Przemyślenia Niekrytego Krytyka: KOCHANE PIENIĄDZE 3 Niekryty Krytyk


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Ip4vpuWWmzMNajlepsze komentarze:

Vasper... Polecam ograniczyć mięso do minimum (sklepowe ma bardzo dużo hormonów i antybiotyków w sobie wynikających z pasz którymi karmione są zwierzęta), warto jeść rybki i może poszukać jakiegoś lokalnego masarza żeby brać bardziej "swojskie" mięso. Nikt nie mówi że trzeba popadać w ze skrajności w skrajność (hur dur mięsożercy kontra weganie), można na przykład zrobić sobie mięsną ucztę raz w tygodniu (będzie smakować lepiej niż jak się zjada codziennie), a w pozostałe dni ograniczyć.
Pawel K... pieniadze to bloto, ale bloto to niestety ne pieniadze :)
Sernik ... Niekryty lekarze to dilerzy Gorszy okres w życiu to czas do refleksji jest to naturalna kolej rzeczy jest to znak że nie możemy uciekać przed problemami dzwoniąc do lekarza zakładasz pętle na szyję dostaniesz tabletki małe poczujesz się po nich lepiej więc siegniesz po nie znów ale przestaną działać więc dostaniesz inne mocniejsze i tak lekarz zrobi sobie klienta narkomana odradzam każdemu
Cyposso... 13:17 oglądnij 3 sezon w zwyż "The Walking Dead" odechce ci się po 1 odcinku. xD
Milosz ... Niekryty to aż boli, czemu cały czas mówisz dłuższy okres czasu to jest pleonazm. Nie wypada żeby tak mówił lingwista.
Oliwia-... Żeby sprostować(rzuciło mi się w oczy):
Leki może przepisać tylko lekarz psychiatra, ale nie mogą one zastąpić terapii. Czasem owszem są bramą do terapii, gdyż choroby psychiczne to poważne choroby układu nerwowego, ale nie mogą zastąpić terapii.
Terapie prowadzi psychoterapeuta. Wykorzystuje ona neuroplastycznosc również zmieniająca mózg, żeby lepiej funkcjonował. Psychoterapeuta to osoba z wyższym wykształceniem po specjalnej szkole psychoterapii.
Psycholog to osoba po studiach psychologicznych (jednolite magisterskie w chwili obecnej). Można z nim rozmawiać o problemach, brać zaświadczenia, itd.
W tym odcinku jest też wiele prawdy - często różni szarlatani wykorzystują ludzkie nieszczęście, żeby mieć korzyści finansowe lub inne cele.
KLASA... Częściej się uśmiechaj, pójdź pobiegać czy coś
NoName ... ja też mam depresję i nie chcę mi się żyć, ale każdy odcinek Niekrytego sprawia że się uśmiecham, dlatego dziękuję ci niekryty <3 jesteś najlepszym lekarstwem na depresję
` NWK_... 13:00
W weganizmie nie chodzi o to by przestać jeść mięso wegańskie, a by nie zabijać. Wegańskie mięso, sery, czy mleko roślinne istnieją.
WILK SYTY I OWCA CAŁA :)

Jestem Weganinem od dawna, zanim zrozumiałem że mamy tyle alternatyw było to cięższe, choć też nie aż tak trudne.. ale teraz?
Obok mnie leży wegańskie salami wędzone, firma wegesmak. Rano jadłem parówki, polsoja. Pasztety z marki własnej carrefour też są mega! Przykłady można mnożyć.. burgery, kiełbaski, vegab, boczek, gyros - JEST WSZYSTKO, i im więcej nas będzie - tych którzy zdecydują przestać rujnować planetę zabijając siebie i swoich bliskich oraz płacić za mord i niewolę niewinnych zwierzaków - tym więcej produktów się pojawi.. POPYT RODZI PODAŻ! ;)
Jaworek... mięsko dobre mniam
Helmut1... 27:50 Boże ten Niekryty wygląda jak klaun. Normalnie świetna reklama.
Aleksan... Co do jogi to można być instruktorem jogi a nie mistrzem xD
Aleksan... Co do jedzenia bądź nie jedzenia mięska to każdy je to co lubi
PawelK1... 14:14 Niekryty pewnie mówi to z autopsji ;-)
Aleksan... Psycholog nie przypisuje lekarstw ??
Katarzy... dobra, a teraz publikuj pełną wersję Paktofoniki
Aleks13... 9:26 może na depresję jest to mega słaby sposób, wręcz nieodpowiedni, ale jeśli jest ktoś zdrowy, to uśmiechanie się może spowodować radość.
Dzieje się tak, ponieważ ciało potrafi w pewnym zakresie kontrolować umysł. Jest też odwrotnie. Gdy jesteśmy smutni, mamy smutne myśli, automatycznie znika nam uśmiech, energia oraz zaczynamy się grabić.

Więc, gdy jesteś zdrowy, uśmiechaj się ?
Aleksan... Ten synek ma 22 lata i dalej na garnuszku rodziców? Do roboty pasożycie XD
Bartosz... 8:20
Przez dłuższy okres, albo przez dłuższy czas ?
Nie przez dłuższy okres czasu Niekryty, ale odcinek zacny!
PanPjot... Chcemy ELMO !!!! :)