Ten live NIE BĘDZIE o BitConie... - Uwaga! Naukowy Bełkot


CHCIAŁBYM POWIEDZIEĆ O KILKU RZECZACH.... Patronite ► Moja książka ► E book ► Mix audio ►
Najlepsze komentarze do filmu "Ten live NIE BĘDZIE o BitConie...":

Filipowy06: 32:30 Jeśli masz taką możliwość, to możesz włączyć wspieranie na kanale YouTube. Co prawda jest duża prowizja, ale zawsze coś.

Poza tym, niebieski przycisk wesprzyj obok subskrypcji jest dużo bardziej widoczny niż patronite w opisie ;)

Jako bonus (i mówię tu o wspierających jak i patronach) można na przykład pod koniec filmu rozpisać nicki wszystkich osób, które wspierają UNB :D
Mike Litoris: 40:57 o to to, właśnie tego słowa mi brakowało, żebrosuby i żebrolajki, dzięki niewymieniony z nicka opie ;d
EnterVPl: Kolejna książka? Jeszcze pierwszej nie przeczytałem! No troszkę jestem leniwy co do czytania, ale po to kupiłem aby przeczytać. Trzymaj za mnie kciuki ?.

Mam nadzieję że druga książka okaże się taką, która będę chciał przeczytać ?

Trzymam kciuki za tworzoną książkę
Radek Pawelczyk: W momencie jak bełkot wrócił, co drugi proponowany mi film pochodził z kanału. Plus kilka powiadomień odsyłających do starych filmów. U Was też?
Miko?aj: Właśnie z uwagi na różne takie przypadku z YT, spore bo nawet kilku milionowe kanały w Stanach robią sobie backupy w formie własnych stron na wypadek usunięcia kanału. YT działa bez skrupułów.
Pienias Pieniek: Rób Dawid swoje, my poczekamy na więcej filmów i super, że się udało odzyskać kanał.
Tak ja ktoś wcześniej się pytał: co to za wtyczka była? Przapraszam ale zgaduję, że nie jestem jedyna osobą nie używającą Instagrama.
Adam NeQu: To jest przepiękne jaką pomoc otrzymałeś, szacunek dla tych ludzi.
Magdalena Zasada: Dobrze, że już wszystko oki
Waldemar Rudolf: Co prawda nie mam za dużo kasy (najniższa renta), ale w takich warunkach (zwłaszcza, że oglądam każdy Twój film) "szarpnąłem się" i nie wiem jak długo, ale będę wspierał na Patronite.
Bubo: unsub
Kamil Wygralak: Panie Dawidzie, zdajesz sobie sprawę, że nie dostałeś bana "mimo 600k subów" a właśnie dlatego że masz właśnie tyle? W tym przypadku był to jakiś bitcoinowy scam ale właśnie dlatego, że masz takie zasięgi była duża szansa że ktoś padnie ofiarą oszustwa.
Prewencyjny ban jest tutaj standardową procedurą, jeśli to faktycznie przypadek twórca kontaktuje się odpowiednimi kanałami i wszystko jest do odkręcenia. Co niby YT miało zrobić? Napisać grzecznego maila "panie Dawidzie głupia sprawa..." i czekać 4h na odpowiedź? Czy uprzejmie czekać, aż twórca sam ogarnie problem i liczyć, że w międzyczasie haker nie zmieni zdania i nie zacznie np. transmitować dziecięcego porno do setek tysięcy widzów? Fakt, proces odzyskania konta powinien trwać krócej ale nie ma co się obrażać na złego YouTuba, ulgowe traktowanie "zasłużonych" twórców to tylko szersze uchylenie furtki dla oszustów
Krzysztof Marcinkowski: Komentarz dla statystyk i zasięgu...
Browar ?ekso: Super materiał - oglądałem po live - nie zauważyłem zejścia kanału hmm - dzięki
Tom Ku: Może to zemsta za ten filmik z lewym telefonem z banku, podpadłeś Międzynarodowemu Związkowi Kanciarzy ;)

P. S. Widzę nie tylko ja UNB o 2 w nocy oglądam xD
?ciana: ?Super że odzyskałeś kanał!? Osobiście codziennie sprawdzałem czy kanał wrócił, nie wiem czemu ktoś zrobił takie coś
Janusz FIut: Fajnie że powiedziałeś nazwe tej wtyczki pozwoli nam to być bezpiecznymi tfffu
Tomasz Rek: Szkoda, że małym twórcom kanały w tan sposób przepadają. Od już kilku miesięcy Piotrek Piechowiak z "Granie w Chmurach" - jednym z popularniejszych kanałów o grach planszowych - próbuje przywrócić usunięty przez hakerów kanał i nic.
sabbr123: Dawid, jeśli Twój bełkot zamilkłby na stałe, odinstalowuję yt. Twojemu kanałowi poświęcam ok. 20% czasu oglądania youtuba, ale WARTOŚĆ treści, które prezentujesz, przekracza 70%. I jeśli ponownie wracam do jakichś treści, to niemal wyłącznie jest to BEŁKOT. Szacunku za wszystko!
ButtholeNight: Kochany, zemsta adbustera :D
Quimeen: Przecież takie zablokowane/usunięte konto musi przejść wszystkie procesy i weryfikacje i czeka w kolejce. Nikt w YT nie weźmie i nie zrobi Ci czegoś od ręki dlatego, że masz 600k subów. W żadnej firmie tak się nie robi bo zaraz nie wiedzieli by za co mają się zabrać. A to, że czekałeś od czwartku do poniedziałku to przecież 2 dni robocze, to nie jest długo.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6uYhS4qzi_Q