Suwerenność energetyczna Polski M. Suski, J. Sachajko, M. Hołda | Polityczna Kawa 3 3 Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Gf6djwtu7IUNajlepsze komentarze:

A GDZIE... SUWERENNOŚĆ PISUARSKIE ZŁODZIEJE TYLKO ŁOJCIEC RYDZOL WAM WYBACZY TO DOBRY PIERNIK NA KONIEC ODPOWIEM WASZYM JĘZYKIEM SPIEPRZAĆ DZIADY
Malvvin... Ludzie kochani nie ufajcie Holownii.Ja tez otworzyłam oczy i wiem co to za człowiek . Polecam każdemu poczytać o tej pacynce globalistów zwanym hołownią. Wystarczy wpisać w Google „ holownia-agenda2030”. To jest najgorsze co mogłoby spotkać polski naród . ??☠️!
Take It... O czym ten imbecyl bredzi?
Będziecie tańczyć tak jak wam Merkelowa zagra co i tak świetnie robicie.
Tomek L... - Szczytują największe kanalie na G7 . Zatem puszczają rozrywki i olimpiady wszystkiego - jak za czasów Rzymskich żeby lud zabawiać , usypiać jego czujność i odwracać uwagę ! Natomiast psychopaci tego świata będą ustalać , jak tu dalej dmuchać ten przekręt na świrusa , sprzedawać i podawać zastrzyki śmierci i wprowadzać nowy WAŁ - AGENDĘ ONZ 2030 - To żeby nikt nic nie miał , oprócz NICH i żeby nic nie było - ludzi też nie . Bądżcie czujni !
Jacek S... No starają się jak mogą. Elektrownia w Ostrołęce wybudowana za 2 miliardy złotych WYBUCHŁA. Elektrownia w Turowie 5 € milionów złotych dziennie za kopalnię. Białoruś przykręca KUREK z ropoą. Ale według DURNIA nie premiera jest OK.
Rfs sfr... Suski to pisowski taliban