Wstawaki 851} 978301246569987 - Langusta na palmie


#Wstawaki #zróbmydobrydzień #AdamSzustakOP \"Wstawaki 2.0\" muz: Jan Smoczyński || Agnieszka Musiał ________________________________________ Aby nas wesprzeć kliknij tu → → ♡ Historie potłuczone Anchor → Spreaker → Spotify → Ae → Google Podcasts
Najlepsze komentarze do filmu "Wstawaki 851} 978301246569987":

Beata T.: Dziękuję o. Adamie i życzę wszystkim cudownej soboty pełnej miłości z Jezusem.
?❤?‍♀️?
Agnieszka Szyma?ska: ??????Dziękuję....
Iwona Wieczorek: ????????????
Anna Pa?: A ja miałam skojarzenie: jeśli coś, Ktoś jest daleko (Bóg) , nie możemy sprawdzić Jego istnienia- jednak wierzymy. A jeśli są prawdy blisko nas, które jednak da się " zważyć i zmierzyć" to w nie wierzymy, bo możemy ocenić czy są prawda czy nie.
Martusia: Ty jesteś ważny i potrzebny. Miłej soboty Kochani Langustowicze ??????
Maciej Muzyka: Amen <3
Monika Adaszewska: ?️?❤️?
Monika Adaszewska: Nie kręć się wokół siebie! ???
Hanna Rozwadowska: Witam prawdziwie serdecznie i w przyjaźni tych którzy podejmują takie tematy i rozważania. Bardzo dobra uwaga bo naprawdę też źle dla nas samych którzy czasem bywamy egoistami. Jeśli nie potrafimy się dzielić dobrem które Pan Bóg powierza, też w tym celu aby bliźni doświadczał radości współudziału w Bożej Hojności.Hojność ta w różny sposób się nam okazuje w zależności od naszych zapotrzebowań.Pan nasz najlepiej wie co jest dla kogo.Dla niektórych wielką radością jest dzielić się doświadczeniem Bożej Obecności w naszym zwykłym, szarym nierzadko ciężkim życiu. Niech Pan Błogosławi Ich samych i Ich słowami i drogi na których się przemieszczają. Niedobrze jest jednak,gdy wtedy zagarniamy te Łaski tylko dla siebie i mając uprzedzenia z przeróżnych powodów do naszych bliskich oddalamy ich od Źródła które mogłoby dosłownie przeobrazić i ulepszyć ich dusze. Mniemam że Pan Bóg smuci się wtedy z takich wydarzeń. Jest nieraz tak
Artur: Czasami włączam wstawaki od tak bez celu z przyzwyczajenia… ale tak jak dziś jestem pod wrażeniem. Dzięki o. Adamie. Ave Maria!
Dominika Plewa: A no... :)
Edyta Raczek: Hellou! Nadrabiam wstawaki po tygodniu rekolekcji w milczeniu. Ciekawostka: na co dzień ja i mój telefon stanowimy jedno. Tam leżał sobie spokojnie wyłączony w kosmetyczce na dnie mojej walizki i fakt, czasami myślałam o tym, żeby sprawdzić, czy ktoś napisał, ale to była chwilka. Na koniec żałowałam, ze już trzeba włączyć ten telefon, bo tam mi było tak dobrze. Stwierdziłam, ze po 2 tyg nad morzem to ja wracałam jeszcze bardziej zmęczona niż przyjechałam. A tu? Cisza, Bóg, spokój, kawka, las, ławeczka, medytacje, adoracje, msze, słoneczko albo deszczyk z burzą ♥️. Czego chcec więcej?
Ewa WU: Piekne Bog zapłać...Milutkiej soboty kochani...
Marika Lewandowska: ?♥️
Persil100Procent: 978 bilionów 301 miliardów 246 milionów 569 tysięcy 987 gwiazd.
Z Panem Bogiem!
Agnieszka: Bądź zmianą , którą pragniesz ujrzeć w świecie ....
Z Bogiem Mili ?❤?
Paulla: Obym i ja zabiła w sobie egoizm i otworzyła serce ?? a przede wszystkimi zaufała Panu ? proszę choćby o jedną Zdrowaśkę w tej intencji ? tak ciężko wierzyć kiedy wszystko jest „pod górę”.. pod koniec lutego pisałam tutaj pod jednym z filmów komentarz z prośba o modlitwę w intencji mojej zagrożonej ciąży… ostatecznie straciłam to dzieciątko ? teraz dopiero zaczynam rozumieć ile egoizmu było wtedy we mnie, bałam się tylko o to jak ja sobie poradzę a teraz widzę, jak bardzo brakło mi wiary w tamtym momencie.. czuje sie winna, ze wtedy nie zaufałam Panu, ze nie oddałam mu tej sprawy tylko zamartwiałam się, użalałam nad sobą… czuje, ze zawiodłam na całej linii.. nie umiem sobie tego wybaczyć… na początku byłam zła na Pana Boga, ze dał mi dzieciatko na które tak bardzo czekałam a później je zabrał. Teraz mam pretensje i żal tylko do siebie ? w dodatku od tamtej pory same problemy zdrowotne i wielka niewiadoma, czy jeszcze kiedykolwiek doczekam kolejnej ciąży i urodzę zdrowego dzidziusia… ale wiem teraz, ze najpierw muszę zmienić siebie, muszę zabić swoj egoizm i otworzyć serce… liczę na to, ze Pan Bóg da mi druga szanse, muszę tylko prawdziwie w to uwierzyć ??
Isia Bozena: ?
Big Milek: Jak zobaczyłem tytuł to myślałem, że to numer pesel.
Jerzy O: piekne to bylo
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=14DTwbM1HM0