Chcesz efekty w 14 dni ? Obejrzyj to nagranie Michał Kanclerz TrenerTV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PXd9Rb7Tvq0Najlepsze komentarze:

Micha? ... W poniedziałek wjeżdża zestaw ćwiczeń na masę, a dzisiaj pochylmy się nad ważnym zagadnieniem. Dajcie znać ile razy Wam zdarzyło się odpuścić po 2 tygodniach lub krótszym okresie ?!
Kamil K... U mnie na samej diecie (wyeliminowanie do ilości śladowych słodyczy i słodkich napojów) od początku kwietnia ze 102 kg na 93/94 ;) i się zatrzymało od jakiś dwóch tygodni ;)
Kacper ... ❤❤??????????
Adri Ja... Pozdrawiam serdecznie. Dobrze mówisz????
GRUCHA ... Ja teraz mam deficyt pon-pt na w miarę zdrowym żarciu, w weekend na zero mniej więcej np na zrobionej w domu pizzy i piwku. Nie cierpię a leci waga. Powoli bo powoli bo te 05-07kg na tydzień średnio ale leci
Kali... Ale spóźnienie ?
Tomasz ... A mi od 2 tygodni udało się ograniczyć łakocie do około 200kcal dziennie. 100 kcal w pracy i druga połowa popołudni do kawy. I pracuje to u mnie idealnie.
Dariusz... ???
Mi?osz ... @Michał Kanclerz TrenerTV  siema, można gdzieś na priv dopytać o parę rzeczy?
John Ra... Podoba mi się ta retoryka bo uwzględnia nasze słabości bez budowania poczucia winy.To bardzo istotne.Trochę trudno jednak będzie zapewnić podaż 2 gram białka na kilogram masy ciała i jednocześnie ograniczenie ilości przyjmowanych kalorii.To juz wymaga przemyślenia diety.Czy jeśli pilnuję aby jeść mniej, spożywam dużo warzyw i białka oraz trenuję a jedynie w weekend pozwolę sobie na małe ale naprawdę małe co nieco z grilla i kilka browarków ( w tygodniu nie piję) to chyba nie jest tragedia?:-)
Micha? ... Ja już nie wiem co jeść od roku nic w górę nie idzie ciągle 70-73kg
Tomasz ... Świetny materiał :)
Domero... W sumie zawsze się poddawałem po tygodniu, dwóch, ze względu na zbyt rygorystyczną dietę jaką sobie sam zakładałem, ale jak zacząłem Cię oglądać i zacząłem przyswajać wiedzę którą się dzielisz to ruszyłem na nowo i 2 miesiące treningi regularne i dieta która mi smakuje, pasuje i się trzymam jak nigdy ??
bolek81... Dlatego w poście na grupie o mojej przemianie wspomniałem o piciu piwa bo mam mnóstwo znajomych którzy mi mówią: "też bym coś ze sobą zrobił ale to wiąże się ze zmianą swojego życia o 180stopin, nie będę mógł się piwa napić w weekend!" Otóż nie!! Ja pije piwo, jem lody, pizze i chunde. ? Dzięki tobie Michał ?
Kazimie... ja dziś miałem ochotę na czekoladę i nie zgadniecie co zrobiłem
Monika ... Oferta last minute jak odchudzić męża przed weselem znajomych by zmieścił się w swój ślubny garnitur z przed 5lat☺️☺️oby tylko wszedł w spodnie ☺️
Pawe? F... Przez rok na samej diecie schudłem z 95 na 80, kolejny rok bez diety przytyłem do 86 i tak się trzymam. Zrobiłem coś wbrem temu, co mówisz czyli z dnia na dzień przestałem jeść słodycze, jedynie został cukier. Trzymajcie się, powodzenia dla wszystkich próbujących coś zmienić na plus w swoim życiu!
Mariusz... Kanclerzyka ogladam od jakiegos czsu i 0,5 kg tyg leci.do tego jakies tam pompeczki bez spiny.
I cis jyx tam widac. Brzuchola nima .a nawet bicki troche urosły.
Michał Kanclerz.Mariusz Mroz. I jeszcze keden młody koles ( niepamietam nazwiska) to czołowa 3 na internetach.
Ka Hu... Dla mnie największym problemem są popołudniowe drzemki. Zobaczymy jak teraz będzie ćwiczę odpoczywam i dołożyłem białko.i jem te 20-30% przyjemności.naprzód!!
Gra Gra... Szczerze to jesteś zajebistym chłopem tłumaczysz ulomnie ale ja nie potrafię dziś wyjechał kebab wogole to mam wrażenie odbiegając od tematu że na redukcji jest effect po 2 tygodniach nagle staje w miejscu a beben wydaje się większy wtf wtedy załamka ...