TRIKI, które zniwelują GARBIENIE SIĘ skutecznie - Michał Kanclerz TrenerTV


MOJA KSIĄŻKA dzięki,której zmienisz sylwetkę wejdź na i zamów swój egzearz w wersji papierowej lub elektronicznej (ebook) A w niej 288 stron niezbędnych informacji do transformacji sylwetki :any treningowe, diety pozwalające osiągać dane cele, atlas ć
Najlepsze komentarze do filmu "TRIKI, które zniwelują GARBIENIE SIĘ skutecznie":

DevDevDevan: Po paru tygodniach zbierania się i oglądania Twoich filmów właśnie wybieram się na pierwszą sesję treningową. Przez pandemię przytyłem ponad 10 kilo i najwyższa pora zmienić to na odrobinę mięśni. Trzymajcie za mnie wszyscy kciuki żebym wytrwał jak najdłużej, bo to będzie moja pierwsza poważna próba!
Dziękuję za filmy i motywację :)
Kali: Być czasem się garbić?
myszka Minnie: 1:10 sorry ale grając w Twierdzę nie da się tego uniknąć...? A w diablo 2 to już w ogóle ?
Mateusz Galuhn: ???
Nutka Smaku: GRATULACJE MICHAŁ ZA 200 tys. subów?? , oj nie obraziłbym się gdybym miał kiedyś taki wynik ???
Tillman: Melduje się ?
Kasia Kowalska: No masz piękne ciało od szyi w dół, ale na Boga! Po co zakładasz te obcisłe koszulki że streetchu? Teraz to jest obzydliwe i niefajne. Zobacz jak się ubierają z Dzik. 100 procent faceta w fajnych koszulkach! Po co ta lajkra!
Kasia Kowalska: Teraz nawet kobiety nie obciskaja się ciuchami. Blee... Każdy wie, że masz super ciało, twarzy nie naprawisz, ale po co te lajkrowe obrzydliwe koszulki? Getry se jeszcze załóż i będzie prześmieszne.
Kasia Kowalska: Niech ci zabroni twoja kobieta zakładać lajkry plis. .!!!
katarzyna Tra?na: zakupiłam już książkę czy mogę dołączyć do grupy?
Pawe? P?achetka: No to od jutra zaczynamy :) Odezwę się za 30 dni! :D
Kacper ?abuz: ???
zxc zxc: poważni youtuberzy nie stosują takich konturów postaci na miniaturkach
Artur Artur: Od dziecka ? plecy okrągłe , zgięty jak banan ?
Gap1338: Witam mam pewnie pytanie czy kebab zrobiony w restauracji a nie kupny ze sklepu liczy się jako żywność przetworzona czy nie wiem że pewnie śmieszne pytanie ale od dawna mnie to zastanawia i ciekawi mnie twoja opinia (najbardziej chodzi o mi o pite z mięsem i warzywami )
Gryzli Pi?ta: Mam naderwane wiązadło w kolanie i jeszcze nie jestem w stanie dociągnąć nogi do pośladka jak w drugim ćwiczeniu. Czy istnieje jakiś zamiennik ćwiczenia, które nie wymaga takiego zgięcia w kolanie ?
regnar3712: ja mam ten problem ze jak juz chowam ten "kaczy kuper" to mam wrazenie ze wygladam jakbym swoim penisem chcial przeleciec cały swiat.... Nie ze bym nie chciał ale jednak dziwnie... ;)
Banan: Mam pytanie czy da się schudnąć jedząc tłuste jedzenie ale tak aby mieściło się w deficycie?
Walus46: Widać w ciągu ostatniego roku jak sylwetka poszła Ci do przodu ? nie odnoszę się tutaj do tematu filmu
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=GjC64uWfyGY