Parada Równości z patronatem R. Trzaskowskiego Paweł Lech, Wiktor Klimiuk | Wolne Głosy Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=QiPrVqTDrXcNajlepsze komentarze:

Aldona ... "Albo się opamiętacie, albo będziecie siedzieć". Lekarzom, którzy szczepią przeciw COVID-19, grozi nawet 25 lat więzienia za udział w Narodowym Programie Szczepień, który jest eksperymentem medycznym.
"Szanowni państwo, odpowiadacie, ponosicie pełną odpowiedzialność karną co najmniej z ośmiu paragrafów" - przestrzega lekarzy szczepiących przeciw COVID-19 radca prawny Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź. W nagraniu dostępnym w serwisie YouTube prawniczka przekonuje ich o grożących im karach za takie szczepienie. Według niej lekarzom grozi nawet 25 lat więzienia lub dożywocie "za branie udziału w Narodowym Programie Szczepień, który jest jednym wielkim eksperymentem medycznym prowadzonym na Polakach"
Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź argumentuje w omawianym nagraniu, że wprowadzony w 2020 roku do polskiego prawa przepis nazywany potocznie "klauzulą dobrego samarytanina" zwalnia z odpowiedzialności karnej za ewentualne błędy związane z leczeniem i diagnozowaniem COVID-19 - ale nie zwalnia już z odpowiedzialności prawnej związanej z podawaniem szczepionki. "Odpowiadacie również cywilnie w zakresie odszkodowawczym w pełnym zakresie" - przekonuje i wzywa wszystkich lekarzy, "żeby zastanowili się nad tym, co robią".
Nagranie jest fragmentem wystąpienia radcy prawnej Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź na
konferencji "Plandemia jako zjawisko społeczne. Kontekst interdyscyplinarny" zorganizowanej przez organizację Front Wolności w maju tego roku. Ponad trzygodzinny zapis spotkania jest na YouTube. Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź przekonywała, że przepisy wprowadzone w Polsce wzwiązku z epidemią COVID-19 są sprzeczne z obowiązującym prawem. "Wszystko, czego dotknęłam się do tej pory, a mianowicie czy to pod
kątem szczepień, czy pod kątem testów, czy pod kątem maseczek to się nicnie trzyma, mówiąc kolokwialnie, kupy" - mówiła.
. Przekonywała w nim, że szczepienia przeciw COVID-19 są eksperymentem medycznym. Podkreślała, że szczepionki zostały dopuszczone do użytku warunkowo i wciąż są w fazie badania klinicznego. Cytowała przepisy
ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty, w myśl których "eksperymentem leczniczym [jeden z dwóch określonych w ustawie rodzajów eksperymentu medycznego] jest wprowadzenie nowych albo tylko częściowo
wypróbowanych metod diagnostycznych, leczniczych lub profilaktycznych w celu osiągnięcia bezpośredniej korzyści dla zdrowia osoby chorej". Przypomniała, że w przepisach tej samej ustawy podkreślono, iż
eksperyment medyczny może być przeprowadzony po uzyskaniu zgody jego uczestnika. Podobny zapis znajduje się w konstytucji.
Poza tym ubezpieczyciele odmawiają ubezpieczonym, którzy poddali się szczepieniu wypłaty odszkodowania w ramach ubezpieczenia na życie właśnie z powodu poddania się eksperymentowi medycznemu" - pisze mecenas Tarnawa-Gwóźdź .
Aldona ... P R E C Z z ideologią LGBT.
Tadeusz... Trzaskowski to palant
Elzbiet... ci i ataki na KOSCIOLY !!!!????TO DOZWOLONE A NAWET MILE WIDZIANE!!!!!!PO BANDYCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Artur... Powiedzmy sobie szczerze. 416 światowych organizacji spod znaku GAFAM (Google i reszta) o łącznym dochodzie przekraczającym kilkakrotnie PKB Polski organizuje co roku imprezę dla swingersów na ulicach polskich miast. Biorą w niej udział głównie młodzi ludzie i spędzeni na tą okazję korposzczurki. W/g badań instytutu w Chicago na świecie jest około 1% homoseksualistów męskich i około 1% z groszami żeńskich. Nie bawiąc się w genderyzmy w Polsce dawałoby to około 80tys. Nawet zakładając że wszyscy zjechaliby się do Warszawy, to gdzie jest ich reszta?? Ile było w tym roku maszerujących w Warszawie? 10? 20? tys?
Poza tym skoro te korporacje, których dochód przekracza dochód średniego państwa bierze te "mniejszości" pod ochronę, to co to są za mniejszości???
Dlaczego parad GAFAM nie organizuje w Emiratach Arabskich, Katarze, Arabii Saudyjskiej, Jemenie czy Bahrainie?
Albo czemu nie weźmie pod opiekę innych mniejszości jak choćby chrześcijan prześladowanych w Indiach czy w Chinach?
quna28... Po... paprańcy . sługusy makreli i pu ... . soros waszym bogiem ?