NOWY NAWYK, WIELKA ZMIANA. UWAŻNOŚĆ, MINDFULNESS II ADA GADA Ada Gada


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=41lQ4JIavu4Najlepsze komentarze:

Iwona ?... Jestem wdzięczna za to, że wstałam i nic mnie nie boli, za rodzinę, za dzieci, za dach nad głową, za piękną pogodę, za dobre śniadanie, za pyszną kawę, za fajną książkę którą czytam, za zdrowie, miłość, za pieniądze, za spokój ducha i za całe swoje życie. Dziękuję Ci za ten film jestem wdzięczna ❤️❤️❤️
Danuta ... Ostatnio każdego dnia jestem wdzięczna, gdy nic mnie nie ugryzie w sensie kleszcz. Serio. To po ostatnich przebojach z niewinnie wyglądającym ukłuciem. Cieszmy się z tego co mamy :)
Costa R... Za ten film❤
Heureus... Bardzo pozytywnie mnie ten filmik natchnął ☺️ Kiedyś robiłam sobie takie podsumowanie dnia ale w ferworze obowiązków zapomniałam o tym.. Trzeba do tego wrócić ☺️
Za co jestem dzisiaj wdzięczna..? Za to ze obudziłam się o 5 rano, zdrowa i z ukochana osobą obok, za oknem pięknie świeciło słońce i mogłam usiąść w ogródku, napić się kawy i popatrzeć w niebo ?

Miłego dnia !
Isabell... Witam cie Ada bardzo ? cieplutko, udany poranek z ☕ i ogladam , ? niedzieli zycze.
Seweryn... Witaj?w ten piękny niedzielny poranek w który mogę delektować się ☕i oglądać filmik z Tobą za to jestem wdzięczna na tą chwilę ?
Natalia... Bardzo wartościowy film. Kiedyś praktykowałam wdzięczność. Przestałam i muszę do tego wrócić.
Katarzy... Bardzo Ci dziękuję za ten filmik. Jestem dziś wdzięczna za to, że kupiliśmy kilka kolorowych kwiatów i będziemy dziś ukwiecac balkon ??