Jak zwiększyć dzietność w Polsce? Barbara Socha | Po Południu - Telewizja Republika


subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy! Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka pod video. Dziękujemy za Państwa ws
Najlepsze komentarze do filmu "Jak zwiększyć dzietność w Polsce? Barbara Socha | Po Południu":

Inger Rusin: Dzietność w Polsce spadła natychmiast po 1965 r..objawiła się około 1981 i koniec. Po 1946 obowiązywał podatek bykowy dla tylko mężczyzn do 20 % z poborów z pracy - po 26 roku życia, dla NIEŻONATYCH.
Potem w PRLu opracowano mini metraze w blokowiskach = dzietność spadała natychmiast !Wycofano się z podatku bykowego -po *wyżu demograficznym*...Uniemożliwiano budowę domów + trudności..
Inger Rusin: Aby zwiększyć dzietnosć musza być 1/ przyzwoite warunki mieszkaniowe i prawo budowlane (nie żądne konteneryz formatowanym na płasko *dachem Kaczyńskiego do 70m2*..Dom to nie obóz koncentracyjny!!
Inger Rusin: Po drugie ; działki budowlane musza być dostępne dla rodzin i młodych ludzi , nie tylko dla lobbingu developerów z funduszy niemieckich,obcych.
Inger Rusin: Po trzecie* miasta musza sie rozrastać wraz z mediami;**wodociagami , gazem, elektrycz
ością -nie tylko dla osiedli developerów ale dla normalnych ludzi takze. Niemcy i inni planuja w POLSCE swoje mieszkania dla Polaków na wynajem..czyli Polacy będa dojnymi krowami dla obcych !!!Niemcy developerzyz apowiadaja 11 000 mieszkań do tylko wynajmu dla Polaków ,co to znaczy ???
Inger Rusin: O Warszawie mówią,ze panie tam kłada sie dołozek jak na sianie w stodołach po Polsce..Filozofia randek dla sexu = tym dudni stolica ...a nie tzw. **sakramentami**...To wina polityków i też burdeli jakie sa !!!
Aldona Marasek: Francuskie centrum oceny leków stwierdza: „Należy zaprzestać stosowania wszystkich CZTERECH
szczepionek przeciwko COVID.” Raport przedstawia interesujące podobieństwo między produkcją
szczepionek a produkcją samochodów. Pyta, czy moglibyśmy sobie wyobrazić, że możliwe jest uruchomienie linii produkcyjnej nowego samochodu i rozpoczęcie jego sprzedaży bez przeprowadzania badań jakości wszystkich jego części i silnika, w tym komponentów związanych z bezpieczeństwem, takich jak hamulce i układy elektryczne.
Jacek S. 70mil.: tvp-SZCZUJNIA więcej edukacji pisowskiego MINI-sra GARNKA i mowa o tym że Iga ŚWIĄTEK już powinna być mamą to przyszłości pisowskiej GRUPY PRZESTĘPCZEJ.
SHL 176: Nigdzie w Europie Zachodniej przyczyną spadku wskaźników urodzeń nie są problemy materialne. Socjal w większości krajów jest większy niż u nas, a wskaźniki ratują niemal wszędzie muzułmanie. Europa jest zżerana przez lewacki system wartości, i boli to, że Morawiecki lgnie tam jeszcze mocniej.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FEu0YRRxV24