"Mamy Cię!" Maja z Wierzbowej Zatoczki 05 sezon II | The Sims 4 Gingerova


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=yWEQRh3WsPINajlepsze komentarze:

Gingero... Rozpoczynamy "Majówkę z Mają"! Mam nadzieję, że codzienne nowe odcinki tej serii umilą Wam te wolne dni ^^ Przypominam o możliwości dołączenia do grona moich Gingerków - szczegóły poznacie klikając przycisk "Wesprzyj" na kanale oraz o moim Instagramie: https://www.instagram.com/gingerovayt Życzę Wam udanej majówki!
Konrad ... świetny odcinek mam pytanie będą jeszcze cut scenki
Monika ... Majówka z Mają :D idealny pomysł, bo w życiu pogody nie będzie, to może Maja będzie miała udaną majówkę :D
nikola... Jak zwykle świetny odcinek! ?
AnnyLee... Bardzo się cieszę, że zorganizowałaś "Majówkę z Mają" :) miło się patrzy na szczęśliwą rodzinkę Mai
Victori... Najlepsza seria na całym youtubie!
xPero... ?
Maja Sa... Świetny odcinek! ? Czy ktoś może wie z jakiego dodatku są te śliczne włosy Magdy?
Olifia ... Bajeczny odcinek ?
ZuGamin... Dlaczego ty masz tak mało subów? ?
Magda O... Alee supeer
Beata B... Cześć Gingerova super odcinek z sims 4 MAJA Z WIERZBOWEJ ZATOCZKI SEZON 2 TO MOJA UKOCHANA SERIA pozdrawiam serdecznie miłej soboty i wieczoru dla ciebie Gingerova??????❤️?♥️
Admire ... Połowa odcinka : Pranie ??oczywiście żartuję
Admire ... Ja ogólnie nie oglądałam pierwszego sezonu, ale kiedyś wyskoczył mi twój film o życiu Maji. No i teraz oglądam twoje filmy bo są G E N I A L N E
maria d... Majówka z Mają! ? Świetny pomysł i jeszcze wszystko w takiej pięknej azjatyckiej scenerii ❤ Rzeczywiście udana niespodzianka nie tylko dla Mai, ale też dla wszystkich nas oglądających. No i pogodziłam się z urodzinami głównej bohaterki ? Pozdrawiam i czekam na jutrzejszy odcinek ?
Wiktori... Akurat oglądałam nowy odcinek u Madzi z The Sims 3, w którym zresztą wspomniała o serii z Mai z Wierzbowej Zatoczki a tu powiadomienie o nowym odcinku tejże serii ? Świetny pomysł z codziennymi odcinkami na okres majówki, z pewnością umili mi to powtórki do matury. Dziękuję ❤️ Bardzo przyjemny taki niespodziankowy wyjazd ? Sama nigdy nie miałam okazji przyjrzeć się temu miasteczku a muszę przyznać, że jest bardzo ciekawe i urokliwe. Miłego dnia Asiu ❤️
Aleksan... Majówka z Mają to i majówkowy wyjazd musiał być. Ale super, że wybrali dla niej wyjazd w góry coś nowego :D. Oj Magda musi czytać uważnie z czego zrobione są dania :D. Ten wyjazd na pewno dobrze wpłynie też na Magdę, może troszkę zapomni o przykrych rzeczach, które ostatnio ją przytrafiły. Odcinek super . A i życzę Ci również udanej majówki, żeby choć trochę słońca wyszło :D.
Tiariel... "Majówka z Mają" to doskonały pomysł? Odcinek jak zawsze ciepły i taki rodzinny. Pozdrawiam gorąco i czekam na kolejne odcinki z naszą Mają?
Kate Na... Wow, naprawdę ciekawie prowadzisz rozgrywkę. Detale związane z zabudowaniem, rozwojem bohaterów pobocznych itp. Naprawdę to przyjemnie się ogląda. Trzymam kciuki za rozwój kanału !
RoschQo... rozpieszczasz nas?