Restauracja CZN BURAK KEBAB od gwiazdy TikToka: lepsza niż NUSRET? DUBAJ 2021 | GASTRO VLOG 400 Maciej je


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PxZcuVaRxGINajlepsze komentarze:

Maciej ... Głosowanie na Travelery National Geographic: https://travelery.national-geographic.pl/
Renata ... dzięki zagłosowałam już teraz oczywiście na ciebie i sonię tylko mam pytanie sonia nie je mięsa
Przygod... "Lepsze czasy" wzięły się z kapitalnego filmu JUMA?
malz Wa... Głos na was oddany. Można głosować tylko raz czy raz dziennie?
Jak zawsze super film, czekam na następne filmy z Dubaju ?
Lightni... Buraka "znam" od kilku lat, glownie przez filmiki ze szczerym uśmiechem a od niedawna za jego akcje charytatywne. Wygląda na bardzo sympatyczna personę :)
Robert ... Zawsze na kaca Cię oglądam? 5 minut i lodówka
Ewa Mad... Ja pierwszy raz słyszę o buraku?
Ale filmiki są super????
Migotka... Mój narzeczony też się poci przy ostrym jedzeniu, chusteczki obowiązkowe :D ps. uwielbiam pistacje, więc na sam widok tego deserku cieknie mi ślinka :)
Pawelgr... O jezu czy tylko mnie zaniepokoiło wspomnienie o gruzińskiej kuchni w tureckiej restauracji? (przypominam dla tych którzy nie wiedzą turcy dokonali wielkiego pogromu gruzinów z czego pamiętam około 100 tyś gruzinów zabito w latach 30 oba kraje nadal sie nienawidza)
RJ... W dwoch momentach kiedy ujrzalem czarne rekawiczki z close up'u mialem Deja Vu z poprzedniego odcinka? Gratulacje za nominacje i #400 odslone...Ide wypelnic obywatelski obowiazek...
Gekon11... Ten chłopak sam w sobie jest fenomenalny. Dlaczego? Ponieważ ten oto człowiek ma wielkie serce. Mimo tego, że zarabia kupę kasy to dzieli się tym z innymi. Więc mega pozytywny człowiek.
CyCu Go... Macie ode mnie głos bo gdyby nie wy nie miał bym możliwości zobaczenia tych dwóch restauracji (oczywiście w rzetelny sposób bez jakiegoś sztucznego promowania ich)
Angelik... Zagłosowane!!
Aneta W... O polskim buraki kiszonym z chrzanem znałam ale tego Buraka to pierwszy raz widzę. ???
Daniel ... Ta woda różna to Szerbet :)
Marek S... Jego uśmiech wydaje się taki naturalny i niewymuszony, że ogląda się go z przyjemnością ? Zarówno CZN Buraka jak też Macieja ?
Patryk... Buraki to ja mam na obiad
Coco Li... Widziałam kiedyś jego film na którym się nie uśmiechał. Nie polecam. Wygląda jeszcze bardziej creepy jak z uśmiechem! Ma takie opadające kąciki ust i wyglądał niezbyt zachęcająco. Czy w Dubaju są typowe wegetariańskie lub wegańskie restauracje?
Beata K... Tak myślałam - Burak dla mięsożerców!
Gratuluję nominacji - głos oddany.
Lucyna ... Co do tureckich lodów to charakterystyczne dla nich jest nie tylko kozie mleko, ale też zawartość salepu i mastyksu. Dzięki tym ostatnim składnikom nie roztapiają się i są bardzo elastyczne. Tureccy lodziarze robią z nimi prawdziwy show. Szczerze, to wydaje mi się, że zarówno Nurset i Burak odpatrzyli od nich te pokazy