Ochrona zdrowia? Szykuje się ARMAGEDON! Zarówno jesienią, jak i później... Radosław Czosnowski - namzalezy.pl


• Subskrybuj, kliknij w dzwoneczek, podaj dalej! • KSIĄŻKI ZA DARMO! Prezent dla wszystkich widzów naszego kanału 10 ebooków oraz 3 audiobooki o tematyce gospodarczo ekonomicznej: ✔ POLECAMY: • Optymalizacja podatkowa: Twoje podatki mogą być niżs
Najlepsze komentarze do filmu "Ochrona zdrowia? Szykuje się ARMAGEDON! Zarówno jesienią, jak i później... Radosław Czosnowski":

Pan Kamilek: Głos rozsądku - dziekujemy.
Micha? Bogda?: Polska mogłaby mieć wykwalifikowany personel ale przez układy i roztrwaniane środków przez NFZ go traci. Córka właśnie kończy studia medyczne, już ma podpisany kontrakt z austriacką firmą pośredniczącą na wyjazd do Niemiec. Już teraz otrzymuje paręset euro miesięcznie „stypendium na zachętę”. Po przyjeździe do wybranego szpitala opłacają mieszkanie i 4 tyś euro na początek. Nie powinno tak być ale jej alternatywa pozostania w kraju to 2,5 tyś na rękę, ponad 300 godzin do wyrobienia miesięcznie i bycie popychadłem przez kolejne 10 lat. W tym samym czasie inni lekarze wystawiają faktury szpitalom w których pracują na kwoty 80, 100, 120 tyś miesięcznie. Coś się grubo pop…… w tym systemie. Zamiast ściągać niewiadomo kogo zza granicy chyba lepiej by było zatrzymać swoich a może i zacząć działać jak Niemcy czy Austriacy. Ich postępowanie zdecydowanie zagwarantuje im utrzymanie personelu w odpowiedniej ilości.
krzysztof bukowski: Jeśli przejdę, wirusa to do końca życia mam, przeciwciała tak działa, pamięć żaden naukowiec mnie nie przekona, że tak nie jest, żaden baran nie będzie, manipulować mi w kodzie genetycznym.
Bubbles: Świrus i trochę z tym tematem napiszę. Kraje polegają na NAS ! Czyli gospodarka. Popatrzcie na Chiny. Zaczynali od nakrętek, długie godziny pracy itd. Co robią przedstawiciele polskojęzyczni? Niszą gospodarkę, pod przykrywką świrusa. Teraz popatrzmy dlaczego? Czwarta technologia będzie oparta na sztucznej inteligencji która wszystko podłączy i będzie w tzw. chmurze. A który kraj to już wprowadził? Chiny. Z skąd uciekł wirus? Z Chin. Bardzo interesujące jest to że Chiny mają swoje szczepionki i nie respektują żadnej z Europy. Ciekawe nie? Zamykanie ludzi nie ma tylko na celu rozwalenia gospodarek. Wchodzą w to też inne czynniki. I bardzo interesujące są te spryce.
Lee Roger: No genius, z parciem na szkło. Mam nadzieje ze pan doctor się zarazi i zachoruje zw skutkiem ostatecznym.
Michal Babinski: tak się naród bał prywatnej służby zdrowia a to jedyna która działa
Jam Jest: Gruby więc nie wiarygodny
Krzysztof Piatek: Jeśli wszyscy lekarze nie zrezygnują z korzyści materialnych,nic się nie zmieni.
To jest pierwsza grupa która nas zdradziła. Politycy zawsze kłamali i realizowali plany obcych mocarstw na terenie RP,ale lekarze...zdrada kontrolowana.
Daniel Skoczylas: Właśnie tak na szybko zapytałem mojego kuriera dpd Ukraińca co znaczy czerstwy. Okazuje się że dokładnie to co u nas:)
Damian Dami?cki: Sprywatyzować służbę zdrowia i emerytury. Kto chce to płaci, kto ma to w nosie to nie płaci i elegancko. Dość płacenia haraczu ZUSowi i NFZ!!!!
LIU WANG: ??
K. C.: Nie zgadzam się z doktorem w kilku sprawach
1. Pan nie widzi powiązania między zachowaniem ludzi w wakacje a falą w październiku. Wydaje się to za dalekie. Tymczasem przenoszenie wirusa z jednej osoby na drugą trwa stąd przypadków przybywało stopniowo, powoli, na koniec sierpnia było to już kilkaset dziennie aż w końcu w październiku rosło logarytmicznie. Fala przybiera powoli.
2. Poziom przeciwciał po zachorowaniu kontra po zaszczepieniu nie jest argumentem. Do dziś medycyna nie rozstrzygnęła czy śladowe ilości przeciwciał wystarczą dla odporności nabytej. Ja po roku od dawki przypominającej na WZW B mam śladowe ilości przeciwciał a byłem szczepiony łącznie ze 4-5 razy. Obecnie podchodzi się do dawek przypominających sceptycznie (choć oczywiście - tu czas pokaże)
3. Skąd ta pewność, że lockdown nic nie daje? Szukałem i nie mogę znaleźć żadnego artykułu naukowego potwierdzającego tę tezę
4. Kończyłem studia medyczne parę lat temu i nie widzę wśród znajomych lekarzy jakiegoś exodusu z polski. Od czasu absolwentów z 2015-2016 nie przekracza to jakiś 10-15% (oczywiście szacuję). Na tzw. english divison Polaków jest mało, w Warszawie zdecydowanie dominowali studenci z Arabii Saudyjskiej i z innych krajów bliskiego wschodu.

Z innymi spostrzeżeniami absolutnie się zgadzam, cieszę się, że padło stwierdzenie, że niedobór lekarzy to zaniedbanie 25 letnie i że rząd chce wpuścić wątpliwie wykształconych lekarzy skąd się da, w tym z Ukrainy gdzie poziom edukacji jest niestety niski.
george eleminator: Różnicy nie ma tylko zwiększyła się ilość zgonów nadprogramowych
krzysztof bukowski: Jak rząd działa, na szkodę narodu to należy usunąć, wojsko Polskie morze to zrobić tak jak uczynił Piłsudski.
seba str: Chcecie wiedzieć jak będzie wyglądała jesień?
Będzie umierać masa niezaszczepionych w porównaniu z zaszczepionymi. Z jakiego powodu? Z tego samego z jakiego pod koniec zeszłego roku mieliśmy nadmiar zgonów.
Zaszczepiony dostanie pomoc szybko, a niezaszczepionego z zawałem, czy udarem będzie się testować i czekać na wynik, aż pacjent umrze. No i w statystykach wyjdzie, że więcej będzie umierać niezaszczepionych, co będzie z wielkąradością ogłaszał syntezator mowy Niedzielski.
Grzegorz C.: Niestety w dyskusji ze zwolennikami przymusu szczepień i zwolennikami ograniczeń dla niezaszczepionych zauważyłem że nie ma żadnego pola do dyskusji - nie przemawiają żadne argumenty, jak się poda jakieś dane to fakenewsy, jak się cytuje jakiegoś lekarza to szarlatan, patrzą wąsko na dane i szukają tylko tych które potwierdzają ich wizję świata a wszystko pozostałe odrzucają jako kłamstwo, mimo że sami żadnych danych ani żadnych badań nie potrafią podać a źródłem są tylko artykuły albo z tvn albo z wyborczej itd. Najbardziej śmieszy mnie argument że szczepionki są doskonale przebadane zgodnie ze złotym standardem a na pytanie jakie skutki uboczne mogą wystąpić po 5 latach.... albo nic albo że... żadne ;)
Kris s: Piękna karteczka, pozdrawiam Pana doktora
Pol Kra: Sprawdzałem wczoraj dane w Polsce 46 proc zaszczepionych, Niemcy 52 proc. reszta podobnie. Nie jest to chyba wielka różnica
Teresa Wójcik: Bywało już nie raz w historii, że ludzi, którzy nie podporządkowali się władzy zła, dziś wspominamy z wdzięcznością jako świadków prawdy i dobra
namzalezy.pl: • Subskrybuj, kliknij w dzwoneczek, podaj dalej!

• KSIĄŻKI ZA DARMO! Prezent dla wszystkich widzów naszego kanału - 10 ebooków oraz 3 audiobooki o tematyce gospodarczo-ekonomicznej: /darmowe-ksiazki/
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=XbODLTpx0sc