CODZIENNIK 6 maja 2021 Fundusz Odbudowy Michał Chmielarz


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=bKGfqAFNBgYNajlepsze komentarze:

Arwial... Warto wysłuchać co ongiś (w kwesti zadłużenia itp.) miała do powiedzenia polska ekonomistka. Polecam poniższy materiał.Czym grozi Polsce i Polakom dług publiczny? Prof. dr hab. Grażyna Ancyparowicz (całość 3h 30 min)

P.S. Data publikacji: 16 stycznia 2015 r. Proszę zerknać (np. w Wikipedia) na jakim stanowisku teraz pracuje rzeczona niewiasta.
Arwial... Dziękuję za wieści. Pozdrawiam Wszystkich. Trzymajmy się godnie. Zdrowo, miło i wygodnie.
Tytus D... Wiele można powiedzieć o Czarzastym ale na pewno nie to że jest głupi , Borys Budka i PO zostali z przysłowiowym Chu... w garści . No a co do Polski i Polaków "więc trzeba doić, strzyc to bydło,

a kiedy padnie, zrobić mydło"
Prep Sh... Chmielu przygotuj jakieś tematy awaryjne np o Tytusie, Romku i Atomku byle tylko utrzymać postanowienie codzienników w mocy, bo przypadły chyba wszystkim do gustu!
Galileo... Odbiło ci z tymi garami o.Prowadzący? Na stare lata pchasz się w tarapata? Wkręć się na "Złomowisko" - leci(ał) gdzieś taki serial - bodaj czy nie na FokusTV, tam się nasłuchasz hałasów blaszanych do woli...dwóch z trzech tam grających naturszczyków niedawno Pan powołał do Domu Ojca więc szanse na załapanie się przed tobą ogromne.??
Ps. Kilka dekad temu - jeszcze za komuny! - prasa donosiła o przypadkach śmierci z powodu zatrzymania akcji serca...kilkunastoletnich i lekko starszych "wyznawców" chujwi-metalowego mocnego uderzenia. Powód? Zabójcza dla rytmu pracy serca rytmiczność perkusji "bitej rytmicznie a bez miłosierdzia" do 130 i więcej "imbecyli" (to odmiana decybeli ale zarezerwowana dla "wyznawców" - patrz wyżej) ?.
Po prostu walenie po garach nie w rytm/obok rytmu/z jakimś tam przesunięciem fazowym rytmu serca rozregulowywuje na tyle jego akcję (migotanie komór i przedsionków) że zdurniawszy stawało - i było po ptokach... Nie byłoby w powyższym nic specjalnego gdyby nie to, że moich dwóch znajomków - nie mieli nawet 25 lat - zmarło nagle z powodu w/w dolegliwości...a obydwaj byli perkusistami chujwi-metalowych zespołów!! Ci jak dawali po garach tynk się sypał, szyby pękały a dachówki DK się unosiły i "grały" niczym klawisze we w pianinie....
Długo nie powalili - nie byłoby też i w tym nic specyficznego gdyby nie to, że... obu delikwentów ostrzegałem czym to, co wyrabiają (a co z muzą sensu stricto nie ma nic wspólnego bo nie potęga rytmiki instrumentów perkusyjnych ale ich akuratna-adekwatna słyszalność na rozsądnym poziomie ma w muzyce sens, inaczej wszystko staje na głowie, wokal ginie w jazgotu machinie... imamy występ zespołu chujwi-metalowego czy złomowiskowego, na jedno wychodzi!) im i ich kolegom z zespołów godzinami na próbach walących na maxa grozi jeśli chodzi o...rujnujący serce ale tak narkotycznie przez nich uwielbiany rytmiczny hałas perkusji!
Nie posłuchali - lat ze 2 minęło i wyszło na moje, oni zeszli w kwiecie wieku a ja na pohybel tym, którzy zwykli olewać "tych co to znów się naczytali" - mimo od młodości mnie nękających choróbsk serca(reumatyzm dziecięcy - i wszystko jasne, arytmia completa, kat.D i te de...nadciśnienie samoistne) wchodzę w 8 krzyżyk. Chujwimetalowców jako generatorów hałasu nienawidzę bo to co z Muzyką ci tak przez dekady rozmnożeni profani wyprawiają jest zaprzeczeniem powiedzenia "muzyka łagodzi obyczaje"- 25 lat w przemyśle miałem go na tyle że "...czas było znienawidzić przecie..."....Widzę że nie wszystkich garkotłuków wuj przez nich generowany strzelił, ale jak to mówią - "co ma skisnąć nie spleśnieje"...czy jakoś tak.
Shaller... Pierdolisz tam chmielu
Greg St... W Polsce wszystko buduje się drożej niż na zachodzie, więc dużo ludzi postawi sobie domy i napompuje konta na Kajmanach.
Greg St... Lewica gospodarcza dogadała się z lewakami, dla ludzi w temacie nie jest to wielkie zaskoczenie.
SUCK MY... Ja w kraju nie mieszkam od 18 lat i przerażają mnie niektóre "nowinki" z niego
kurwa napływające :-/
Zakaz palenia ognisk!?!?!? :-D :-D :-D Popierdoliło ludzi!?
W Chinach to bym się nie zdziwił, ale w Polsce, kurwa wasza mać?

A ja głupi myślałem, że PiS to nie komuna (nie, że się interesuje bardzo
polityką w Polsce czy jestem na bieżąco). Okazuje się, że dupa - Polska kocha
eurokołchoz ciepłym odbytem!

Wiesz co jest najgorsze, Michałek? Ja prawdopodobnie będę wracał w ciągu
kilku nadchodzących lat :-( :-( :-(

Nie że zagranicą nie ma komuny...bo jest! I to full on Marksizm...ale żeby
Polska 30 lat po strząśnięciu kajdan tak szybko pchała się w ramiona tego
samego zbrodniczego ustroju to mi czachą wstrząsa normalnie!
Arson... Szykuj 5000 zł na podatek za swoje ranczo. TARGOWICA oddała uni jewropejskiej prawo do ustalania i zbierania podatków. Zaczną od kaucji za butelki plastikowe 1 zł a skończą na podatku od nieruchomości. Innymi słowy bankster Vateusz Krzywousty wkręcił naród Polski w taki "kredyt frankowy" na 37 lat.
Greg St... Jak to skąd pienionszki?. Z drukarki, za darmo nam dajo ?.
Keniak7... Oby ja mam marzenie że Polska powinna wydoić z eurokołchozu ile się da i i spierdalać z niej jak najdalej
Wojtek ... +++++ OK.
wojtc17... Zdążył przed północą :)
MrNikoZ... pozdrawiam