Miał być rzetelnym fachowcem, ale po przelewie roboty stawały UWAGA! TVN Uwaga! TVN


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6qCfe1mEM9sNajlepsze komentarze:

loco lo... Powinna być w sieci lista nie rzetelnych fachowców to by ich nauczyło solidności
L... Zaplata po robocie.
Norbert... Nawet mi jest nie szkoda tych deb... Myśli się głowa a potem płacz i rwanie włosów
Sara Cr... Straszne gnidy. Gdzie prokuratura?
Splendo... Bo to polska mieszkam w polsce mieszkam tu tu tu
Dariusz... Jak bardzo kruche jest życie, przekonałem się w 2012 roku. Wszystko, co latami budowałem, w jednej chwili przestało mieć znaczenie...
To miał być beztroski, szczęśliwy czas. Wreszcie zwyciężyliśmy z białaczką! Nasz synek był zdrowy! Mogliśmy zacząć odbudowywać nadzieję na życie, na lepsze jutro. Wreszcie razem mogliśmy pojechać nad morze! Niestety podczas kąpieli w morzu przewróciła mnie fala. Z pozoru wyglądający na niegroźny, wypadek spowodował uszkodzenie rdzenia kręgowego...
Pierwsze miesiące po wypadku były horrorem! Byłem w śpiączce, lekarze nie dawali mi wielkich szans na normalne życie. Po wielu miesiącach walki nie traciłem jednak nadziei. Mój stan nieznacznie się poprawił. Wróciłem do domu i znów mogłem być z rodziną, która do tej pory mogła mnie jedynie odwiedzać w szpitalu.
Moja walka o sprawność wtedy tak naprawdę dopiero się zaczęła. Rozpoczęła się moja intensywna i niesamowicie droga rehabilitacja.
Tak bardzo marzę o powrocie do zdrowia... O tym, żebym sam mógł radzić sobie w codziennych czynnościach. Żebym mógł wybrać się na spacer, towarzyszyć moim dorastającym dzieciom w ważnych chwilach ich życia! Wiem, że nie mogę się poddać, mam dla kogo starać się o zdrowie!

Lata walki o życie najpierw synka, później moje sprawiły, że wszystko inne przestało mieć znaczenie. Dom, który powinien być azylem, zaczął straszyć i powodować niebezpieczeństwo... Najpilniejszą potrzebą jest remont dachu, który zaczyna przeciekać. Woda niszczy fundamenty, które coraz bardziej potrzebują konserwacji. Niestety sami nie damy rady uratować naszego domu... Nie jest mi łatwo prosić o pomoc, jednak nie mam innego wyjścia. Proszę, nie bądź obojętny!
Darek
https://www.siepomaga.pl/dariusz-zebrowski
T J... Dorwać takiego fachowca i ......!!!!
Aneta T... Ten Kredit by jeszcze dzieci by splacaly
Robert ... Takich firmeczek jest mnoszka u nas w kraju - zalczki biorą i tydzień ich nie widać , Potem kolejną zaliczkę trzeba dać by zaczeli pracę ..Porobią 4 dni i kolejna zaliczka Wracają po 2 tyg Bo tydzieñ już gdzieś indziej robili ?i tak z miejsca w miejsce kręcą Co np.Ocieplenie domu ma być do 5 dni A trwa poł roku - bałagan w koło domu A firmy nie ma -- A co dopiero zlecić budowę Dać gażę za calość To ryzyko 95% Mimo że są rzetelne firmy Ale właśnie na tym krętacze korzystają Że ktoś słyszy o rzetelnej firmie To oczy trochę ma zaślepione A takie partacze to wykorzystują i ludzi rujnują ...Weś np pożyczkę na dom A domu nie ma Czym kredyt spłacaj za dom Który nie jest wybudowany A funduszami bawi się alafirma i to nie od jednego klienta ! Trzeba uwarzać bo ludzkie świństwo nie zna granic ! Napewno większość doświadczyła już firmeczek jedno dwóch osobowych ( zaliczka i robota stoi ?) Tak że w każdej tego typu usług są nieprzyjemności - Dla jednych 500 zawraca w głowie , dla drugich Stówka A dla innych 5000000000 w zależności od godności człowieka pracownika szefa - No ale uważajcie ! "Pożycz koledze 100 a kolegi długo nie zobaczysz ?
Magdale... Kto daje takie sumy przed rozpoczęciem remontu? Zaliczka na materiały rozumiem... ale nie całą kwotę! ...
Ma?gorz... Takie cuda to tylko w Polsce
Kubancj... ♥.
Piotr T... Przykro mi tych ludzi jest bardzo. W tym momencie zastanawiam się jak im pomóc za pracę bym wziął 1zl. Satysfakcja za pomoc tym ludzia by była bez cenna
Klinika... Mnie jeden taki oszukał na 100 tyś
Piotr T... I dlatego jak ja robię u ludzi remont to robimy tak że materiał płaci klient 30% biorę zaliczki na poczet prac. Wszystko jest na papierze i notariusz.
Tomasz ... Po co pracować w tym dzikim kraju lepiej oszukiwać i pić szampana
Anna Kr... Makaron na uszy i ludzie wierzyli?
Jaga Ro... Naciągaczy nie brakuje , cały czas się o tym słyszy, jest tyle reportaży na ten temat - ludzie powinni być nieco bardziej ostrożni ...
Kamie?... drugi
Gamer S... Bardzo smutne że tak sytuacje dzieją się w Polsce...