PILNE! Plewa vs. Kaczor vs. Karpiel vs. Korczarowski MEGA debata ws, rzetelności mediów w Polsce! - wRealu24


Wspomóż telewizję wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Zapraszamy do zakupu książki ,,Pandemia Cenzury\". ZAKAZANE wywiady Piotra Szlachtowicza: Darowizna PayPal Subskrybuj i ws
Najlepsze komentarze do filmu "PILNE! Plewa vs. Kaczor vs. Karpiel vs. Korczarowski MEGA debata ws, rzetelności mediów w Polsce!":

Tomasz Nowak: PragerU to banda mileniałów, którzy wystawiają ciemnoskórą niedoczoną laskę , dodatkowo propagują "słynny środkowoeuropejski antysemity*m" swoimi "naukowcami".
Kamcio Jumper: Zgadzam się w pełni. Divide et impera
TOMASZ LIPI?SKI: Pozdrawiam wszystkich wolnych ludzi ???
Christopher W.: Wiele Waszych programów ma problemy z audio i czas to szybko naprawić.
Mark Mal: Najwięcej emocji wywołało, tak mi się wydaje, dofinansowanie przez PiS tylko PEWNYCH mediów niezależnych, czyli tych, które tylko do pewnego stopnia krytykujących rząd. Być może w zamyśle rządu jest rzymska zasada: Dziel i rządź. Przez takie podejście następują wewnętrzne tarcia w mediach oddolnych. Redaktor Piotr Korczarowski ma rację mówiąc, że portale wolnościowe i patriotyczne pozostaną w swej NAJCZYSTSZEJ FORMIE wtedy, gdy będą finansowane bezpośrednio przez widzów, bo wtedy nie mogą być tajemnie sterowane przez rząd. Jest jednak jeden duży problem, a myślę o psychice ludzi. Rząd zabiera nam pieniądze poprzez podatki i dysponuje nimi według swego uznania. Z konieczności z tym się zgadzamy niejako "z automatu". Część tych pieniędzy może przeznaczyć na WYBRANE PRZEZ SIEBIE media oddolne. Pan Korczarowski mówi o wspomaganiu mediów niezależnych przez członków naszego społeczeństwa. I tu się pojawia problem. Wyjęcie z własnej kieszeni jednorazowo lub cyklicznie pieniędzy na sponsorowanie mediów niezależnych jest o wiele trudniejsze, bo jest to nasza decyzja świadoma i przemyślana. Tu często pojawiają się opory, bo musimy myśleć komu dać, ile, za co, czego oczekujemy. Często się wycofujemy z takich darowizn. Jaki jest efekt? RZĄD WYGRYWA, bo sponsoruje kogo chce ZA NASZE PIENIĄDZE, a my nie sponsorując PRYWATNIE mediów niezależnych, lub robiąc to bardzo rzadko, OSŁABIAMY WPŁYW mediów niezależnych, których chętnie słuchamy i które chętnie oglądamy. Jakie jest wyjście z tej sytuacji? PROPONUJĘ DOBROWOLNY PODZIAŁ FUNDUSZY UZYSKANYCH OD RZĄDU przez jakiś JEDEN ośrodek ze strefy mediów niezależnych pomiędzy dwoma, trzema lub czterema INNYMI mediami niezależnymi. Takie rozdzielenie pieniędzy wśród KILKU mediów wolnościowych USUNIE PODEJRZENIE, że rząd faworyzuję ten czy ów ośrodek patriotyczny i wtedy wzajemne podejrzenia znikną. Gdyby wszystkie media niezależne przyjęły zasadę ROZDZIELANIA MIĘDZY SOBĄ uzyskanych funduszy rządowych, wówczas finansowe problemy wszystkich zainteresowanych będą złagodzone. Jeśli tak się stanie, to rządowa zasada DZIEL I RZĄDŹ straci swój negatywny wpływ. // Dziękuję wszystkim za tę bardzo wartościową dyskusję.
Wojciech Boreasz: Brawo Krzysztof Lech Łuksza, tak się powinno prowadzić debatę. Ciekawa debata, choć pan Korczarowski chyba sam do końca nie wie co chce powiedzieć. Rzeczywiście wyszło z tego że jakby on dostał dotacje i MN to ok. Ale jak MN to na pewno coś nie tak bo on patrzył na listę... Lekko żenujące. Bo nawet jak dostali dotację to po owocach ich poznacie. A akcja mimo wszystko Duda była potrzebna. Bo dała trochę czasu,mimo całego dziadostwa PISuarów, gdyby nie to Tsue nic by do nas nie wysyłała, nie nakazywała, nie wyrokowala, tylko miała spokój, bo bylby tu gigantyczny chaos i zero decyzyjności. Tak to wiadomo przynajmniej co konkretnie Pisiory zawalają.
Beata Czarnota: Do których mediów można mieć zaufanie? Oczywiście z tych niezależnych
Beata Czarnota: To jest duży problem
Beata Czarnota: Trudno komukolwiek zaufać
ivnxnvi: "Prawda jest po naszej stronie" śmiejąc się oplułem ekran, he, he... "Gott mit uns". Wolność, to rozumie tylko pan Korczarowski. Cenzura, to cenzura i nic więcej. Jeśli ktoś mówi mi czego nie mogę powiedzieć, to ja mu mówię s...
Dodam jeszcze, że panowie strasznie mieszacie, wszystko ze wszystkim, pojęcia z pojęciami...
Beata Czarnota: Marionetki
ivnxnvi: Pan Piotr zapomniał mówiąc o PragerU, że Żydzi jak już nawracają się na chrześcijaństwo, to nie na katolicyzm bo "katolicyzm" - odmianę jego, to mają u siebie. Żydzi nawet po nawróceniu do Jezusa, nadal pozostają Żydami i będą walczyć za swój kraj (normalne). Tak więc czego się spodziewać, że będą palestyńskie flagi wystawiać i walczyć za Iran?
Polak patriota bez względu na wyznanie i poglądy walczy za Polskę i wywiesza polską flagę (mam nadzieję).

To tyle w skrócie, bardzo wielkim skrócie.

Pozdrawiam
le?ny: Korczarowski kolejny sprzedawczyk ?
Nieznane Kowalski: Co kasujecie moje komentarze ??? Prawda w oczy boli ????? Jestem ze Stowarzyszenia Wilków sprzedawczyki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stanley Panama: Karczorowski jest najmądrzejszy.
Eugenisz Pekala: Dla mnie wolne niby wasze media oglądam z rezerwą bo bym musiał zwariować biorąc wszystko dosłownie a karawana jedzie i tak dalej
Pikolo: Wolna Polska jest w nas
Elzbieta Domanska: Dziękuję za ciekawą dyskusję ?
Eugenisz Pekala: Tym miliarderom mózgi im się lasuja z tej kasy czują się bogami tego świata hmm to oni niszczą ludzkość
Agusia A: ❤✌?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Vcb4Uym4Cqs