Jak zwiększyć dzietność w Polsce? Barbara Socha | Po Południu Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FEu0YRRxV24Najlepsze komentarze:

SHL 176... Nigdzie w Europie Zachodniej przyczyną spadku wskaźników urodzeń nie są problemy materialne. Socjal w większości krajów jest większy niż u nas, a wskaźniki ratują niemal wszędzie muzułmanie. Europa jest zżerana przez lewacki system wartości, i boli to, że Morawiecki lgnie tam jeszcze mocniej.
Jacek S... tvp-SZCZUJNIA więcej edukacji pisowskiego MINI-sra GARNKA i mowa o tym że Iga ŚWIĄTEK już powinna być mamą to przyszłości pisowskiej GRUPY PRZESTĘPCZEJ.
Aldona ... Francuskie centrum oceny leków stwierdza: „Należy zaprzestać stosowania wszystkich CZTERECH
szczepionek przeciwko COVID.” Raport przedstawia interesujące podobieństwo między produkcją
szczepionek a produkcją samochodów. Pyta, czy moglibyśmy sobie wyobrazić, że możliwe jest uruchomienie linii produkcyjnej nowego samochodu i rozpoczęcie jego sprzedaży bez przeprowadzania badań jakości wszystkich jego części i silnika, w tym komponentów związanych z bezpieczeństwem, takich jak hamulce i układy elektryczne.
Inger R... O Warszawie mówią,ze panie tam kłada sie dołozek jak na sianie w stodołach po Polsce..Filozofia randek dla sexu = tym dudni stolica ...a nie tzw. **sakramentami**...To wina polityków i też burdeli jakie sa !!!
Inger R... Po trzecie* miasta musza sie rozrastać wraz z mediami;**wodociagami , gazem, elektrycz
ością -nie tylko dla osiedli developerów ale dla normalnych ludzi takze. Niemcy i inni planuja w POLSCE swoje mieszkania dla Polaków na wynajem..czyli Polacy będa dojnymi krowami dla obcych !!!Niemcy developerzyz apowiadaja 11 000 mieszkań do tylko wynajmu dla Polaków ,co to znaczy ???
Inger R... Po drugie ; działki budowlane musza być dostępne dla rodzin i młodych ludzi , nie tylko dla lobbingu developerów z funduszy niemieckich,obcych.
Inger R... Aby zwiększyć dzietnosć musza być 1/ przyzwoite warunki mieszkaniowe i prawo budowlane (nie żądne konteneryz formatowanym na płasko *dachem Kaczyńskiego do 70m2*..Dom to nie obóz koncentracyjny!!
Inger R... Dzietność w Polsce spadła natychmiast po 1965 r..objawiła się około 1981 i koniec. Po 1946 obowiązywał podatek bykowy dla tylko mężczyzn do 20 % z poborów z pracy - po 26 roku życia, dla NIEŻONATYCH.
Potem w PRLu opracowano mini metraze w blokowiskach = dzietność spadała natychmiast !Wycofano się z podatku bykowego -po *wyżu demograficznym*...Uniemożliwiano budowę domów + trudności..