Dlaczego LG się nie udało? S21 FE, a może A82? Odrodzenie tabletów TechNews 79 | Robert Nawrowski Robert Nawrowski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FuNwqT2wxJ4Najlepsze komentarze:

Piotr B... 7:31 Raczej SD 855+ a nie SD 865+
Pozdrawiam!:)
Adam Do... Ja kupiłem tablet Samsunga w 2020, przeznaczenie tylko rozrywka.
Piotr J... Hej a kiedy pojawi się film o telefonach za 2000 zł?
Marek R... Co do Apple Watch 7, to może jeszcze wprowadzą mierzenie ciśnienia. Wtedy naprawdę byłby to już przydatny gadżet + jeszcze lepsza bateria , aby nie trzeba było codziennie ładować.
Tomasz ... Wyraźnie Panu spadł poziom cukru a spadł poziom prezentacji i recenzji urządzeń.
Tomasz ... Panie Nawrowski to będzie te FE czy nie ?
Bo wpina Pan w tagi filmu a pitoli lipę.
Pawel L... Dzień dobry Panie Robercie ? bardzo lubię pana słuchać i bardzo dobrze i fachowo pan recenzuje smartfony oby tak dalej ??
Adrian1... ja nigdy nie robilem selfie
SPG... LG kombinowało pod górkę jak koń z pustym wozem i wprowadzali jakieś dziwne wynalazki, które po roku lub 2 latach porzucali. A o wsparciu można sobie było pomarzyć, dodajmy do tego absurdalne ceny na start i słynny bootloop i mamy LG na śmietniku historii. Ale znając życie - ktoś kupi ten dział.
Wojciec... Witaj Robercie. Jeśli chodzi o Samsunga Galaxy A82 5G, to w pewnym sensie miał on już swoją premierę 13-o kwietnia na rynku koreańskim, pod postacią telefonu Galaxy Quantum 2. Także prawdopodobnie A82 5G, to będzie przebrandowany Quantum 2 pozbawiony specjalnego układu QRNG (czyli kwantowy generator liczb losowych). Pomaga on w tworzeniu kluczy szyfrujących, które zabezpieczają wrażliwe usługi, takie jak aplikacje bankowe i płatności mobilne. Co do reszty specyfikacji, to miałeś rację, oprócz procesora. Oba telefony "napędza" nie Snapdragon 865+, a 855+ wraz modemem 5G Snapdragon X50. Poza tym (jak zwykle ?) świetny materiał. ? Pozdrawiam!
BASIA U... Super filmik ? Pozdrawiam ✋ ?
Kemer... Ten Z Fold 3 na renderze zdaje się być bardzo podobny do S21 w etui ;)
Krzyszt... Ja mam LG G8s Thinq i nie pozbywam się go. Dla mnie ma wszystko.
mateusz... Dlaczego starsze modele flagowców operatorzy nie dają na kartę na doładowania przeciez taki roczny czy dwu letni flagowiec bylby lepszym wyborem niz jakis średniak za te same pieniądze
Ja Ni... Lg v40 rządzi;)