Budka straci przywództwo w PO? Siemoniak: ciężka praca, a nie żonglowanie liderami Onet News


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fRrYraBoQdsNajlepsze komentarze:

Dominik... Redaktor totalnie odleciał.
Wywiad w stylu redaktorów z TVP.
Żałosne nie dalo się wysłuchać do końca
Roman D... Komorowski wraca do polityki ? To dopiero będzie farsa. On się sam już wcześniej zaorał. Siemoniak zawsze mówi prawdę??? Jak on mówi prawdę to ja jestem kosmitą.
Roman D... Siemoniaki i Budki to krętacze polityczni . PO powinno się pozbyć tych fagasów ,to skompromitowane towarzystwo.
Ewa Pal... Wywiad w stylu Rachonia... Na onecie. Niefajnie...
Ewa Pal... Pięknie dziennikarze dają sobą manipulować wszyscy rzucają się na Budkę. Pięknie pomagają PIS- owi w nagonce na Platformę. Pan redaktor dziś wyjątkowo bezczelny. Jakiś fan Rachonia? Jak zwykle mówi niewyraźnie... ??‍♀️
Andrzej... Zrób program o utracie władzy i rozumu przez Kaczyńskiego
Jan Kow... Liczyłem że PO po przegrany wyborach w 2015 rozpadnie się na część konserwatywną i liberalną. Niestety tak się nie stało dlatego nie zagłosuje na nich. To dalej jest mydło widło i powidło. Przykładem niech będzie chociaż zamieszanie po deklaracji w sprawie aborcji. PIS rządzi ponieważ tak słabej opozycji nie było od 89 roku.
Pejsaty... Polecam każdemu poczytać o tej pacynce globalistów zwanym hołownią. Wystarczy wpisać w Google „ holownia-agenda2030”. To jest najgorsze co mogłoby spotkać polski naród . Pisiory przy nim to pikuś!??☠️!!
izabela... Czy taka złośliwość panie redaktorze wnosi coś mądrego do naszego życia..dużo plotek ..