie się działo ??
ROBERT ... ... i pojawi się pÓlkownikGrzegorz z pancerfaŁstem na małym czołgÓ i jego syn?
damian ... Marysia i Grażyna do Fame Mma , tylko tak można rozwiązać ten konflikt :)
lena kw... Kiedy widzisz swoją kochankę z innym i nawet nie możesz się wyżalić żonie :(:(:(
Dj Carl... Niezłe jaja ostatnio są?. Z Michała który był niemalże wzorem moralnym, zrobili z niego kochanka i to szefowej jego żony xD. Z kolei Marcin nawet nie domyśla się jak jego braciszek postara się "zaopiekować" jego wybranką ?. A jeśli chodzi o Melkę i Piotrka... Czy tylko mnie ten związek nie pasuje? Bo muszę się was zapytać, wiem że Piotrek dokonał przemiany przez te wszystkie lata w serialu, ale mimo wszystko uważam że jest jakoś niegodny takiej zajebistej laski jaką jest melka, nie ukrywam że dziewczyna grająca tą postać bardzo mi się podoba, i odczuwam coś w rodzaju zazdrości, aczkolwiek bardzo mi pasowało jednak gdy była z Krystianem. Ale z innymi jej późniejszymi partnerami czyli Pawłem, tym prawnikiem postacią graną przez Wieczorkowkiego (zapomniałem jak się nazywał w serialu), a teraz z Piotrkiem, mam nieodparte wrażenie że ci jej partnerzy nie byli jej godni. Ps. Żeby mi ktoś nie zarzucił ze ten Krystian też nie był jej godny itd. Ale bardzo lubiłem jakoś jego, potem oczywiście scenarzyści musieli mu zawsze podkładać kłody pod nogi, a teraz jego już wogle nie ma w serialu, nad czym ubolewam, i osobiście uważam że to jeden z największych błędów czy wręcz porażek serialu, że tak fajną postać jak Krystian całkowicie zepsuli, dodając mu masę błędów, robiąc z niego ogromnego pechowca i głupka zarazem, przez co nawet z Kaliną matką swojego dziecka nie jest, i nawet nie odwiedza swojej córki Marlenki. Serio?, Czy ktoś wie o co tu chodzi? Czyżby Patryk Pniewski odtwórca roli Krystiana zdecydował odejść z serialu, jeśli tak, to ok. Ale mimo wszystko, powinni jego postać pożegnać jakoś z godnością, a nie że gdzieś tam pracuje, a ma nie ma czasu nawet by na urodziny spotkać się z córką, no cholera!, z bólem serca to mówię, ale chyba byłoby lepiej jakby w serialu zginął w wypadku, przynajmniej byłby zapamiętany lepiej z pewnością niż jest traktowany obecnie, gdy choć się nie pojawia w serialu ale od czasu do czasu jest wspominany (głównie przez Kalinę i jego matkę Ewę) i to w zdecydowanej większości w negatywny sposób, nad czym jak wspominałem ubolewam.
napolet... Bardzo dobrze Michał! A maryśka nawet na lazanka nie zasługuje
secrets... Podzieje się trochę w tym serialu.
Marcine... W koncu Nowy zwiatun. Michał ogarnij się, masz suoer rodzinę A ty takie coś robisz.
xMKx x... ❤️
xMKx x... Pozdrawiam ludzi z Gdańska ?
Monikk9... Właśnie rozkminiłam, że była żona Wekslera jest teraz z Michałem, a była żona Michała z Wekslerem. Fajna wymianka ?
Ines... Nareszcie!!! ??? Brak piątkowych zwiastunów doskwierał coraz bardziej ? pozdrawiam
B wicz... Kto by się spodziewaj, że ten cały Michał taki ogier z Maryśką tak nie hasał po kątach ?
PawelDM... Strasznie mnie irytuje w tym serialu Jurek Tosiek i jego gra aktorska.
Teresa ... Jak zawsze nie wiadomo o co chodzi w tych zwiastunach, ale to jeszcze lepiej ?
Natalci... Super że pan zdrowy Panie Piotrze pozdrawiam super ?