Koronawirus w Polsce. Koncerty i festiwale dla zaszczepionych. Lekarz tłumaczy, dlaczego Onet Rano


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=R9ukecIiyikNajlepsze komentarze:

Asabi M... Pamiętaj, że:Szczepionki są szczególnymi produktami leczniczymi, które przed wprowadzeniem na rynek są zwykle poddawane rygorystycznie kontrolowanym badaniom klinicznym przez wiele lat."""" WIELE LAT """"

Wymagania badań skuteczności szczepionek są zaostrzone w porównaniu do leków. Poszczególne fazy kliniczne obejmują większą liczebność badanej grupy.

Wszystkie badania kliniczne podlegają restrykcyjnym zasadom etycznym i wymaganiom dobrej praktyki klinicznej (Good Clinical Practice).
co do czekania na te 10 lat i patrzenie się na szczepionkę lepiej jak twojemu dziecku wstrzyknął chu** wie co w ciało a po latach Ci wyskoczą wszystkie skutki uboczne a astra itd itp """""""""""""NIE BIORĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SKUTKI UBOCZNE BO W POPRZEDNICH LATACH PLACILI OGROMNE KARY PIENIEZNE """""""""""""""""""""""""""" coś jeszcze dodamy do tego ? Szczepionka nie daje 100 % odporności jedynie pozwala ja przejść mniej boleśnie a to czy ktoś jest czy nie jest zaszczepiony to nie świadczy ze osoba zaszczepiona nie przenosi choroby osoby zaszczepione mogą być chore i przenosi tę chorobę na innych i tak czy siak ludzie będą umierać taki jest świat ciekawe ile im zapłacili za namawianie ludzi do szczepienia może loterie covidowa im przedstawicie wersja v2 szpitalna bo rządową już mamy. Przykład zaszczepiliście się na jakaś tam chorobę tak ? To czemu ludzie dalej na te choroby mogą zachorować i chorują. Przecież się zaszczepili ? Selekcja ludzi co robicie jest nieposzanowaniem godności człowieka i jego praw w czym jestem gorszy od osoby zaszczepionej ze ja tego nie moge robic a ona może w czym się pytam jestem gorszy. PS" sorry za błędy w ortografii ale już mi się "ąę" nie chciało bawić, a jezeli boicie sie tak tego covida to zrobicie 1 tygodniowa kwarantanne jak w Japoni czy w Chinach ze sciany Ci od domu zamurują że nie wyjdziesz i sie pozbedziecie tego covida bo jak mialbym wybierac 1 tydzien surowej kwarantanny a 2 lata zabawy w zamykanie otwieranie dopie.... gospodarki to tak naprawde najgorsza choroba jaka jest to PiS który morduje i dobija wszystkich Polaków i gospodarke. Chcecie się pozbyć wirusa ? Pozbądźcie się PiSu. by nie sprawowało władzy. "" COGITO ERGO SUM"" Bo widzę że teraz najłatwiej zwalić wszystko na covida, takie usprawiedliwienie dla wszystkich najwyzej sie na covida zwali i po kłopocie
Ulencja... To zaczną się procesy o dyskryminację !!!!!
pan ste... Przecież skoro wszyscy będą zaszczepieni to co wam przeszkadzam ja jeden głupi niezaszczepiony ?
sir nim... Jakby chodziło o zdrowie to by wpuszczali tych co mają przeciwciała. No ale te można mieć bez szczepienia....
Malvvin... Ludzie kochani nie ufajcie Holownii.Ja tez otworzyłam oczy i wiem co to za człowiek . Polecam każdemu poczytać o tej pacynce globalistów zwanym hołownią. Wystarczy wpisać w Google „ holownia-agenda2030”. To jest najgorsze co mogłoby spotkać polski naród . ??☠️!
KROSNO ... Kiedyś społeczeństwo można było podzielić na klasy, niższa, średnią itd.Czyli teraz będziemy dzielić się na ,,zaszczepieńców'' i ...,,odszczepieńców'' hehee.
Ireneus... Będziemy się sądować i tyle w temacie. Jakoś media głównego nurtu nic nie mówią o toczących się sprawach przeciw bezprawnemu zamykaniu restauracja sal bankietowych itp. Nie mówicie nic o wygrywanych sprawach zw skarbem państwa. Cisza. Konstytucja szanowni Państwo z Onetu, nie jakieś rozporządzenia, nikt nie będzie ograniczał moich praw i zmuszał mnie, szczół na mnie poprzez takie ściekowe media min. jak wasze do jakichś szczepień. Jeszcze raz Konstytucja, szachujecie tym prawem wędle waszego uznania jak wam wygodnie, ale to co mówicie jest łamaniem praw naszych i tworzenie podziałów my zaszczepieni więc wyizolujmy niezaszczepionych. Będą sądy i tyle w temacie. Mam czas więc warto będzie żyć z pieniędzy państwowych w ramach odszkodowań.
Dariusz... Drodzy ,,lekarze,, macie wybór- wystarczy leczyć. Covid nie jest wpisany na listę chorób zakaźnych. A pseudo szczepionka jest nadal w fazie badań klinicznych-tak twierdzi sam producent.
WIELB??... ! WYPIERDALAĆ !

SS SEGREGACJA SANITARYSTYCZNA !
Ania My... Zgodnie z informacją naukowców zaszczepieni chorują i zarażają ?
W//g statystyk w Polsce w ostatnim roku więcej osób zmarło na nowotwory niż na covid ?. Skoro szczepionka jest skuteczna, to zaszczepieni są bezpieczni w/g tego co pan doktor Marcin twierdzi. A skoro jest skuteczna, to nie zaszczepieni nie mogą go zarazić. A skoro mogą zarazić zaszczepionych to po co szczepienie.?
Są leki, Amantadyna, Inwertyna które leczą wirusy. Dlatego wstrzykiwanie sobie genetycznego preparatu medycznego ludziom zamiast fazy badania na szczurach jest niebezpieczne. Powstało w Polsce Stowarzyszenie lekarzy i naukowców niezależnych i mają odmienne zdanie. Nikt do tej pory nie wziął odpowiedzialności za ewentualne NOP-y. A ktoś z was bierze odpowiedzialność za te szczepionki,???? Nie jestem antyszczepionkowcem. Szczepuonki są cudem dla naszego zdrowia. Ale tylko te które pomagają, nie szkodzą.
kikolan... Dobrze powstalo stowarzyszenie lekarzy niezaleznych w koncu cos ruszylo w tym koronoświrusie
Tomasz ... po eksperymencie medycznym jakim jest ten produkt medyczny na covid19, ludzie umierają, mają skutki uboczne, zarażają, są zarażani, przechodzą covida tak jak przed "szczepionką" , co znajduje się w tym produkcie ?chociaż zaszczepiony się tym zainteresował ?bo jak nie to głupota jest mega wielka.
Tomek M... Pytania do lekarza (prawie celebryty) Karaudy. Maska na twarzy szkodzi zdrowiu czy nie szkodzi zdrowiu? Szczepionka za której efekty uboczne producent nie bierze odpowiedzialności szkodzi zdrowiu czy nie szkodzi zdrowiu?
krzyszt... Szanowny panie doktorze, proszę wskazać szczepionkę, która chroni przed zakażeniem, ja takiej nie znam i dotychczasowa wiedza medyczna też nic o takiej szczepionce nie wie. Żadna szczepionka nie chroni nikogo przed zakażeniem, bo tak nie działa szczepionka, szczepienie sprawia, że mimo zakażenia lżej przechodzimy chorobę i nic więcej. Osoby szczepione też mogą przenosić wirusa i zarażać innych, tyle mówi wiedza medyczna na ten temat, reszta, to ,, dodatek,, na użytek propagandowy i proszę nie myśleć, że założenie stetoskopu czyni z pana osobę wiarygodną jeśli słyszymy, to, co pan tutaj mówi.
Adam Ko... Jeśli robicie koncerty tylko dla zaszczepionych to pozwolicie robić innym tylko dla nie zaszczepionych (też na 30 tyś)
Bo?ena ... A to ciekawe ,osoby zaszczepione mogą się zarazić? to po co się szczepić????
Przyszłość świata nie wygląda dobrze skoro młodzi ludzie nie widzą pułapki w którą weszli.
Szczyty manipulacji dać złudzenie niewolnikowi że jest wolny,zdrowemu człowiekowi wmówić że jest chory
a głupiemu że jest mądry.
Tomek L... W tym cyrku absurdów i bezprawiu - jak nie wiadomo o co chodzi , to zawsze chodzi o KASĘ i WŁADZĘ ! Tak jest ze szwindlem na świrusa . Ten to zrobił , który skorzystał i korzysta ! Banksterzy , korporacje zagraniczne - zwłaszcza medyczne , informatyczne i biotechnologiczne ! To udokumentowane , niepodważalne fakty . Tylko Konfederacja jest propolska i kompetentna . Rządzą nami przestępcy i zbrodniarze !