JAK WYGLĄDA nutka Obliviona? ELDER SCROLLS Online: Blackwood - MMOPLAYA


Zobaczmy jakie zmiany wprowadza Blackwood w ESO! Więcej informacji poniżej! ✨ Zostaw Suba i like jeżeli materiał Ci się spodobał! Instagram: Wspieraj kanał i bądź filarem tworzącym kanał Dzisiaj w materiale skupimy się na najnowszym dodatku do Elder Scr
Najlepsze komentarze do filmu "JAK WYGLĄDA nutka Obliviona? ELDER SCROLLS Online: Blackwood":

Dalitrox: Muszę przyznać, ale jeszcze Blackwood nawet nie zacząłem. Jakoś ostatnio nie mam ochoty grać w ESO, a nawet ostatnie problemy w grach MMO takie jak toksyczność zaczyna też się tam pojawiać przez co tym bardziej ciężko mi zagrać w Blackwood. Natomiast ostatnio gram w singlowe odsłony TES i ostatnio (jakieś 2 tygodnie temu) skończyłem The Elder Scrolls Adventures Redguard, a teraz próbuję ukończyć The Elder Scrolls Legend Battlespire. Redguard był nawet dość ciężki, ale Battlespire jest dużo trudniej ukończyć.
wielkimofftarkin: Skyrim jeszcze pewno też ESO sie nie skończyło bo nie ma krain środkowych na linii północ - południe.
Kiler_mansters: o kurde tego pierwszy raz slysze co prowadzil odcinek xD ale jest najs
a co do eso wiele razy myslalem czy warto kupic ale nie wiem jakie sa zalety a jakie wady
Mateusz Banaszak: Co do "Towarzyszy":
To że któryś z nich może rzucić się nam do gardła, jeśli zrobimy coś co mu się bardzo nie podoba, jest pospolitą rzeczą w tego typu grach.
Orety Koz?owski: Motywy recyklingu ESO wcale sie nie konczą. Mamy jeszcze niezagospodarowany Skingrad i pół Skyrimu z Whiterun na czele. Sam filmik i narracja spoko :P Acha, miasto Gideon mogliśmy odwiedzić nie w drugiej odsłonie (czyli Daggerfall) tylko w Arenie, czyli pierwszej odsłonie serii. W Arenie w ogole bylo CAŁE Tamriel, wiec zawsze bedzie mozna mowic o recyklingu, tyle ze w Arenie wszystkie miasta Tamriel byly takim samym zestawem prostokątnych klocków. Do tej częście serii Elder Scrolls chyba nikt nie ma sentymentu.
matluk108: Nie da się słychać twojego głosu
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cHjqsRNPBNk