Byłem SAM Nawiedzonym Pałacu...Coś Mnie Zaatakowało! Polish Paranormal TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5hNV2EDRuesNajlepsze komentarze:

SeeAll1... Szalki hodl czy, sprzedałeś? ?
Kacper ... Nie chce cię nie niepokoić, ale zauważyłem między 13:00 min, a 13:30 w oknie miga światło jakby z latarki. To moje zdanie, ale może to jest ta osoba, która wysłała ci tą paczę z poprzedniego odcinka.
Magda.... Apropo budowli to neogotyk jest przepiękny i tajemniczy.
Film sztos! Konkretny materiał!
Dariusz... Czy tylko ja mam pelne galoty już na początku???
Amelia ... Jak zawsze mega mocny odcinek! Pozdrawiam cieplutko ???
Katarzy... Cześć. Uciekłam z live aby spokojnie obejrzeć odcinek. Miejsce straszne.Ten cień na początku ....zauważylam. Pozdrawiam ??
Majster... Napisze tyle.. że ja bym uważał na twoim miejscu. Too jakieś dziwne wszystko jest, to co tu w odcinku, ta paczka. Nieracjonalne ale wydaje mi się troche że ta paczka mogła być tworem czegoś nieludzkiego, no chyba że to człowiek poświęcający się takim bytom ją stworzył. W zasadzie jeśli to człowiek jest zdolny to śledzenia cie tak dobrze, to chyba jeszcze gorzej.
Kubson... Mam pytanie. Czy nie jest tak, że głos w spirit boxie zawsze jest ten sam w zależności od płci? Proszę poprawcie mnie jeśli się mylę.
ewelina... Super odcinek. Podziwiam ze tak sam chodzisz , polecam wszystkim którzy chcą się bać ?
Ilona T... ??
DEVIL... W życiu sam bym tu nie był za żadne skarby świata podziwiam odwagę naprawdę trzeba mieć mocna psychikę dziękuję fajnie się ogląda.
Rafal R... 22:05
Sebol... Normalnie ciarki na ciele po tym materiale. Podziwiam za odwagę :D
Marta B... I chyba mamy odpowiedź co się stało na wczorajszym livie, Szałki znowu przywlokłeś coś za sobą do mieszkania ?
Rafal R... 21:56 obczajcie coś zapierdala
Wojciec... Moje okolice, bardzo przyjemny budynek ?
a?d?ej ... Gdy wszystkie psy w okolicy szczekają to znak że zbliża się coś złego nie z tego świata i raczej tak było. Najmocniejszy materiał na tym kanale i zdecydowanie nie łatwo będzie przebić tę pozycję. Podziwiam za odwagę.
SpotFro... Uważaj na siebie, bo złe duchy są niebezpieczne, obyś wracał zdrowy, zajebisty odcinek jak zawszę <3
Karolin... Film mocny. Tylko pomimo, że nie jestem specjalistą w tej dziedzinie to wiem, że gdy byt odpowiada lub daje znaki żebyś wyszedł to wyjdź. Nie wchodzi się na siłę tam, gdzie Ciebie nie chcą. Zwłaszcza, że jesteś sam. Druga sprawa to taka, że na eksplorację nie chodzi się samemu. To pierwsza i główna zasada. Pozdrawiam i uważaj na siebie.
Bedisso... 11:29 przez chwilę widać takie malutkie "światełko" z przodu