CZY BUDKA USTĄPI NA RZECZ TUSKA? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MFIOQ1SrFAoNajlepsze komentarze:

Mirosla... Co to jest stendaper . Mowmy w polskiej telewizji po polsku . Jakas dziwna maniera wtracanie angielszczyzny . Wysilcie panowie intelekt , lub konsultujcie sie z p. Miodkiem . Wystarczy , ze TVN zachwaszcza polski jezyk .
Adam ma... Pierdolić kolaborantów jak tusty i butka toi-toi każdy sika jak mu stoi,na nich ciąży zdrada stanu Polski!!!! Schanbienie Godła i Polskiej Flaki !!!!suwerenności Polski ,,Halo Polsko kara śmierci za zdradę"!!!!obudźcie się Polacy bo was obudzą obozy i historia!!!!!
Ryszard... Czas cioci Merkel się kończy, czyli ryży nie będzie już mógł się chować pod jej kieckę która była dla niego parasolem ochronnym. I Budka nie będzie miał wyjścia, jeśli ciocia postanowi, aby ryży znów był na czele najbardziej szkodliwej organizacji w historii Polski, jaką jest PO. A to w tym celu, aby wzmocnić PO z nadzieją, że wygrają wybory i będą mogli dokończyć łajdackie dzieło osłabiania i rozprzedawania Polski. Ale niedoczekanie ich, naród pamięta troskę ryżego i dbanie o interesy Polski.
Tomek L... Czy Kaczyński ustąpi na rzecz Danielsa ?
Karkono... Marek Król : "W okresie 1979–1984 pracował w Zarządzie Wojewódzkim Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej w Poznaniu. Objął stanowisko kierownika Wydziału Kultury, a następnie pełnił funkcję sekretarza ZW ds kultury. W 1979 wstąpił do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Od lipca 1989 do stycznia 1990 pełnił funkcję sekretarza Komitetu Centralnego PZPR. " Wystarczy ?
Soros 2... Ludzie kochani nie ufajcie Holownii.Ja tez otworzyłam oczy i wiem co to za człowiek . Polecam każdemu poczytać o tej pacynce globalistów zwanym hołownią. Wystarczy wpisać w Google „ holownia-agenda2030”. To jest najgorsze co mogłoby spotkać polski naród . ??☠️
L
Ryszard... Tusk skompromitowal sie juz wiele razy , ten powrot bylby jego ostatnia kompromitacja i ostatnim gwozdziem do jego politycznej trumny !!Tusk w ten sposob bada grunt pod jego bandyckim ciezarem myslac ze Polacy zapomnieli jego zbrodnie i zamach smolenski !!
Jacek S... tvp-SZCZUJNIA powrót Tuska dla NIEDOMYTEGO NIEDOŁĘGI z Żoliborza to DPS. Dla PRZYKURCZA.
Teresa ... Tusk marnie skończy w polskiej polityce , ponieważ większość POLAKÓW nie zapomniało jaki to Zdrajca NARÓDU. Jego interesy są dla niego najważniejsze , a nie POLSKA i POLACY ??