PILNE! Pospieszalski vs. Rossudowski vs. Piotrowski vs. Płaczek! Co DALEJ z Polską ws. pandemi C 19? - wRealu24


Wspomóż telewizję wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Zapraszamy do zakupu książki ,,Pandemia Cenzury\". ZAKAZANE wywiady Piotra Szlachtowicza: Darowizna PayPal Subskrybuj i ws
Najlepsze komentarze do filmu "PILNE! Pospieszalski vs. Rossudowski vs. Piotrowski vs. Płaczek! Co DALEJ z Polską ws. pandemi C 19?":

lolter80: Sorry ale Rola coraz częściej robi z siebie debila. Jak niespełnione dziecko, a oglądam od 2 lat! Dłużej go nie zniosę.
Tomasz Zjawin: To u mnie tak tylko przerywało podczas odtwarzania czy tak się nagrało?
miki abis: ślubowania jasnogórskei to okultyzm, madrości nie ma w Pospieszalksim
Kamil Kollodi: Oby tak dalej, brawo dla inicjatywy!
E. M.: Boże, dziękuję za takich ludzi, dziękuję za tych Polaków; na scenie, na widowni i tu w internecie oglądających i słuchających treści pełnych prawdy, rozsądku i troski o nasz polski los. Szczęść Boże ludziom dobrej woli.
maja flor: blokują przekaz na fb i tutaj, dziady
Adam Podosek: jakis sukinsyn urywa slowa chyba po by zniechecic widzow ze nie mozna nic zrozumiec!alwe to im sie nie uda!bydlaki!nie moga zniesc prawdy i madrych ludzi!
Przemo Ho: Moderna- Mode RNA
Micha? Witosa: Bardzo ciekawy materiał i wciągające rozmowy
Adam Podosek: jezeli macie nagranie bez urywania slow to takie pusccie na swoim kanale!
Dorota Rot: Czemu oni wszyscy traktują biblijne znamię Bestii jak temat tabu
Teresa Siersze?: Witamy! Wspaniali POLSCY PATRIOCI.
Jolanta Bala: Zlikwidować wszystkie partie i polityków. Rozliczyć rządzących.
Digi: Kurcze ale tnie - aż się słuchać nie da ! 1:00
Eugenisz Pekala: A Horban mówi szczepic wszystko tych co przeszli i tych co nie przeszli i tych co już leżą ,patrząc już na wrota św. Piotra hmmm
Gosia Gosia: BRAWO BRAWO BRAWO DLA WAS PANOWIE PRAWI SYNOWIE POLSKIEJ ZIEMI WIELKI SZACUNEK DLA WAS , DZIĘKUJEMY WAM . BÓG , HONOR OJCZYZNA BUDŹ SIE POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN DOSC PLUCIA NAM NARODOWI POLSKIEMU W TWARZ NA NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI KONFEDERACJA JEDYNA NASZA PRAWDZIWA POLSKA PRAWICA POLSKI RZĄD POLSKI PREZYDENT RDZENNY SYN NARODU POLSKIEGO NASZYM RZADEM NASZYM PREZYDENTEM TAk NAM DOPOMÓŻ PANIE BÓG.
Bet FIL: Na godz. 1.06 bardzo przerywa i ciężko słychać.....
Może komuś na tym zależy.....
Jacobs2009 Jacobs2009: Nie Wiem jak wy kochani ale mam wrażenie że władzy jest na rękę że debatujemy protestujemy oni wyciągają z tego wnioski dociskają nam śrubę i nic z tego dał nas nie wynka. Nachodzi mnie tylko jedna myśl trzeba wyjść na ulicę musi się polać krew może nawet ktoś zginie ale jak dla mnie to nie ma innej drogi do odzyskania wolności. Mam nadzieję że się mylę i do tego nie dojdzie i znajdziemy inne wyjście. Pozdrawiam serdecznie
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=RAW6iHovsrc