7 DNI NA JEDZENIU Z PROSZKU HUEL CZY WARTO WYDAĆ 300 ZŁ?! Sprawdzam Jak


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=gCcVKBwQxQs



Najlepsze komentarze:

Adam St... Trzy miarki dostałeś dlatego ze w ofercie przy pierwszym zamówieniu dostajesz podkoszulkę + shaker + dwie miarki :)
the End... kup sobie gainera , bialko i bedziesz mial to samo duzo taniej
Korneli... Dla mnie osobiście Huel jest kapitalny. Pije go dwa, trzy razy dzienie już od roku. Jest dla mnie dodatkiem w diecie. Nie ,,siada,, na żołądku, jak ktoś ma z nim problem. Nie cierpię ich reklam ale produkt mają świetny. Jak się zamówi 8-10 paczek na raz to posiłek fajnie cenowo wychodzi. Fakt, że niekiedy nie mogę na niego patrzeć a tym bardziej jeść bo się nudzi co jakiś czas. Ale po czasie i tak do niego wracam bo mi pomaga zdrowotnie. Może nie smakuje jak pyszny obiad zrobimy z domu ale wtedy kiedy trzeba coś lekkiego zjeść to robi dobrą robotę
Andrzej... cześć, czy mógłbyś do podobnych testów jedzeniowych dorzucić badania morfologiczne i przewodu pokarmowego (wpływ pokarmu proszkowego na kulturę bakteryjną jelit itp) p.s. rozumiem, że to informacje prywatne, nie mniej były by one dodatkowym źródłem wiedzy :)
Paulynk... Pracowałam w fabryce w Anglii, gdzie to pakowaliśmy w te torebki XD ogólnie chyba też to mieszaliśmy, już nie pamiętam czy ten proszek przychodził już zrobiony. Nie polecam, okropne warunki sanitarne. Żałowali nam spray'u dezynfekującego, bo to 'droga rzecz' XD
Virtual... Fajnie by było jak bys przetestował mystery boxy ?
Kamil P... 2:33 U mnie kurier odbiera paczki nawet ok godz. 18 i na drugi dzień są u klienta, gdy sam zawożę do sortowni InPost nawet te nadane o 21 na drugi dzień są u klienta :) Ewentualnie jeżeli firma korzysta z zewnętrznego magazynu to bywają umowy że i o godz. 23 wyjeżdżają transporty :)
Patryk ... Zwykły gainer za który dużo się przepłaca. Jaka ilość była za 300 zł? 1-2kg? Już za 160 zł można kupić podobny produkt w ilości 7 kg. ;)
Dawid N... Spróbuj tym razem z mlekiem bo z wodą rzeczywiście jest niedobre i ciężko sie pije
11987ar... DO IDIOTÓW: NIE KOMENTUJCIE KOMENTARZY.





Im więcej Twoich filmików oglądam, tym na większego idiotę wychodzisz.

Chciało by się powiedzieć "kończ waść wstydu oszczędź", ale ewidentnie widać, że wstydu to Ty chłopcze nie masz.
Kate Ba... Podziwiam ze dales rade.Takie jedzenie to moze raz w tygodniu ,ale nie wyobrazam sobie przez caly czas.
KALY?... Coraz więcej tych proszków na rynku
playlis... Twój sposób picia z tego shakera przypomina mi ludzi z reklam mango ;)
ePew ex... To jest nieporozumienie,tak jak to w środku.idealne podsumowanie.
Magiczn... Recenzja trochę bezużyteczna, bo ogólnie na forach Huela jest raczej konsensus że tego z wodą się nie pije. Gdybyś rozrabiał to w mleku to ani nie czułbyś aż tak "paszy", ani nie byłbyś znów głodny po 20 minutach.
florian... Huel byłby spoko, gdyby był tańszy.
7-8 zł za posiłek? W tej cenie zjesz jajówę z 4 jajek, tosta i pomidory. Podobnie z obiadem np. ryż, 300g kurczaka i warzywa. I jesteś po tym wszystkim najedzony, a smak jedzenia jest lepszy niż proszek.
Fajna alternatywna dla fast foodu, albo słodkich mało wartościowych przekąsek. Na plus skład - solidna dawka witamin i minerałów.
Jak obniżą cenę staną się na pewno bardziej popularni.
Krzyszt... Bardzo fajne filmiki robisz Dymitr, podoba mi się że pokazujesz nam "Jedzenie i zestawy dla BOGATYCH OSÓB" tak dla "BOGATYCH OSÓB" bo ja choćbym chciał to w życiu nie zamówię jedzenia w proszku czy zestawu obiadowego z różnych puszek jak w tamtym filmie. Bo żebym musiał wydać 265 zł to mnie nie stać na coś takiego albo nawet 99 zł za daną puszkę a nawet 75 zł też to za dużo... Dlatego miło jest popatrzeć gdy ja nie muszę wydawać kasy xD a ktoś inny musi żeby zobaczyć jak to wygląda i jaka jest twoja opinia o smaku tych potraw :)

I powiem ci też że znalazłem fajnego "Lifehaka" na początek twoich filmów gdzie pokazujesz krótkie urywki co w filmach będzie, po prostu zamykam oczy i nie patrzę a filmik leci, nie przeskakuje tego bo to by spowodowało mniejsze zasięgi na Youtubie a tego nie chce ci robić... Więc żeby wilk był syty i owca cała ja po prostu zamykam oczy i nie patrzę do momentu aż zaczynasz dalej opowiadać o tym co będziesz robił w filmiku. :)

Filmik oceniam na 8/10 mocno bo zawsze mnie ciekawiło jak działają takie produkty a mało kto ma ochotę się tym zająć i to sprawdzić za SWOJE WŁASNE PIENIĄDZE xD (wiem wiem, lubię to powtarzać i zwracać na to uwagę hehe)

Życzę miłego dnia i do następnego filmiku ^.^
Arnold ... To zwykle gainery, które stosuje się do podbicia kalorii
Chyba taniej wyjdzie kupowanie w klepach typowo sportowych
Czaro 7... Mogłeś spróbować z mlekiem
TomNow... Heh, tak myślałem, że najlepsze w tym całym produkcie jest jego natrętne i bezbeckie reklamowanie. Film mnie tylko w tym uświadomił ;)