Wstawaki 806 Jakość Langusta na palmie


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=u9KT41h4BAENajlepsze komentarze:

ja osob... Księże Adamie, Adamie, to jest to. Twoje wstawaki, Twoje gadania, ględzenia. Mam już trochę lat i pierwszy kontakt był na tak ale..... No, właśnie to ale. Moja grupa wiekowa odbiera różnie , raczej na nie bo to język młodzieżowy, nieelegancki czasami, zwyczajny, rewolucyjny w treści. Przesłuchałam całe godziny, cofnęłam się a teraz staram się być na bieżąco. I moje brawo, brawo. Mądrze, prosto, szczerze, zwyczajnie i zgodnie z dzisiejszymi potrzebami. Niech Ci Bóg błogosławi i gromadzi wokół Ciebie licznych młodych i starych.
Patkaa ... Miłego dnia dla wszystkich pozdrawiam Bożena ?????????????
Emilia ... Scisksm, pozdrawiam i zycze wspanialego dnia z Panem Bogiem ?
Gra?yna... Dziękuję Ojcze Adamie. W mojej sytuacji w punkt
Grazyna... ?
Grazyna... Pieknie powiedziales ojcze Adamie.,bardzo sie staram , tylko jak zaakceptowac obrzydliwosci drugiego czlowieka?To Nie jest takie prosbe i czasami buntuje sie moje serce.Modle sie i mowi zejdz mi z oczu szatanie. I wtedy chce trwac w milosci ,ale to kolko wiem ze sie powtorzy. Badzcie Blogoslawieni Kochani?????????
Dorota ... Mocne
Ma?gorz... Czy Ty oj. Adasiu zdajesz sobie sprawę jakie to jesteś trudne o czy tu dziś gadasz. właśnie tak robię i co moja teściowa zawsze zrobi ze mnie potwora i jeszcze lepiej ,żebyś nie wiedział co..... Oh ta miłość..
ewelina... Ojca to prowadzenie nas dużo zdrowia kosztuje..
Barbara... ??
Olga... Moja siostrzenica będzie miała badania słuchu już za tydzień, ma ona dwa miesiące. Bardzo proszę o modlitwę za nią i za nas ??❤
Przemys... Szczęść Boże ❤️
Dziki F... Oooo a dzisiaj Dzień Przyjaciela, także dbajmy o nasze przyjaźnie, bo to największa forma miłości!
Karolin... Ten wygrażający palec ojca Szustaka, bym obowiązkowo miała się dziś najlepiej na świecie, to coś, co było mi potrzebne. Niezmiennie - dziękuję za nowy dzień moejgo Życia rozpoczęty ze Słowem Szustakowym ?
kasiaaa... Szczęść Boże wszystkim. Modlę się, aby na LAURA BRETAN drodze pojawili się dobrzy ludzie i oni pokierowali jej karierą, aby jak najwięcej ludzi poznalo jej wspaniały głos. Jest niesamowitą dziewczyna obdarowana przez Boga wspanialym głosem. Otwarcie mówi i całym zyciem świadczy o Bogu.
Laura Bretan- Adagio
Izabela... " Starajmy się kochać bez względu na wszystko, dostaliśmy największe bogactwo świata... Miłość... dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami" zawsze z ❤J...
Basia T... Kocham mimo wszystko i dobrze mi tak ?
Barbara... Wydaje mi się , że staranie o miłość , to nie jest TO. Chyba , że jak ja to rozumiem , prosić Pana Boga aby zesłał nam Miłość . Jedni się rodzą się napełnieni Miłością , drudzy nie rozumieją co to Miłość, bo jej nie znają .Chyba za dużo się wymądrzam a i być może ,że się mylę .Dobrego dnia dla Wszystkich , moi Kochani i wiele łask Bożych .???
Ka19... faktycznie, choć miłość czasami jest nawet przy baaardzo negatywnych uczuciach; Do tego wielu myli egoizm z miłością- "MIŁUJ BLIŹNIEGO JAK SIEBIE SAMEGO". Mam też kochać siebie. Egoizm to źle rozumiana miłość siebie samego. Wtedy dopiero mogę kochać innych
M P... Świetnie Ojciec gada? .... Po trzech pierwszych zdaniach w mojej głowie już są trzy pytania i trzy zaprzeczenia, a w trzech kolejnych zdaniach dostałam na nie odpowiedzi ? ? Dziękuję ?