Gdy Umrze Papież Benedykt Nadejdzie Koniec Świata? Franciszek to Antypapież Końca Czasu? Biblia Ator - wideoprezentacje


► Fałszywy Mesjasz i Tajne Tunele Watykanu ► ► Instagram Atora ► ► Seria Teorie Spiskowe ► ► Pozostałe Vlogi aylisty) ► (Polityczne) + (Życiowe tematy) + (Lekkie vlogi) ►Fanpage kanału ► ►Fanpage autora filmu ► ►Grupa Facebookowa ► ►Mój Twitter
Najlepsze komentarze do filmu "Gdy Umrze Papież Benedykt Nadejdzie Koniec Świata? Franciszek to Antypapież Końca Czasu? Biblia Ator":

Barbara Pilch: To jest Franek z Argentyny a nie papież. Zaczal od czarnych , starych butów żeby nas okłamać.
krzysztof t: Atmosferę podgrzewa Fukushima.
Proper gun Jah: Zeby istnialo cos takiego, jak "biblijny antypapiez" to musialby istniec najpierw "biblijny papiez". Jednak niestety, urzad papieza jest calkowicie niebiblijny. Zas co do argumentu, iz rzekomo Jezus ustanowil apostola Piotra pierwszym papiezem, to powiem tylko tyle, ze nastepny po Piotrze papiez byl ustanowiony prawie 400 lat pozniej. Czyz nie wydaje wam sie to podejrzane? Gdyby Piotr rzeczywiscie byl pierwszym papierzem rozpoczynajacym tzw sukcesje apostolska, to czy po nim nie byloby rzeczywistej ciaglosci? Poczytajcie sobie historie Kosciola Rzymskiego i zwroccie uwage na daty.
Andrzej Jaworski: Smok? Chiny....
Zbigniew Tokarski: Wszystko to jest dziwne
Krzysztof Górski: To nie jest żaden papież , to jest oślizgłe gówno lucyfera !! które to gówno nawet muchy omijają, a one wiedzą co dobre , pozdrawiam Słowian !! sława siostry i bracia .
Jenth23: Obraz bestii to chyba blue beam
Barbara Pilch: Czytalam, ze juz sie zaczęło przebiegunowanie. ??????
Halina Majkowska: Witajcie drużyno Atora i Ty wodzu witaj.
Kamil ?liwi?ski: Krzyśku, może warto przypomnieć proroctwa królowej Saby, Michalindy?? Ponieważ według niej najpierw wybuchnie wielka wojna w której zginie 2/3 ludzkości i nastanie pokój na 50 lat, i dopiero 50 lat po wojnie przyjdzie antychryst, więc ten antychryst to chyba nie za naszego życia.
przemek kawka: Według spiskowej teorii która stanie się faktem, wkrótce wszyscy you tuberzy o dużych zasięgach i ilości subow będą obowiązkowo szczepieni na davida 19 regularnie przed medykami ponieważ mają największy kontakt z ludźmi. Wyświetlacz Smart phona to tylko iluzja. To mowil Przemo podróżnik w czasie z przyszłości. ???
przemek kawka: Jest sobota jest whisky trzeba sie spieszyć żeby wytrzeźwieć do 6.30 rano bo nowy vlog Krzysiek nagrywa
piotr kuchta: Jeśli chodzi o Garabandal po Janie 23 będziecie tylko 3 Papieży a potem rozpocznie się koniec czasów wniosek prosty Paweł 6 następnie Jan Paweł 1 i Jan Paweł 2 czyli Benedykt 16 pierwszy Papież końca czasów
Micha? ?urawski: Nie tylko Arabia majstruje przy pogodzie. Rosja na każde obchody "dnia zwycięstwa" rozpuszcza nad Moskwą tlenek srebra żeby rozgonić chmury i mieć piękną pogodę nad Placem Czerwonym. Robią to już od wielu lat.
Edward Kaczorowski: Znamię bestii wprowadzane jest w sz-czep-ion-ce. Kiedy uruchomią sieć 5G ludzie ci stracą kontrolę nad sobą, będą sterowani z zewnątrz. Stracą swoje "ja".
Katarzyna Malinowska: ?
foofighter 79: Papież papieżem ale bardziej obawiał bym się śmierci Elżbiety 2.Wydaje mi się że po jej odejściu zmiany nabiorą tempa.
Mac Raf: Witam. Dziekuje za Material. Jesli pan Krzysztof przeczyta ten wpis, to chcialem napisac, ze ta interpretacja fragmentu Objawienia Jana jest niestety nie trafiona... Moim zdaniem... A to dla tego, ze ta bestja odnosi sie do wizji proroka Daniela. Daniel opisywal nastepujace Po sobie Imperia ktore przedstawione byly pod postacia zwierzat. I to co opisal Jan w Objawieniu jest Imperium ktore utwozone jest z tego co pozostawily po sobie te wszystkie Imperia. Wedlug mnie (moja interpretacja moze byc bledna) bestja z ziemi to moze prawdopodobnie korppracje.
Pozdrawiam
Justyna: Krzyśku! Przecież Chiny to smok.... Ich symbolem jest smok.
Roland Rewolwerowiec: Nie kjuendej tylko kjuenej
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kbEz76n4Ikg