Suwerenność energetyczna Polski M. Suski, J. Sachajko, M. Hołda | Polityczna Kawa 3 3 - Telewizja Republika


Suwerenność energetyczna Polski Marek Suski (PIS), Jarosław Sachajko (Kukiz\'15), Mirona Hołda | Polityczna Kawa 3/3 subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy! Jeśli podoba się Państwu v
Najlepsze komentarze do filmu "Suwerenność energetyczna Polski M. Suski, J. Sachajko, M. Hołda | Polityczna Kawa 3 3":

Rfs sfr: Suski to pisowski taliban
Jacek S. 70mil.: No starają się jak mogą. Elektrownia w Ostrołęce wybudowana za 2 miliardy złotych WYBUCHŁA. Elektrownia w Turowie 5 € milionów złotych dziennie za kopalnię. Białoruś przykręca KUREK z ropoą. Ale według DURNIA nie premiera jest OK.
Tomek Lucek: - Szczytują największe kanalie na G7 . Zatem puszczają rozrywki i olimpiady wszystkiego - jak za czasów Rzymskich żeby lud zabawiać , usypiać jego czujność i odwracać uwagę ! Natomiast psychopaci tego świata będą ustalać , jak tu dalej dmuchać ten przekręt na świrusa , sprzedawać i podawać zastrzyki śmierci i wprowadzać nowy WAŁ - AGENDĘ ONZ 2030 - To żeby nikt nic nie miał , oprócz NICH i żeby nic nie było - ludzi też nie . Bądżcie czujni !
Take It From Me: O czym ten imbecyl bredzi?
Będziecie tańczyć tak jak wam Merkelowa zagra co i tak świetnie robicie.
Malvvina Spyra: Ludzie kochani nie ufajcie Holownii.Ja tez otworzyłam oczy i wiem co to za człowiek . Polecam każdemu poczytać o tej pacynce globalistów zwanym hołownią. Wystarczy wpisać w Google „ holownia-agenda2030”. To jest najgorsze co mogłoby spotkać polski naród . ??☠️!
A GDZIES TO MAM: SUWERENNOŚĆ PISUARSKIE ZŁODZIEJE TYLKO ŁOJCIEC RYDZOL WAM WYBACZY TO DOBRY PIERNIK NA KONIEC ODPOWIEM WASZYM JĘZYKIEM SPIEPRZAĆ DZIADY
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Gf6djwtu7IU