ODESZŁAM, ALE WRÓCIŁAM. JAK SIĘ ZMIENIAMY PRZY INNYCH LUDZIACH - Ada Gada


Hej Kochani, Zapraszam Was dziś na vloga samochodowego. Swoją przygodę YouTube zaczęłam dawno, dawno temu od oglądania dwóch kanałów. W pewnym momencie jeden z nich przeszedł metamorfozę, która była dla mnie nie do zaakceptowania i przestałam go ogląda
Najlepsze komentarze do filmu "ODESZŁAM, ALE WRÓCIŁAM. JAK SIĘ ZMIENIAMY PRZY INNYCH LUDZIACH":

Isabella Hinz: Witam cie Ada cieplutko ❤️
Aleksandra Sch: Bardzo trafnie powiedziane .
W ogóle do pewnych treści na yt trzeba dojrzeć , ja dojrzałam do treści Pani X ...potem nie umiałam jej oglądać , porostu jakoś nie smak mi pozostawał po jej filmach , wolałam nie marnować czasu... a teraz jestem w szoku , jak bardzo można zmienić się w tak krótkim czasie , jak dobrze być dawną Sobą , teraz oglada mi się ją świetnie , tak jak kiedyś !
Życzę jej wiele siły I radości.
Never Mind: To jest osoba z niskim poczuciem własnej wartości.. szkoda, że ratowała się drogimi zakupami aby pokazać "kim jest" i to jej dało poczucie spełnienia, niestety w środku ani partner ani pieniądze nie rozwiązły problemu. Zmiany nie ma terapii nie potrzebuje, dalej leci stek bzdur, zero mądrości życiowej czy ogarnięcia. Tak to jest jak się gra zamiast zaakceptować siebie takim jakim się jest, lub popracować nad jakaś zmianą.
Magdalena Wu: Czytałam książkę Agnieszki Chylińskiej (taak, tę serię dla dzieci ?) i tam było takie piękne zdanie: babcia uważała że jej syn jest świetnym mężem, choć sama nie była jego żona nawet przez chwilę. Jak to pięknie pokazuje, że szybko osadzamy innych na podstawie tego co nam się wydaje.
Myślę, że nie Ty jedna masz takie postrzeganie tego kanału i nie jedna dostałaś bana ?
Kimberly King: voi.fyi

ripping
oladdd: Bardzo bym chciała żeby Weronika obejrzała ten filmik. To w tobie lubię Ada SZCZEROŚĆ ❤️
Kasia OGwska: Ja również to Niej wróciłam po latach ☺️☺️☺️ i czuję jakbym wróciła do lat młodości... Bo oglądałam Ją od początku to momentu poznania przez Nią Partnera/Męża. Nie wiem co było nie tak, ale Pana głos mnie tak drażnił, że nie byłam w stanie oglądać ☺️
Agata: Mam dokładnie takie same odczucia. Kiedyś też bardzo lubiłam oglądać ten kanał później przestałam na baaardzo długo i ostatnio powróciłam, bo energia jest kompletnie inna, taka fajna jak kiedyś.
kwiatek mak: Miałam dokładnie to samo z tą dziewczyną. Przestałam oglądać i teraz wróciłam. Pozdrawiam
Angelka724: Miejmy nadzieję, że przy nowej osobie nie wróci na stare tory bo historia lubi się powtarzać jeśli nadal będzie wybierać partnerów o tym samym profilu, a jak na razie jak sama mówi terapii nie potrzebuje. Tak samo jak ty zauważyłam tą zmianę tyle, że o wiele wcześniej i jak na razie oglądam ja z pewna dozą rezerwy bo już tyle razy zmieniała zdanie, że trudno się już połapać co myśli tak naprawde i tak dalej.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4pgAaQx4uq0