LIVE EVENT WARZONE, który ujawni CALL OF DUTY VANGUARD... WARZONE NEWS SEZON 4 - GOLDZOR


Kupuj gry i doładowania PSN w najlepszych cenach: Użyj kodu \"GOLDZOR\" by kupić Call of Duty taniej: Kup doładowanie PSN w najlepszej cenie! Z kodem \"GOLDZOR\" 3% zniżki: Tutaj streamuje ► Instagram ► Facebook ► Discord ► Statystyki mojego konta
Najlepsze komentarze do filmu " LIVE EVENT WARZONE, który ujawni CALL OF DUTY VANGUARD... WARZONE NEWS SEZON 4":

Adamko: tak btw, kto pamięta te czasy kiedy warzone dopiero wchodziło, nikt niewiedział jak grać i wszyscy się tą grą ekscytowali
Walus256: Elegancko ostatnio film za filmem :) rozkreciles sie heh
ChillMood: Za cziterow niech te gamonie sie wezma bo gra w pizdzie jest jak na mapie czin zapierdala czina ????
pomimo xd pl: Super hiper film
miki wi?nia: Jak można z tobą pograć?
Generauu: Fajny film:)
Aleks Mikulski: 2:23 Kilka lat ? Xd
Aman: Jeżeli chodzi o activision, mają teraz dochodzenie w przypadku blizzard. Mają zatrzymana pracę na miesiąc , czyli 0 update itp. a w przypadku treyarc czy iw albo SH , oni mają tak zwane przesłuchania ( biora do pokoju i przesłuchuje każdego psycholog z policjantem ) w sprawie sexsizum attakach na tle sexsistowskich itp. Ponoć ta sprawa ma potrwać 2-3 tygodnie jeszcze więc może to utrudnić pracę .
FeleK: 6:52 WOW
Micha? K: 8:40 no nie do kónca dorzuli mwr. Żeby dostać remaster trzeba było kupić wersję legacy infinite warfare, która była z tego co pamiętam około 100zł droższa od wersji podstawowej. Hype na remaster był bardzo duży, a nie dało sie go zdobyć wtedy jeszcze osobno bez kupowania infinite, co podkręciło sprzedaż iw.
rondelek: Mam nadzieje że nowe call of duty będzie coś na miare mw2019 ponieważ dla mnie cold war to była totalna klapa
Jakub Mordak: Jak zobaczyłem tą miniaturkę to takie o ku**a
BEQWIO: Kiedy nagrasz jakiś gemplay?
Sorvas: No witam witam, z tej strony oczywiście Sorvas.
Kuba: Pod takimi filmikami z chęcią zostawię łapkę w górę, ale ten filmik wcześniej o najlepszym snajperze w WZ to daje łapkę w dół bo 90% tych całych proplayerow lata na chitach i nie ma się czym podniecać. Nawet w USA jeden z yt wygadal się że mają bardzo dobry kontak z support Activision i nawet jak dostana bana to zaraz im tego bana ściągają my zwykli gracze nie mamy takiej możliwości kontaktować się z support Activision jak z najlepszym kolegą. Więc wolę takie filmiki na twoim kanale.
Venom 2112: Jak mogę zdobyć bilety do próby bo mam 102 poziom a dalej tego nie mam czy to się dostaje na koniec sezonu czy vo bo nie wiem ?
iBot: 2:17 ???????????????????????????
I hope U die: 0.37 jaka glizda fajna XD
Kam2eLeon: Ciekawe czy kampania to znowu będzie taki gniot jak w mw2019
GOLDZOR: Tutaj streamuje ► /goldzorlive
Tutaj streamuje ► /goldzorlive
Tutaj streamuje ► /goldzorlive
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jpY1v0Fk7KI