Wiejska sielanka mały parterowy dom dla simów, The Sims 4 szybka budowa, bez modów, Mrs Scarlett - Mrs Scarlett


AYLISTA SERII Z PRZERABIANIEM BUDYNKÓW Z GRY WAŻNE LINKI MÓJ 2 KANAŁ SERWER NA DISCORDZIE TWITCH: FACEBOOK /mrsscarlettgames GRUPA NA FB: INSTAGRAM: SNAPCHAT: Pani Scarlett Origin: PaniScarlett N
Najlepsze komentarze do filmu "Wiejska sielanka mały parterowy dom dla simów, The Sims 4 szybka budowa, bez modów, Mrs Scarlett":

Patrycja Walichowska: Dzisiaj tak wyczekiwałam na odcinek od ciebie ❤️❤️
Olcia_ Ola: Hej Scarlett, czy można inspirować się twoimi budynkami dla korzyści własnej? Czyli nie udostępniając nikomu, tylko dla swojej rozgrywki.
Pozdrawiam
Eliza Pietrzak: Pozdrawiam tych co byli na live i widzieli dom już wcześniej ?
kot na paletni: Coś czuję że to będzie jeden z moich ulubionych domów od ciebie, zaraz po tym jak go przerobię bo nie mam wiejskiej sielanki?
Więcej parterowych domów prosimy!!
Beata Becia Skop: Cześć Mrs Scarlett fajnie odcinek z sims 4 speed BUILD bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłego czwartku i wieczoru dla ciebie Karolina i Damiana????‍❤️‍?????️?❤️???????
Da?ka B: Czy ten domek będzie do pobrania ? ? nie wiem czy była o tym mowa a mi coś umknęło ?
Ma?gorzata G: Hej Scarlett, cudowny domek, pozdrawiam ❤️❤️
Elise(OLA I TY): Ja mam taki błąd jak moi simowie robią np chleb to zamiast wylewać to z michy to "wsypują,, deską do krojenia?????
Julia Mech: CZEMU TY TAK PIEKNIE BUDUJESZ?! Jesteś moją inspiracją <33 Trzymam za ciebie kciuki <3
Pola Persson: 2:06 jak wyłączyć ten neonowy widok kształtowania terenu ? Strasznie mnie on drażni
Jelly Cat: Śliczny jest <3
Zuzanna Rybicka: Hej Mrs Skarlett mam troszeczkę dziwne pytanie?...Czy mogłabyś pokazać /nagrać jak dodać kogoś w galerii w Simsach żeby można używać ich budowli np. twoich??
Ja normalnie gram w SIMSY ale akurat tylko tego nie wiem..?(oczywiście zrozumiem jeżeli nie będziesz chciała...ale było by mi miło jakbyś ty albo ktoś inny napisał tutaj jak to się robi....bo wiesz wiele twoich budowli mi się podoba i z chęcią bym ich użyła ale nie mogę bo nie m takiej możliwości bo cię nie obserwuje..mam nadzieję że rozumiesz??)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_ok6XCsJYrQ