BATTLEFIELD 6 będzie wyglądał FILMOWO | Powraca OBIECANA mechanika | PLOTKA Mestre


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VHbtbZcerk0Najlepsze komentarze:

Mestre... Zapomniałem wspomnieć w filmie ale zapraszam was serdecznie do grupy na facebooku: https://www.facebook.com/groups/1940609316096372/
matheew... Co tam w World war 3 ? ;)
ziel0ny... remember no preorders
Arek Op... Dla wielu graczy to będzie BARDZO DROGA gra i nie mówię tu o cenie samego BF6...
Patryk ... Nie ma opcji, że tak będą wyglądali operatorzy w nowym Bfie. Takie grafiki koncepcyjne "future soldier" powstają od dawna i ten konkretny koncept z filmu jest już w necie jakoś od 2015 lub wcześniej. Stawiam, że nowy BF będzie jeszcze bardziej stonowany i ten wyskok w niedaleką przyszłość to po prostu uzasadnienie dla użycia technologii, która teraz jest w fazie testów przez wojsko i wrzucenie kilku bardziej egzotycznych broni co umili rozgrywkę przy okazji wytrącając argument, że gra jest nierealistyczna. Jeśli EA pójdzie tą samą drogą co Ubi z Ghost Reacon brakepoint i z luźnego shotera, który mniej więcej trzyma się realiów wyposażenia w strzelankę w której każdy marine ma egzoszkielet i drona w plecaku to nie wyciągneli wniosków z BF 5. Dobrym nawiązaniem jest tutaj Bad Company 2 które wydaje się realistyczne i przyziemne mimo, że główna broń armii USA to prototypowy karabin XM8 a snajper ma granat wykrywający wrogów na mapie który wygląda jak zaprojektowany w latach 90tych i myślę, że tu zobaczymy coś podobnego.
Anthony... MAJÓWKA IDEALNA Z MESTRE I ???
Arthur ... Nie no fajnie cacy, ale i tak niema szansy na kupienie na premiere, za dużo ostatnio robienia gracza w kakao żeby ryzykować 300+ zł w ciemno.
Weso?y ... Jak zwykle dobra robota
JarBas... Pozdrawiam
Razor P... Jak do trzymają słowa to może być to jeden z najlepszych bf jakie wyjdzie :) no zapowiada się ciekawie jeszcze to że ma wyglądać jak film? Hmm... Ciekawie brzmi no i chyba to jako jedyny taki bf będzie :) trzymam kciuki za nich :) wiem jakie EA i DICE nie raz jest ale jak ten bf6 wyjdzie (może)
Kozmull... A moim skromnym zdaniem najlepszym posunięciem w kierunku graczy było by ponowne oddanie serwerów w ręce właśnie graczy.
Piotr M... ❤️?❤️?❤️?❤️?❤️?❤️?❤️?❤️?❤️?we love you Mestre;)
Towarzy... A może na tych hełmach będzie można zakładać dodatki które będą dawały dodatkowe umiejętności naszej postaci np: widzenie przez ściany.
ViiRuS ... Czekałem na ten odcinek miłej niedzieli
Symonid... Bardzo fajny materiał informacyjny, spokojnego weekendu Majowego. :-)
remek26... ❤️❤️❤️
soobel... Fajna nowa muzyczka na końcu odcinka ;P
Maciej ... Jeżeli wydadzą nowego BF w klimatach 4 i 3 to na pewno go kupię i znowu będę grał uparcie do rangi majora ?? Jak dla mnie mogą totalnie olać singla i skupić się tylko na multi. Marzeniem było by Bad Company 3 ale sami wiecie jak jest.
Scrick ... Materiał rewelacyjny jak zawsze ?
Maciej ... Piękne przejścia