"Budząc diabły" Piotr Sawicki | niesamowita słowiańszczyzna - Wielki Buk


Opowieść o pewnej górze, starej wierze i tych, którzy nigdy nie wracają, czyli poznajcie tajemnice pewnego niemieckiego miasteczka – „Budząc diabły” Piotra Sawickiego. #WBBINGO: Nie zapomnijcie zajrzeć na: Blog: Facebook: Twitter: Inst
Najlepsze komentarze do filmu ""Budząc diabły" Piotr Sawicki | niesamowita słowiańszczyzna":

Kamila Labuda: Będzie czytane we wrześniu, bo widzę, że wcześniej nie da rady kupić tej powieści. Dziękuję za Twoją polecajkę. ❤?
TruLuv: Strasznie krótko :D
Misza Kasztan: Hej ?
Dziękuję za recenzję tej książki, chociaż specjalnie nie trzeba mnie do niej zachęcać ?
Mam to szczęście że załapałem się jeszcze na egzemplarz z twardą oprawą, jednak dotrze do mnie dopiero z innymi książkami z Wydawnictwa Dom Horroru, a mianowicie z "Głód" I "Dziwne opowiesci" więc będzie czytane w sierpniu.
Teraz wracam do Lovecrafta, pozdrawiam ?
Pjeczarka: Super jak zawsze, od razu mam ochote przeczytać. <3
marcin dudziuk: Na Tantis nie ma.A ja tylko z tej strony zamawiam.Poczekam,może będzie.
Pastuszek: Oho, z gatunku tych, które są jak najbardziej dla mnie... :)
Monika Monika: Właśnie przeczytałam "Piknik pod wiszącą skalą" i trochę mi przypomina tą dzisiejszą polecajkę. Tam też zniknęły uczennice i nic nie wiadomo co się z nimi stało, cu-do-wna historia, szkoda mi było Sary ? miałam złamane serce kiedy doczytałam do tego momentu gdzie ... No właśnie, kto czytał ten wie o czym mówię ?
Edyta - Edytella Sawicka: będę szukać, bo mnie to po prostu kręci i jeszcze autor ma takie samo nazwisko jak ja - to nawet miłe... I tak generalnie interesują mnie początki dziejów, w tym nie tylko Polski ale i Rusi z bocznymi liniami Rurykowiczów jakoś tak specjalnie a i z ich miejscami pochówków ... dziękuję za górę i pozdrawiam.
Anna G?secka: Przerażająca okładka przerażająca miniaturka i Bezsenna sroda-tygryski takie jak ja kochają to.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=SnLLZwWbkLs