Problematyczne wpisy lewicowych aktywistów na Twitterze │ Maja Staśko, Krzysztof Śmiszek - Everyday Hero


Sprawdzam poziom debaty w lewicowej bańce na Twitterze. TWITCH: DISCORD: FACEBOOK: INSTAGRAM: ZOSTAŃ PATRONEM: WIĘCEJ INFO ⬇⬇⬇ TWITTER: KONTAKT: WBIJAJ NA GRUPĘ NA FB: Z jakiego sprzętu korzystam: Aparat Lumix GH5s: Obiektyw
Najlepsze komentarze do filmu "Problematyczne wpisy lewicowych aktywistów na Twitterze │ Maja Staśko, Krzysztof Śmiszek":

Anna Solecka: Trochę się stęskniłam, miło cię znowu widzieć ♥️
Emily Lu: Ogólnie ostatnio jest poważny problem z tym, że i "prawica", i "lewica" (używam cudzysłowów, bo w Polsce trochę dziwnie się tych określeń używa) się mocno radykalizują i po obu stronach pojawia się bardzo dużo agresji.
lol p: PoLiCjA na tWiTtErA!!! ?
Filip Koz: A jednak powrócił
Polemizator: Ooo. Mój ulubiony eko-lewak ?
Jaros?aw Berdak: Mi samemu jest bliżej to lewej niż do prawej strony w wielu poglądach. Jednak, gdy nie raz widzę, gdy ktoś z lewicy zachowuje się jak totalny radykał, jednocześnie krytykując prawicę za radykalizm. To wtedy aż boli mnie czoło od facepalmów. Szczególnie jak uświadamiam sobie jak ktoś jest ślepy na swoje czyny i słowa.
VideoKatherine11: Spociłam się widząc tytuł.
Polemizator: Ciężko mi się odnosić do argumentów ponieważ jestem z innej bańki, ale sądzę, że w innych środowiskach też przydałby się taki ,,wewnętrzny krytyk".
Maciek F: "Krótkiej" przerwie ;)
Koroluk: Jeszcze nie oglądałem, ale muszę powiedzieć, że podkradłeś mi temat xd Chciałem coś takiego zrobić o Staśko, Galopującym Majorze, Rafale Wosiu i innych gwiazdach lewicowego Twittera, bo to niezła otchłań.
disajples: Streamy spoko
chlebek: Dzięki że podniosłeś ten temat. Mnie sprawa lewicy już niesamowicie męczy i to nazywanie wszystkich wstrętnymi libkami. Jedna osoba którą szanowałem napisała na twitterze "zbudowałem sobie lewicową bańkę na twitterze i już mnie ten Tusk wnerwia".
Skąd tyle jadu?
Ten podział mnie męczy.
Niepotrzebna agresja która sprawia że NIGDY nie wyjdziemy z tego bagna.
Kasj ope: komentarze typu że konfederaci to populiści a ci sami ludzie co to piszą głosują na lewice to takie trochę xd
Wodospad z Deszczoskrzyd?ych: Znowu masz włosy w dobrą stronę :0
Paulina: Dodawaj cokolwiek chcesz, bylebyś to zapisał i dało się obejrzeć później :D i tak jak inni, też tęskniłam ?
Jaro K: Co do Mai Staśko brniesz chyba mocno w obronę czegoś czego obronić się zwyczajnie nie da. Podziwiam zapał ale ona zrobi i napisze jeszcze tyle głupot że Tobie przejdzie z pewnością:D
Kisyana Sweetpaw: Akurat ta weryfikacja jest glupia, przeciez ktos moze zalozyc maske, zrobic zdjecie, po czym zdjac maske. Glupie i naruszajace prywatnosc rozwiazanie.
Wiktoria Moskalik: Człowiek się stara być pożądnym lewakiem, a potem przyjdzie taki i pisze co mu palce na klawiature przyniosą i wszystko w pi?du
DiabolinaBambolina: Niestety większość ludzi lubi wszystko upraszczać. Zagłębianie się w argumenty przeciwnika praktycznie nie istnieje . Wystarczy ludziom podsunąć chociaż jeden argument , który mógłby zaburzać ich światopogląd , od razu dostajemy łatkę tego po skrajnie drugiej stronie. Obawiam się że takie podziały , będą tylko się pogłębiać.
Everyday Hero: Tutaj jest mój profil na Twitterze: /everydayheropl

Dajcie znać co myślicie o pomyśle streamowania i omawiania bieżących spraw :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=DQn0UVXbl7c